Obrázky – DVD prijímač s 15,7 cm (6,2") displejom LCD
Obrázky – DVD prijímač s 15,7 cm (6,2") displejom LCD
Obrázky – DVD prijímač s 15,7 cm (6,2") displejom LCD
Neobmedzená zábava na cestách

AV centrum typu Double DIN s prehrávačom DVD kompatibilné so smartfónmi

Vďaka tomuto audiovizuálnemu centru s rozhraním BLUETOOTH® a možnosťou používania navigácie máte obľúbenú zábavu na dosah za niekoľko sekúnd. V okamihu sa môžete pripojiť k celej svojej hudobnej knižnici alebo použiť prehrávač DVD na prehrávanie najobľúbenejších filmov počas cesty. 

Logo Extra Bass
Pohlcujúci zvuk

Vďaka zosilneniu s výstupom 4 x 55 W a technológii EXTRABASS™ znie hudba čisto a prirodzene pri akejkoľvek hlasitosti.

Logá Bluetooth®, USB a NFC
Veľa možností prehrávania hudby

Jednoduchý prístup k hudbe zo smartfónu vďaka viacerým možnostiam pripojenia.

Logo TOMTOM
Pripravené na navigáciu

Po pripojení našej voliteľnej zásuvnej modulovej súpravy môžete zmeniť prijímač na navigačný systém s dotykovou obrazovkou.

Pripojte sa a majte všetko pod kontrolou

Počúvanie hudby na cestách ešte nikdy nebolo také jednoduché. Pripojte sa bezdrôtovo alebo prostredníctvom kábla a získajte prístup k celej hudobnej knižnici. Ovládajte prehrávanie manuálne alebo hlasovými pokynmi.

Preneste hudbu za pár sekúnd

Pre nadviazanie bezdrôtového pripojenia jedným dotykom stačí priložiť zadnú stranu telefónu s aktívnou technológiou NFC ku tlačidlu ovládania hlasitosti prijímača alebo použiť nastavenie telefónu na rýchle pripojenie cez rozhranie Bluetooth®. 

Ilustrácia šoféra v aute, s čiarami označujúcimi reč
Vezmite si technológiu Siri na cesty

Chcete ovládať svoj mobilný telefón alebo tablet so systémom iOS a zároveň sa sústrediť na cestu? Technológia Siri Eyes Free riadi prehrávanie hudby, pomôže s navigáciou, prečíta textové správy a mnoho ďalšieho.

Ikona hlasového ovládania
Ovládanie hlasom pre Android

Využite ovládanie hlasom na získanie navigačných pokynov, odoslanie správ a prehrávanie skladieb v smartfóne so systémom Android.

Logá USB a AUX
Pripojenie pomocou vstupov USB a AUX

Nemáte Bluetooth®? Nič to. K skladbám sa dostanete aj po zapojení mobilného telefónu, kľúča USB alebo prehrávača MP3 do predného konektora USB. Prepojiť pomocou kábla tiež môžete výstup slúchadiel na prehrávači hudby so vstupom AUX.

Všetko je o hudbe

Vytvorte správnu náladu na akejkoľvek ceste pomocou výkonného, sýteho zvuku, vďaka ktorému budú obľúbené skladby znieť ešte lepšie. Dokonca môžete pridať viac zosilňovačov a zostaviť si vysnívaný zvukový systém do auta.

Obrázok počítačového čipu zosilňovača Dynamic Reality Amp 2
4 x 55 W pre skvelý zvuk pri každej hlasitosti 

Náš zosilňovač Dynamic Reality Amp 2 znižuje externý šum v reťazci signálu, vďaka čomu si môžete vychutnať vyššiu čistotu s výkonom 4 x 55 W aj pri maximálnej úrovni hlasitosti. 

EXTRABASS a EQ5
Technológia EXTRABASS a zariadenie EQ5 Advanced

Technológia EXTRABASS s dvoma rôznymi režimami zvýraznenia pridá sýte basy ku všetkým skladbám. Zariadenie EQ5 Advanced navyše umožňuje upravovať frekvenciu podľa vlastného uváženia.

Obrázok reproduktorov a loga 3 výstupov predzosilňovača
3 výstupy predzosilňovača poskytujú viac možností

Chcete vytvoriť kompletný zvukový systém do auta? Pripojte prídavné zosilňovače pre reproduktory a hlbokotónové reproduktory prostredníctvom troch vstupov predzosilňovača pre ešte lepšiu hlasitosť a dynamiku.

Prehrávajte videá kdekoľvek

Keď nešoférujete, môžete si vychutnať obľúbené filmy a televízne programy so zabudovaným prehrávačom DVD. 

Pohľad spredu na model XAV-650BT s tlačidlami ponuky na dotykovej obrazovke
Inteligentná dotyková obrazovka

Majte všetko pod kontrolou vďaka veľkým tlačidlám na dotykovej obrazovke. Prispôsobte používateľské prostredie interiéru auta pomocou piatich predvolených farebných schém.

Podpora spätnej kamery

Máte nainštalovanú spätnú kameru? Kedykoľvek zaradíte spiatočnú rýchlosť alebo stlačíte tlačidlo s ikonou kamery, môžete sledovať čistý obraz na obrazovke. Prispôsobiteľné vodiace línie sa zobrazia na obrazovke a uľahčia vám cúvanie.

Obraz priestoru za autom zo zadnej kamery zobrazený na obrazovke audiovizuálneho centra.

Špecifikácie a funkcie

Vychutnajte si obľúbenú hudbu, filmy a ďalší obsah vďaka audiovizuálnemu centru do auta, ktoré je kompatibilné so smartfónom a pripravené na používanie navigácie. Pripojte sa k mobilnému telefónu prostredníctvom portu USB alebo funkcie Bluetooth® a v okamihu si vychutnajte sýty zvuk s výkonným zosilnením 4 × 55 W a funkciou EXTRA BASS.
  • Prostredníctvom bezdrôtových technológií NFC™ a Bluetooth® môžete okamžite pripojiť svoj telefón

  • Prehrávajte filmy a televízne programy pomocou DVD prehrávača

  • Príprava pre zadnú kameru na jednoduché parkovanie

  • Pripojte prehrávač MP3 alebo pamäťové zariadenie pomocou portu USB

  • Získajte mohutný zvuk so zosilňovačom 4 x 55 W Dynamic Reality Amp 2

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí