FDR-AXP33

Kvalita 4K do dlane.

Život je plný silných momentov - od prvých krokov až po vrcholné chvíle života. Zaznamenajte ich v mimoriadne detailnej kvalite formátu 4K pomocou kompaktného kamkordéra FDR-AXP33. 

VIDEOKAMERY

Kamkordér AXP33 Handycam® s rozlíšením 4K a zabudovaným projektorom

FDR-AXP33

Obrázok – Kamkordér AXP33 Handycam® s rozlíšením 4K a zabudovaným projektorom

MOC

1 239,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

Teraz je k dispozícii nový softvér.

Zdokonalenie fotoaparátu pre ešte ľahšie snímanie.

Profesionálny výkon do dlane.

Oživte si spomienky v rozlíšení 4K, ktoré je štyrikrát detailnejšie ako rozlíšenie Full HD. Kamkordér FDR-AXP33 je vybavený optickou stabilizáciou Balanced Optical SteadyShot™ a objektívom ZEISS. 

Výnimočná kompaktnosť s funkciami manuálneho ovládania

Model FDR-AXP33 je o viac ako 30 % kompaktnejší a prenosnejší ako predchádzajúci model FDR-AX100. Rozsiahle možnosti manuálneho ovládania sú jednoduché a intuitívne a umožňujú úpravu nastavení podľa vlastných predstáv v závislosti od podmienok snímania.

To najlepšie bez rozmazania

Naša pokročilá optická stabilizácia Balanced Optical SteadyShot™ zabezpečuje výnimočne stabilné nahrávanie vďaka kontrole optickej cesty z objektívu až po snímač ako jedného celku.

Logo optickej stabilizácie Balanced Optical SteadyShot™

Vyvážená optická stabilizácia obrazu Optical SteadyShot

Získajte jedinečne stabilný záznam od širokouhlého až po telefotografické snímanie. Naša najmodernejšia stabilizácia obrazu je až 13x efektívnejšia v porovnaní so stabilizáciou Optical SteadyShot™ v štandardnom režime. 

Výnimočný obraz 

Spoločnosť Sony začala revolúciu v rozlíšení so špičkovými technológiami optimalizovanými pre najnovšie nahrávacie formáty s cieľom dodať snímkam z kamkordérov profesionálnu úroveň.

Skvelý dojem s bohatým rozlíšením 4K

Spoločnosť Sony začala revolúciu v rozlíšení so špičkovými technológiami optimalizovanými pre najnovšie nahrávacie formáty s cieľom dodať snímkam z kamkordérov profesionálnu úroveň.

Vysoké rozlíšenie (Full HD)
Rozlíšenie 4K (3 840 x 2 160)

Snímajte dlhšie, snímajte lepšie

Nie všetky snímky sa zaznamenajú rovnako. Vďaka praktickej digitálnej kompresii umožňuje formát XAVC S rozšírené nahrávanie v rozlíšení 4K s bitovou frekvenciou až 100 Mb/s.

Ikona snímača Exmor R® CMOS

Veľký snímač Exmor R® CMOS

Snímač absorbuje dostatok svetla na zachytenie skutočnej atmosféry pri snímaní v interiéri aj v situáciách so slabým osvetlením.

Ikona BIONZ X™

Obrazový procesor BIONZ X™

Procesor BIONZ X™ vytvára autentickejšie snímky a umožňuje naplno využiť výhody rýchleho spracovania.

Ikona objektívu ZEISS Vario-Sonnar® T*

Objektív ZEISS Vario-Sonnar® T* 29,8 mm

Optimalizované pre rozlíšenie 4K a ideálne na zachytenie veľkolepých scenérií s 10x optickou transfokáciou.

Zábava počas snímania aj po ňom

Kamkordér FDR-AXP33, ktorý umožňuje jednoduché snímanie a pohotovú úpravu, uchová vaše spomienky presne také, ako ste si ich predstavovali. 

