Obrázky – Hudobný videorekordér MV1
Obrázky – Hudobný videorekordér MV1
Obrázky – Hudobný videorekordér MV1
Obrázky – Hudobný videorekordér MV1
Obrázky – Hudobný videorekordér MV1
Obrázky – Hudobný videorekordér MV1

Funkcie

Zvukové formáty Linear PCM a AAC na všestranné nahrávanie

Záznam v nekomprimovanom formáte Linear PCM (LPCM) alebo AAC s kvalitou CD a ľahkým prenosom na web.

Širokouhlý 120 ° objektív Carl Zeiss®

Širokouhlý 120° objektív Carl Zeiss® Vario-Tessar® sníma video vo vysokej kvalite s jedinečným rozlíšením, kontrastom a reprodukciou farieb a vďaka jeho širokému uhlu sa do záberu zmestí celá skupina aj s pódiom… a to aj z blízkej vzdialenosti. Je ideálny na všetko, od snímania v skúšobni až po živé vystúpenia.

Snímač Exmor R® CMOS je ideálny na snímanie pri slabom osvetlení

Snímač Exmor R® CMOS je extrémne citlivý a zachytí výrazy tváre aj rýchle pohyby, dokonca aj v tmavom prostredí, napríklad v štúdiu alebo na javisku.

Hlboký stereofónny zvuk vďaka 120° mikrofónu X/Y

Otvorená konfigurácia 120° mikrofónu HDR-MV1 nahráva stereofónny zvuk, ale na rozdiel od smartfónov a bežných kamkordérov umožňuje jeho široký uhol nasnímať každý tón skupiny, dokonca aj v stiesnených priestoroch. Okrem toho nahráva so zameraním na stred, takže nikdy nezanikne hlas hlavného interpreta skupiny, obvykle speváka.

Voliteľný externý mikrofón

Použite pri nahrávaní obľúbený mikrofón, ktorý stačí jednoducho pripojiť cez vstup MIC IN

Diaľkové ovládanie jedným dotykom a zdieľanie jedným dotykom

Diaľkové ovládanie jedným dotykom umožňuje používať smartfón alebo tablet ako hľadáčik a diaľkový ovládač pre digitálny fotoaparát a zdieľanie jedným dotykom umožňuje prenos fotografií a videí z fotoaparátu. ...Nainštalovaním aplikácie Imaging Edge Mobile do smartfónu alebo tabletu so systémom Android a technológiou NFC sa môžete vyhnúť zložitému nastavovaniu a vytvoriť bezdrôtové pripojenie jednoduchým priložením zariadenia k fotoaparátu. Teraz ste pripravení ovládať fotoaparát pomocou smartfónu a nasnímať predtým nedosiahnuteľné zábery alebo jednoducho byť na skupinovej snímke a využiť okamžitý prenos do smartfónu na zdieľanie v sociálnych sieťach. Nemáte zariadenie s technológiou NFC? Žiadny problém. Zariadenia môžete spárovať aj manuálne.

Ďalšie informácie

Nahrávanie videa vo vysokom rozlíšení 30p

Nahrávajte vysoko kvalitné video v rozlíšení 1 920 x 1 080/30p, dokonca aj pri slabom osvetlení. Formát MP4 je ideálny na prezeranie a zdieľanie filmov vo vysokom rozlíšení na počítačoch PC, Mac® alebo internete.

Spoľahnite sa na kvalitné prehrávanie so synchronizáciou úst a hovoreného slova

Zlaďte načasovanie obrazu a zvuku. Synchronizácia úst a hovoreného slova upravuje zvuk vo videorekordéri HDR-MV1 pri prenose obrazu do iných zariadení. Prehrávanie tak získa profesionálnu úroveň.

Upravte úrovne nahrávania manuálne a sledujte záznam na 2,7" displeji LCD

Rýchlo ovládajte, dolaďte a zdokonaľte kvalitu nahrávania. Upravte úroveň nahrávania manuálne pomocou 31 krokov a nastavte vhodnú úroveň pre konkrétne prostredie. Monitorujte úroveň nahrávania na jasnom 2,7" displeji LCD.

Nabíjajte batériu a súčasne prenášajte údaje cez port USB

Videorekordér HDR-MV1 má port USB, ktorý umožňuje nabíjanie batérie a prístup k obsahu v počítači súčasne. Vďaka dodanej batérii a voliteľnému sieťovému adaptéru (predáva sa samostatne, AC-UD10) môžu používatelia pracovať so zariadením aj počas nabíjania.

Hornopriepustný filter obmedzuje hluk a vytvára jasnejší zvuk

Hudobný videorekordér je vybavený hornopriepustným filtrom na obmedzenie zvukov s nízkou frekvenciou. Je ideálny na obmedzenie hluku, napríklad klimatizácie a vetra, pri nahrávaní - video znie úžasne, dokonca aj keď ste ho nahrávali v náročných podmienkach.

Jednoduché použitie aj vo funkciu rekordéra s formátom Linear PCM

Niekedy nepotrebujete obraz – napríklad pri nahrávaní skladby, na ktorej pracujete, aby ste ju mohli zdieľať s členmi skupiny. Videorekordér HDR-MV1 pracuje aj ako rýchly a ľahko ovládateľný zvukový rekordér s formátom Linear PCM. Súčasne je vybavený malým reproduktorom, ktorý umožňuje jednoduchú kontrolu zvuku bez slúchadiel.

Objímka pre statív na upevnenie pri nahrávaní

Zabudnite na záznamy vytvorené trasúcou sa rukou, keď na snímanie používate iPhone alebo niektoré kamkordéry. Dosiahnite profesionálny vzhľad čistých a ostrých záznamov pomocou zabudovanej objímky na upevnenie videorekordéra HDR-MV1 na statív.

Možnosť pripojenia externého vybavenia

Jednoducho pripojte videorekordér HDR-MV1 k štúdiovému vybaveniu, napríklad zvukovému panelu s konektorom LINE-OUT.

Technické údaje

  • Jednosmerový, 120-stupňový stereofónny mikrofón v konfigurácii X/Y

  • Video vo vysokom rozlíšení 1080p Full HD

  • Objektív ZEISS Tessar

  • Zabudované rozhranie Wi-Fi®

  • Pripojenie jedným dotykom NFC

Typ objektívu
Objektív ZEISS Tessar
Typ snímača
Snímač Exmor R® CMOS typu 1/2,3 (7,77 mm) so zadným osvetlením
Typ displeja
6,7 cm (typ 2,7) displej Clear Photo LCD™ (230 tis. bodov) širokouhlý (16:9) (960 x 240)
Vstupné a výstupné konektory
Konektor pre slúchadlá, Linkový vstup (analógový zvuk), Rozhranie Multi/Micro USB, Vstup pre mikrofón, Výstup HDMI® (mikro), Zásuvka na pamäťové karty

Čo sa nachádza v balení

Súprava nabíjateľných batérií (NP-BX1), Kábel Micro USB, Kryt objektívu, Šnúrka na kryt, Prevádzková príručka

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí