DIGITÁLNY HLASOVÝ ZÁZNAMNÍK SX2000 RADU SX

Úplné špecifikácie a funkcie

ICD-SX2000

MOC

280,92 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

Všeobecné funkcie

Zabudovaná pamäť
16 GB

Rozhranie

Vstupné a výstupné konektory
Externý vstup(stereofónny minikonektor), minimálna úroveň výstupu kompatibilná s predpätím (približne 1,5 mV), slúchadlo (stereofónny minikonektor), USB konektor (Type-A), zásuvka na kartu (micro SD)

Farebné možnosti

black

Funkcie

Obrázok – Digitálny hlasový záznamník SX2000 radu SX

Zvuk vo vysokom rozlíšení pre jedinečný hudobný zážitok

Zažite digitálnu hudbu naplno vďaka zvuku vo vysokom rozlíšení. Zvuk vo vysokom rozlíšení neskreslene prezentuje hudbu umelca, pričom ju zaznamenáva pri vyššej frekvencii než disk CD a zvyšuje vzorkovaciu frekvenciu aj presnosť bitovej rýchlosti každej vzorky. Vychutnajte si strhujúci zážitok, keď počujete každý nádych a vnímate všetky detaily.

Obrázok – Digitálny hlasový záznamník SX2000 radu SX

3-smerový mikrofón jemne dolaďuje záznamy

Nahrávajte v špičkovej kvalite v rôznych podmienkach vďaka nastaviteľným zabudovaným smerovým mikrofónom. Vyberte si medzi priblížením pri zázname malých skupín ľudí, napríklad pri pracovných rokovaniach alebo školeniach, režimom XY pre koncerty alebo širokouhlým stereofónnym formátom pre podujatia v exteriéri a konferencie.

Obrázok – Digitálny hlasový záznamník SX2000 radu SX

Aplikácia REC Remote na jednoduché ovládanie pomocou smartfónu

Aplikácia REC Remote dostupná na lokalitách Google Play™ pre Android alebo App Store pre zariadenia iOS umožňujú ovládať záznamník na diaľku pomocou rozhrania Bluetooth®. Spustenie a zastavenie nahrávania, úprava úrovne nahrávania a nastavení a dokonca značky v zázname, ktoré uľahčujú vyhľadávanie obsahu. Jednoduché rozhranie v telefóne umožňuje ovládať, monitorovať a organizovať nahrávky na diaľku.

Obrázok – Digitálny hlasový záznamník SX2000 radu SX

Záznam vo formáte Linear PCM pre neopakovateľný zvuk

Hlasový záznamník s podporou nahrávania vo formáte Linear PCM pri vzorkovacích frekvenciách až do 96 kHz a bitových rýchlostiach do 24 bitov verne zachytáva aj najmenšie odtiene živých vystúpení a podujatí. Nahráva so zvukom vyššej kvality ako na disku CD, vďaka čomu je ideálny pre hudobníkov, ktorí chcú zachytiť autentický záznam pre seba aj svojich fanúšikov.

Viaceré hudobné formáty pre jednoduché prehrávanie

Model ICD-SX2000 podporuje obľúbené hudobné formáty, napríklad MP3, WAV a FLAC. Podpora formátu FLAC (Free Lossless Audio Codec) umožňuje počúvať komprimované skladby bez zníženia kvality zvuku.

Obrázok – Digitálny hlasový záznamník SX2000 radu SX

Digitálny zosilňovač S-Master HX: špičková čistota zvuku 

Vychutnajte si najlepší zážitok zo zvuku vo vysokom rozlíšení vďaka digitálnemu zosilňovaču S-Master HX. Technológia S-Master HX, ktorá využíva zjednodušenú a plne digitálnu trasu signálu, reprodukuje jemné detaily v širokom frekvenčnom rozsahu formátov vo vysokom rozlíšení. Na rozdiel od bežných zosilňovačov zachováva signál v digitálnej podobe až do výstupu pre reproduktor, čím sa odstraňuje skreslenie a dosahuje sa zvuk vo vysokom rozlíšení verný originálnej nahrávke.

Obrázok – Digitálny hlasový záznamník SX2000 radu SX

Rozšírte pamäť pomocou karty SD

Uložte ešte viac nahrávok vďaka zásuvke pre kartu SD. Pamäť môžete rozšíriť zo 4 GB na 32 GB pomocou karty microSDHC a až na 64 GB pomocou karty microSDXC. Nie je možné nahrávať 96 kHz/24-bitový záznam vo formáte LPCM priamo na karty microSDHC alebo microSDXC.

Obrázok – Digitálny hlasový záznamník SX2000 radu SX

Rozhranie USB Direct ma jednoduché bezdrôtové pripojenie

Nestrácajte čas zapájaním káblov. Zabudovaný port USB umožňuje pripojiť hlasový záznamník priamo k počítaču, takže môžete záznamy jednoducho ukladať a prenášať.

Obrázok – Digitálny hlasový záznamník SX2000 radu SX

Do 16 GB zabudovanej pamäte uložíte množstvo záznamov

Uložte až 636 hodín záznamov v režime LP (MP3, 48 kb/s), čo je dostatočná kapacita pre viacero vystúpení hudobnej skupiny, rokovaní a rozhovorov. Alebo môžete nahrať 6 hodín a 35 minút záznamu vo vysokej kvalite v režime LPCM 96 kHz/24 bitov.

Obrázok – Digitálny hlasový záznamník SX2000 radu SX

Zabudované pripojenie statívu pre nahrávanie bez vibrácií

Zabudovaný otvor pre statív umožňuje jednoduché pripojenie statívu pri nahrávaní podujatí, napríklad nácviku skupiny, prezentácie na konferencii alebo rozhovoru. S pripojeným statívom môžete nahrávať bez vibrácií, ktoré vznikajú na niektorých povrchoch, napríklad na stole.