Kino v zlomku sekundy - a kdekoľvek

Tie najlepšie príbehy nepočkajú. Projektor s výnimočnou svietivosťou až 50 lúmenov dokáže premeniť akýkoľvek povrch na premietacie plátno. Vďaka integrovanému vstupu je aj projekcia z externých zariadení skutočne jednoduchá. 

 • Aké rýchle!
 • Aké praktické!

Jednoduchšia tvorba kreatívnych videí

Ovládanie viacerých kamier umožňuje zaznamenať scénu z viacerých uhlov súčasne v štýle televíznych programov. Neskôr môžete každú scénu upraviť pomocou softvéru PlayMemories Home, ktorý je vybavený pokročilými funkciami, napríklad obrazom v obraze.

 • Ovládanie viacerých kamier
 • Softvér PlayMemories™ Home
Highlight Movie Maker

Funkcia Highlight Movie Maker

Táto funkcia umožňuje jedinečné a rýchle úpravy. Rýchlo zostavte a zdieľajte sekvencie a synchronizujte prechody s rytmom vami vybratej sprievodnej hudby.

Prenos obsahu naživo prostredníctvom služby Ustream®

Prenos obsahu naživo cez službu Ustream®

Zdieľajte mimoriadne chvíle pomocou platformy Ustream na prenos obsahu online a funkcie prenosu obsahu naživo v kamkordéri FDR-AXP33. Ideálne na prenos videozáznamov v reálnom čase počas nahrávania naživo. 

Diaľkové ovládanie jedným dotykom

Diaľkové ovládanie jedným dotykom

Kamkordér FDR-AXP33 s funkciami Wi-Fi® a NFC je možné ovládať diaľkovo a obsah preniesť z kamkordéra do smartfónu alebo tabletu pomocou aplikácie PlayMemories Mobile pre mobilné zariadenia. 

Široká škála doplnkov pre všetky potreby

Profesionálne možnosti nastavenia otvárajú nové možnosti.

Užite si väčšie potešenie zo snímania a dodajte fotografiám profesionálnu kvalitu vďaka príslušenstvu špeciálne navrhnutému pre tento model.

Špecifikácie a funkcie
Oživte spomienky vo veľkom štýle s kamkordérom s rozlíšením 4K. Nahrávanie v rozlíšení 4K Ultra HD, ktoré je štyrikrát detailnejšie ako vysoké rozlíšenie Full HD. Minimalizácia efektu chvejúcich sa rúk s optickou stabilizáciou Balanced Optical SteadyShot. Predstavte si špičkové výsledky z každej perspektívy s 29,8 mm objektívom ZEISS Vario-Sonnar® T*. Intuitívne ovládanie hlavných parametrov snímania pomocou manuálneho prstenca. Všetko zabudované v kompaktnom tele.
 • Záznam v rozlíšení 4K Ultra HD (3 840 x 2 160)

 • Optická stabilizácia Balanced Optical SteadyShot™

 • Fonticon_Zeiss_logo

  Objektív ZEISS Vario-Sonnar® T* 29,8 mm 

 • 10x optická transfokácia a 15x transfokácia Clear Image Zoom (4K) 

 • Všestranné ručné nastavenia

Typ snímača
Snímač Exmor R CMOS typu 1/2,3 (7,76 mm) so zadným osvetlením
Efektívny počet pixelov (video)
približne 8,29 megapixela (16:9)
Typ objektívu
Objektív ZEISS Vario-Sonnar® T*
Optická transfokácia
10x
Transfokácia Clear Image Zoom
4K: 15-nás., HD: 20-nás.
Typ displeja
7,5 cm displej Xtra Fine LCD™ (921 600 bodov) (3,0-palcový typ), širokouhlý (16:9)

Čo sa nachádza v balení

Súprava nabíjateľných batérií (NP-FV70), Sieťový adaptér, Napájací kábel, Prevádzková príručka, Kábel HDMI (micro), Prepájací kábel USB

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí

Recenzie

Používatelia hovoria