4K

Kamkordér AXP33 Handycam® s rozlíšením 4K a zabudovaným projektorom

FDR-AXP33
Obrázok – Kamkordér AXP33 Handycam® s rozlíšením 4K a zabudovaným projektorom

MOC

1 239,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Kamkordér AXP33 Handycam® s rozlíšením 4K a zabudovaným projektorom
Obrázky – Kamkordér AXP33 Handycam® s rozlíšením 4K a zabudovaným projektorom
Obrázky – Kamkordér AXP33 Handycam® s rozlíšením 4K a zabudovaným projektorom
Obrázky – Kamkordér AXP33 Handycam® s rozlíšením 4K a zabudovaným projektorom

Funkcie

Obraz v kvalite 4K

Získajte záznam 4K s až štvornásobnou úrovňou detailov než pri zázname s rozlíšením Full HD (3 840 x 2 160 pixelov oproti 1 920 x 1 080) a zachyťte ešte viac fantastických aspektov, ktoré obrazu vdýchnu život. 

Výnimočne ľahké a výnimočne kompaktné telo

Kamkordér FDR-AXP33 je o viac ako 30 % menší a o viac ako 20 % ľahší ako súčasný model FDR-AX100, vďaka čomu je najmobilnejším kamkordérom s rozlíšením 4K na trhu.

Optická stabilizácia Balanced Optical SteadyShot™

Naša pokročilá stabilizácia obrazu umožňuje vytvoriť záznam bez rozmazania aj pri chvení alebo nárazoch pri snímaní. 

Pokročilé funkcie snímania

Vychutnajte si jedinečné možnosti prispôsobenia pomocou ergonomických prvkov manuálneho ovládania. Používajte intuitívny multifunkčný prstenec na nastavenie transfokácie, zaostrenia, expozície, clony, rýchlosti uzávierky, posunu AE alebo režimu vyváženia bielej po použití manuálneho tlačidla na výber režimu. Elektronický hľadáčik zobrazí presnú ukážku snímky.

Prehrávanie vo vysokom rozlíšení Full HD s rozšíreným vzorkovaním

Vychutnajte si kvalitnejšie sledovanie aj bez televízora 4K. Kamkordér FDR-AXP33 s rozšíreným vzorkovaním automaticky konvertuje záznam v rozlíšení 4K na výnimočne detailné vysoké rozlíšenie Full HD. 

Prehrávanie s orezaním obsahu

Vďaka rozlíšeniu 4K môžete vybrať špecifickú časť obrazu a prehrať ju vo vysokom rozlíšení Full HD. Pomocou páčky transfokácie alebo ikony na obrazovke môžete zmeniť veľkosť orezania .

Ovládanie viacerých kamier

Viac záberov znamená viac príležitostí na úpravu. Jednoduché nahrávanie záznamu z rôznych uhlov pomocou kamier priamo pripojených ku kamkordéru FDR-AXP33 alebo spúšťaných bezdrôtovo. Ovládanie viacerých kamier uľahčuje synchronizáciu nastavení snímania na všetkých zariadeniach. 

Prenos naživo prostredníctvom služby Ustream (aktuálne IBM Cloud Video)

Z vystúpenia rovno na športovú akciu. Niektoré veci proste najlepšie vidieť v reálnom čase. Zdieľajte scény naživo s obrazom a zvukom vo vysokej kvalite. 

Highlight Movie Maker

Praktická funkcia Highlight Movie Maker pre efektívnejšiu úpravu videa výrazne šetrí váš čas. Pridajte body zvýraznenia kľúčovým momentom počas nahrávania a nechajte kamkordér automaticky synchronizovať prechody podľa vami vybranej hudby. 

Zabudovaný projektor 

Snímajte a prehrávajte záznam na tom istom zariadení. Projektor so svietivosťou 50 lúmenov premietne vaše videá alebo iný obsah prostredníctvom externého vstupu na akúkoľvek rovnú premietaciu plochu. 

Snímač Exmor R® CMOS

Špičkový snímač vylepšuje kvalitu obrazu, redukuje šum v tmavom prostredí a umožňuje jemné rozostrenie pozadia.

Obrazový procesor BIONZ X™

Pokročilý procesor na spracovanie obrazu BIONZ X prináša viac prirodzenosti a autentickej kvality obrazu a tiež rýchlejšie spracovanie záznamu. 

Širokouhlý objektív ZEISS Vario-Sonnar® T*

Tento širokouhlý objektív ZEISS 29,8 mm ponúka až 10x optickú transfokáciu – ideálnu okrem iného na zachytenie širokých scenérií krajiny. Je optimalizovaný špeciálne pre rozlíšenie 4K. 

Výnimočná kvalita obrazu

Pri nahrávaní vo formáte XAVC S, ktorý bol vyvinutý na báze profesionálneho formátu XAVC, sa využíva rozlíšenie 4K Ultra HD a vysoká bitová rýchlosť pri zázname neuveriteľnej kvality. Údaje formátu XAVC S sú komprimované, takže práca s nimi je jednoduchšia aj pre bežného používateľa.

Fotografie s rozlíšením 20,6 Mpx

Niekedy nepotrebujete alebo nechcete video. Prepnite videokameru do režimu fotografovania a snímajte nádherné statické snímky tak jednoducho ako s fotoaparátom.

Nádherné nočné snímanie

Táto funkcia využíva infračervené svetlo na snímanie aj v úplnej tme. Vďaka funkcií NIGHTSHOT môžu rodičia jednoducho zachytiť rozkošné tváre spiacich detí.

Funkcia Motion Shot Video

Táto praktická funkcia umožňuje prehrávanie dramatických sekvencií prekrývajúcich sa obrázkov, na ktorých môžete sledovať každý moment akcie. Je to výkonný nástroj na analýzu pohybu pri športe na obrazovke. Počas prehrávania môžete nastaviť interval medzi snímkami alebo prehrávanie prerušiť a nasnímať fotografie na zdieľanie s priateľmi.

Duálne nahrávanie videa

Nahrávajte dve videá súčasne - jedno v najvyššej kvalite vo formáte XAVC S alebo AVCHD a druhé vo formáte MP4. Vďaka tomu získate súčasne malý súbor pripravený na okamžité zdieľanie a veľký súbor profesionálnej kvality na ďalšie úpravy.

Detekcia tvárí a funkcia Smile Shutter

Použite funkciu detekcie tváre pre optimálne zaostrenie, expozíciu a nastavenie farieb pri snímaní ľudí, ktorí sú tým najdôležitejším v zábere. Jednoduchým dotykom na tvár osoby na obrazovke LCD môžete nastaviť jej prioritu. Vďaka funkcií Smile Shutter kamkordér FDR-AXP33 automaticky nasníma zábery čarovných (hoci často letmých) úsmevov aj počas záznamu videa.

AF so zameraním

Umožňuje lepšie sledovať pohybujúce sa objekty vďaka neustálemu využitiu najvhodnejšieho bodu automatického zaostrenia a zároveň pomáha prispôsobiť veľkosť cieľovej oblasti vlastnostiam snímaného objektu. Vďaka pokroku v oblasti automatického zaostrovania s detekciou fázového rozdielu teraz funguje ešte presnejšie, takže stačí objekt zamerať a môžete precízne snímať, aj keď sa rýchlo pohybuje.

5.1-kan. mikrofón

Nahrajte čistý zvuk, ktorý presne zachytí atmosféru scény, a vychutnajte si ho v priestorovej kvalite pri prehrávaní na systéme domáceho kina. Indikátory úrovne na paneli LCD umožňujú vizuálnu kontrolu úrovne každého kanála.

Automatická redukcia hluku vetra

Potlačenie hluku spôsobeného vetrom, ktorý je považovaný za najväčší problém snímania v exteriéri, vďaka pokročilému algoritmu analýzy zvuku. 

Funkcia potlačenia hlasu snímajúceho

Znižuje intenzitu zvukov v pozadí, zatiaľ čo hovoríte alebo povzbudzujete snímanú osobu. 

Režim Golf Shot

Analyzujte svoje golfové údery bez potreby špeciálneho vybavenia. Režim Golf Shot umožňuje zachytiť video a snímky každej časti vášho golfového úderu.

Displej Xtra Fine LCD s technológiu WhiteMagic™

Vysoká presnosť displeja Xtra Fine LCD s technológiou WhiteMagic™ využíva na zvýšenie jasu obrazovky okrem pixelov RGB aj biele pixely, vďaka čomu sa na obrazovke zobrazia aj tie najjemnejšie detaily a odtiene v každom prostredí vrátane snímania v exteriéri pri intenzívnom slnečnom svetle.

Zabudovaný kábel USB 

Zabudovaný kábel USB umiestnený v remienku na ruku je praktický pre rýchle nabíjanie a pripojenie k počítaču, takže viac nepotrebujete objemný samostatný kábel USB alebo sieťový adaptér. Pre nabíjanie bez počítača použite kompaktný sieťový adaptér AC-USB (voliteľný). 

Diaľkové ovládanie jedným dotykom a zdieľanie jedným dotykom

Diaľkové ovládanie jedným dotykom umožňuje používať smartfón alebo tablet ako hľadáčik a diaľkový ovládač pre digitálny fotoaparát a zdieľanie jedným dotykom umožňuje prenos fotografií a videí z fotoaparátu. Nainštalovaním aplikácie Imaging Edge Mobile do smartfónu alebo tabletu so systémom Android s podporou technológie NFC sa môžete vyhnúť zložitému nastavovaniu a vytvoriť bezdrôtové pripojenie jednoduchým priložením zariadenia k fotoaparátu. Teraz ste pripravení ovládať fotoaparát pomocou smartfónu a nasnímať predtým nedosiahnuteľné zábery alebo jednoducho byť na skupinovej snímke a využiť okamžitý prenos do smartfónu na zdieľanie v sociálnych sieťach. Nemáte zariadenie s technológiou NFC? Žiadny problém. Zariadenia môžete spárovať aj manuálne.

Ďalšie informácie

Teraz je k dispozícii nový softvér.

Zdokonalenie fotoaparátu pre ešte ľahšie snímanie.

Prevzatie na stránke podpory Sony

Technické údaje

Oživte spomienky vo veľkom štýle s kamkordérom s rozlíšením 4K. Nahrávanie v rozlíšení 4K Ultra HD, ktoré je štyrikrát detailnejšie ako vysoké rozlíšenie Full HD. Minimalizácia efektu chvejúcich sa rúk s optickou stabilizáciou Balanced Optical SteadyShot. Predstavte si špičkové výsledky z každej perspektívy s 29,8 mm objektívom ZEISS Vario-Sonnar® T*. Intuitívne ovládanie hlavných parametrov snímania pomocou manuálneho prstenca. Všetko zabudované v kompaktnom tele.
  • Záznam v rozlíšení 4K Ultra HD (3 840 x 2 160)

  • Optická stabilizácia Balanced Optical SteadyShot™

  • Objektív ZEISS Vario-Sonnar® T* 29,8 mm 

  • 10x optická transfokácia a 15x transfokácia Clear Image Zoom (4K) 

  • Všestranné ručné nastavenia

Typ snímača
Snímač Exmor R CMOS typu 1/2,3 (7,76 mm) so zadným osvetlením
Efektívny počet pixelov (video)
približne 8,29 megapixela (16:9)
Typ objektívu
Objektív ZEISS Vario-Sonnar® T*
Optická transfokácia
10x
Transfokácia Clear Image Zoom
4K: 15-nás., HD: 20-nás.
Typ displeja
7,5 cm displej Xtra Fine LCD™ (921 600 bodov) (3,0-palcový typ), širokouhlý (16:9)

Čo sa nachádza v balení

Súprava nabíjateľných batérií (NP-FV70), Sieťový adaptér, Napájací kábel, Prevádzková príručka, Kábel HDMI (micro), Prepájací kábel USB

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí