HD

PJ410 Kamkordér Handycam® so zabudovaným projektorom

HDR-PJ410
Obrázok – PJ410 Kamkordér Handycam® so zabudovaným projektorom

MOC

299,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – PJ410 Kamkordér Handycam® so zabudovaným projektorom
Obrázky – PJ410 Kamkordér Handycam® so zabudovaným projektorom
Obrázky – PJ410 Kamkordér Handycam® so zabudovaným projektorom
Obrázky – PJ410 Kamkordér Handycam® so zabudovaným projektorom

Funkcie

Stabilizácia obrazu Optical SteadyShot™ s inteligentným aktívnym režimom

Rozšírená stabilizácia obrazu odstraňuje rozmazanie záznamu, dokonca aj pri chvení v dôsledku podmienok pri snímaní alebo pri neistej ruke fotografa.

Širokouhlý objektív do 26,8 mm

Či snímate videozáznamy alebo fotografie, špičkový širokouhlý objektív vám umožní zachytiť viac zo scenérií aj scén v interiéri, keď už nemáte priestor urobiť krok dozadu. Vybraté kamkordéry snímajú v režime videozáznamu širokouhlo až do 26,8 mm (pomer strán 16:9) aj bez širokouhlého konverzného objektívu.

Výnimočná kvalita obrazu

Formát XAVC S s vysokou bitovou rýchlosťou je určený pre kameramanov pripravených posunúť sa na vyššiu úroveň. Vysoko kvalitný formát XAVC S vychádza z formátu XAVC, ktorý používajú profesionálni filmári a vysielatelia, a využíva inteligentnú kompresiu údajov s cieľom dosiahnuť používateľsky praktickú veľkosť súborov.

Zabudovaný projektor

Snímajte a prehrávajte záznam na jednom zariadení. Jedinečný zabudovaný projektor umožňuje premietať videá alebo iný obsah prostredníctvom externého vstupu na akúkoľvek rovnú premietaciu plochu.

Ovládanie viacerých kamier

Viac snímok znamená zaujímavejšiu úpravu. Pripojené kamery môžu jednoducho nahrať záznam z rôznych uhlov, či už sú upevnené priamo na model HDR-PJ410 alebo spúšťané bezdrôtovo. Ovládanie viacerých kamier uľahčuje synchronizáciu nastavení snímania na všetkých zariadeniach.

Highlight Movie Maker

Praktický nástroj Highlight Movie Maker na efektívnejšiu úpravu videa výrazne šetrí váš čas. Pridajte značky ku kľúčovým momentom počas nahrávania a nechajte softvér automaticky synchronizovať prechody s vami vybratou hudbou.

Prenos naživo prostredníctvom služby Ustream (aktuálne IBM Cloud Video)

Z vystúpenia rovno na športovú akciu. Niektoré veci proste najlepšie vidieť v reálnom čase. Zdieľajte scény naživo s obrazom a zvukom vo vysokej kvalite.

Diaľkové ovládanie jedným dotykom a zdieľanie jedným dotykom

Diaľkové ovládanie jedným dotykom umožňuje používať smartfón alebo tablet ako hľadáčik a diaľkový ovládač pre digitálny fotoaparát a zdieľanie jedným dotykom umožňuje prenos fotografií a videí z fotoaparátu. Nainštalovaním aplikácie Imaging Edge Mobile do smartfónu alebo tabletu so systémom Android s technológiou NFC sa môžete vyhnúť zložitému nastavovaniu a vytvoriť bezdrôtové pripojenie jednoduchým priložením zariadenia k fotoaparátu. Teraz ste pripravení ovládať fotoaparát pomocou smartfónu a nasnímať predtým nedosiahnuteľné zábery alebo jednoducho byť na skupinovej snímke a využiť okamžitý prenos do smartfónu na zdieľanie v sociálnych sieťach. Nemáte zariadenie s technológiou NFC? Žiadny problém. Zariadenia môžete spárovať aj manuálne.

Ďalšie informácie

Funkcia Motion Shot Video

Funkcia Motion Shot Video prehrá sekvenciu prekrývajúcich sa snímok, ktoré sledujú zaznamenajú akciu po zlomkoch sekundy, čím umožňujú jej detailnú analýzu na displeji LCD. Počas prehrávania môžete upraviť interval alebo prehrávanie pozastaviť a zaznamenať a zdieľať statickú snímku.

Zabudovaný kábel USB

Zabudovaný kábel USB umiestnený v remienku na ruku je praktický pre rýchle nabíjanie a pripojenie k počítaču, takže viac nepotrebujete objemný samostatný kábel USB alebo sieťový adaptér. Pre nabíjanie bez počítača použite kompaktný sieťový adaptér AC-USB (voliteľný).

Snímač Exmor R® CMOS

Veľký špičkový snímač vylepšuje kvalitu obrazu, redukuje šum v tmavom prostredí a umožňuje jemné rozostrenie pozadia.

Obrazový procesor BIONZ X™

Pokročilý procesor na spracovanie obrazu BIONZ X™ umožňuje vytvorenie prirodzenejšieho a realistickejšieho obrazu, ako aj rýchlejšie spracovanie záznamu.

Objektív ZEISS

Spoločnosti Sony a Carl Zeiss®, ktoré prijali rovnaký záväzok dosiahnuť jedinečný výkon aj dizajn, spoločne vyvinuli objektívy, v ktorých sa spája najlepšia možná optika so špičkovou elektronikou a technológiou snímania pre modely kamkordérov Handycam® od spoločnosti Sony.

Fotografie s rozlíšením 9,2 Mpx

Niekedy nepotrebujete alebo nechcete video. Prepnite videokameru do režimu fotografovania a snímajte nádherné statické snímky vo vysokej kvalite s rozlíšením 9,2 Mpx tak jednoducho ako s fotoaparátom.

Progresívne nahrávanie

V režime progresívneho nahrávania je možné nahrať vo vysokom rozlíšení Full HD pri rýchlosti 60p/50p čisté videozáznamy, ktoré obsahujú dvojnásobne viac obrazových údajov ako pri nahrávkach v prekladanom režime. Záznam je rovnako plynulý ako pri snímaní 60/50 snímok za sekundu a každá snímka sa zaznamená ako jeden úplný obraz, takže fotografia vytvorená z videozáznamu nahratého v progresívnom režim vyzerá mimoriadne ostro.

Duálne nahrávanie videa

Nahrávajte dve videá súčasne - jedno v najvyššej kvalite vo formáte XAVC S alebo AVCHD a druhé vo formáte MP4. Vďaka tomu získate súčasne malý súbor pripravený na okamžité zdieľanie a veľký súbor profesionálnej kvality na ďalšie úpravy.

Režim dvojitého nahrávania

Režim dvojitého nahrávania umožňuje snímať súčasne video aj fotografie vo vysokom rozlíšení, aby ste zaznamenali tie najlepšie zábery v oboch formátoch.

Detekcia tvárí

Automaticky optimalizuje zaostrovanie, expozíciu a farbu v záujme dosiahnutia čo najlepších výsledkov. Jednoduchým dotykom na tvár na displeji LCD vyberte niektorú osobu ako prioritnú, čím umožníte výber kľúčovej osoby pri snímaní na masových podujatiach. Aj keď sa daná osoba stratí zo záberu, kamkordér si ju zapamätá a použije ju ako prioritnú, keď sa znovu objaví na scéne.

Inteligentné automatický režim

Táto funkcia automaticky stanoví typ snímanej scény a optimalizuje kombináciu nastavení v troch oblastiach (tvár, scéna, chvenie fotoaparátu). Tým sa dosiahnu optimálne výsledky pri 90 typoch scén, dokonca aj pri snímaní v noci a v protisvetle. Vybraté nastavenia sa zobrazia ako jednoduché informačné ikony na obrazovke LCD.

Funkcia Smile Shutter

Nádherné úsmevy rýchlo miznú, preto je k dispozícii táto funkcia, vďaka ktorej ich nikdy nezmeškáte. Automaticky zaznamená snímky usmievajúcich sa tvárí, dokonca aj pri nahrávaní videa.

Funkcia Picture Effect

Povoľte uzdu svojej fantázii. Obrazový efekt zvyšuje potešenie z videozáznamov a fotografií, pričom môžete využiť až sedem tvorivých efektov (čiastkový farebný filter, retro fotografia, mäkké odtiene s vysokým jasom, monochromatický efekt s vysokým kontrastom, detský fotoaparát, plagátový efekt, posterizácia) bez náročnej úpravy v počítači.

Manuálne nastavenie clony a rýchlosti uzávierky

S týmto kamkordérom si môžete slobodne vybrať z manuálnych nastavení ovládania clony a rýchlosti uzávierky, ktoré sú ideálne pri snímaní v protisvetle a pri slabom svetle, ako aj v iných situáciách.

Funkcia Event Browse

Tento kamkordér Handycam® prehráva videá a fotografie, ktoré boli zaznamenané ako samostatné udalosti, graficky usporiadané do skupín, čím uľahčuje vyhľadávanie a prehrávanie. Môžete si vybrať podľa potreby z rôznych schém zobrazenia pre prezeranie udalostí alebo zoznam snímok, čo zlepšuje organizáciu, vyhľadávanie, prezeranie a zdieľanie osobného obsahu.

Kompatibilita s dvoma pamäťovými kartami

Tento kamkordér Handycam® má zásuvku na pamäťové karty Memory Stick Micro™ a Micro SD/SDHC, takže môžete pohodlne nahrávať na ktorúkoľvek z nich, ktorú máte práve po ruke.

Prevádzka s batériou typu X

Využite mimoriadne ľahkú a kompaktnú batériu typu X, aby ste pri používaní dosiahli čo najmenšiu celkovú veľkosť a hmotnosť tohto kamkordéra Handycam®.

Technické údaje

Vzácne spomienky zostanú stále živé, aby ste sa o ne mohli s každým podeliť vďaka pevnej konštrukcii a jednoduchému ovládaniu kamkordéra Handycam® PJ410. Optická stabilizácia Optical SteadyShot™ s inteligentným aktívnym režimom potláča chvenie zariadenia a rozmazanie, ktoré znižujú kvalitu snímok. Formáty AVCHD a XAVC S umožňujú vytvoriť verné a živé záznamy. Je veľmi kompaktný a vždy pripravený na cestu.
  • Stabilizácia obrazu Optical SteadyShot™ s inteligentným aktívnym režimom

  • Nahrávanie vo formátoch XAVC S (HD 50 Mb/s) a AVCHD

  • Snímač Exmor R® CMOS

  • Širokouhlý objektív ZEISS 26,8 mm s 30x optickou transfokáciou

  • Zabudovaný projektor

Typ snímača
Snímač Exmor R® CMOS typu 1/5,8 (3,1 mm) so zadným osvetlením
Efektívny počet pixelov (video)
približne 2,29 megapixela (16:9)
Typ objektívu
ZEISS Vario-Tessar®
Optická transfokácia
30x
Transfokácia Clear Image Zoom
60-nás.
Typ displeja
6,7 cm displej Clear Photo LCD (230 400 bodov) (2,7-palcový typ), širokouhlý (16:9)

Čo sa nachádza v balení

Súprava nabíjateľných batérií (NP-BX1), Sieťový adaptér, Prepájací kábel USB, Kábel HDMI (micro), Prevádzková príručka

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí