16 GB

ICD-SX2000

MOC

280,92 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Digitálny hlasový záznamník SX2000 radu SX
Obrázky – Digitálny hlasový záznamník SX2000 radu SX
Obrázky – Digitálny hlasový záznamník SX2000 radu SX
Obrázky – Digitálny hlasový záznamník SX2000 radu SX
Obrázky – Digitálny hlasový záznamník SX2000 radu SX
Obrázky – Digitálny hlasový záznamník SX2000 radu SX
Dokonalé pre záznam hudby alebo stretnutí

Autentické nahrávky pomocou mikrofónu nastaviteľného v troch smeroch

Zachyťte vystúpenia kapely s verným zvukom vo vysokom rozlíšení. Zaznamenajte konverzácie a pracovné stretnutia s krištáľovou čistotou. Vďaka nastaviteľným mikrofónom reprodukuje digitálny záznamník presne každý detail.

Zvuk vo vysokom rozlíšení
Kvalita skutočne podľa predstáv autora

Najjemnejšie tóny v štúdiovej kvalite so zvukom vo vysokom rozlíšení kvalitnejšom ako na disku CD. Všetky súčasti od signálu až po reproduktor spája vášeň pre hudbu a vyspelé technológie, takže sa budete cítiť ako na koncerte.

Špičkový zvuk, špičkový záznam

Nahrávajte a prehrávajte s absolútnou presnosťou. Zachyťte skladby a vystúpenia vo vyššej kvalite ako na diskoch CD a vychutnajte si všetko, čo ste nahrali, v kvalite zvuku vo vysokom rozlíšení. 

Záznam vo formáte Linear PCM
Záznam vo formáte Linear PCM 

Zachyťte zvuk s frekvenciou až 96 kHz/24 bitov, čo je v porovnaní s frekvenciou 44,1 kHz/16 bitov pri diskoch CD značný pokrok.

FLAC
Kodek Free Lossless Audio Codec 

Vychutnajte si bezstratový zvuk s čistotou a dynamikou presne podľa predstáv umelca s podporou prehrávania formátu FLAC.

S-Master HX
Autentické zosilnenie 

Digitálny zosilňovač S-Master™ HX znižuje skreslenie a šum v širokom rozsahu frekvencií.

Počúvajte zvuk v ohromujúcej kvalite

Podobne ako pri prechode zo štandardného na vysoké rozlíšenie sú skladby so zvukom vo vysokom rozlíšení oveľa kvalitnejšie ako súbory vo formáte MP3 alebo CD, vďaka čomu môžete počuť každý nádych, každý úder bicích, každý tón. Digitálny zosilňovač S-Master HX™ súčasne znižuje potenciálne skreslenie a vytvára zvuk v štúdiovej kvalite.

Zvuk vo vysokom rozlíšení

3,2-krát viac prenesených údajov

Optimalizovaný záznam zvuku

Jemné doladenie nahrávok s mikrofónom nastaviteľným v troch smeroch

Či už nahrávate pracovné stretnutie, skúšku kapely alebo podujatie v exteriéri, zvuk je vždy optimalizovaný. Mikrofón sa nastavuje v troch smeroch tak, ako vám to vyhovuje, a dokonale zachytil hudbu alebo hlasy aj s najjemnejšími detailmi so zvukom vo vysokom rozlíšení. 

Nastavenie priblíženia
Priblížte sa k podstate

Pre malé skupiny, napríklad na pracovných stretnutiach alebo prezentáciách, zachytí priblížené nastavenie konverzáciu v optimálnej čistote, vďaka čomu nič nezmeškáte. 

Nastavenia XY
XY pre hudbu

Pre sólové vystúpenie alebo koncert malej kapely vyberte nastavenie XY a rozostavte umelcov v blízkosti mikrofónu, vďaka čomu získate prirodzený zvuk a hĺbku. 

Rozšírené stereo
Rozšírené stereo pre exteriér

Rozšírené stereofónne nastavenie umožňuje záznam najrôznejších zvukov, vďaka čomu získajú otvorené priestory, konferencie a podujatia v exteriéri nádych priestorovosti a realizmu.

Bezdrôtové ovládanie nahrávania 

Jednoduché ovládanie pomocou smartfónu s funkciou REC Remote

Spustite a zastavte nahrávanie, nastavte úrovne a ďalšie nastavenia alebo pridajte do skladby značky pomocou smartfónu. Aplikácia REC Remote, dostupná na lokalite Google Play pre zariadenia Android alebo lokalite App Store pre zariadenia iOS, umožňuje ovládať záznamník na diaľku pomocou rozhrania Bluetooth®.

Získajte aplikáciu
Viac úložného priestoru

Vďaka kapacite zabudovanej pamäte až 16 GB môžete zaznamenať až 636 hodín nahrávok vo formáte MP3 v režime LP. Ak potrebujete viac miesta, stačí do zásuvky pre karty MicroSD vsunúť pamäťové karty MicroSDHC alebo MicroSDXC. 

Jednoduché ovládanie a možnosti pripojenia
Jednoduché ovládanie a možnosti pripojenia
Systém Plug and Play

Nestrácajte čas s káblami. Technológia USB Direct umožňuje pre jednoduchší prenos a uloženie nahrávok pripojenie hlasového záznamníka priamo k počítaču.

Špecifikácie a funkcie

Nahrávajte jedinečný zvuk vo vysokom rozlíšení, nech ste kdekoľvek. Tento digitálny záznamník s kapacitou 16 GB má nastaviteľné mikrofóny, ktoré je možné nakloniť, aby sa hudba alebo hlasy zaznamenali v jedinečnej kvalite. Dokonca môžete ovládať nahrávanie pomocou smartfónu s aplikáciou REC na diaľkové ovládanie.
  • Nastaviteľné mikrofóny zaznamenajú detailnejší zvuk

  • Pamäť s kapacitou 16 GB umožňuje až 636 hodín nahrávania

  • Využite ovládanie pomocou smartfónu s technológiou Bluetooth® s aplikáciou REC na diaľkové ovládanie

  • Nahrávajte s jedinečným zvukom vo vysokom rozlíšení

  • Získajte ďalšiu pamäť vďaka zásuvke na kartu Micro SD

Zabudovaná pamäť
16 GB
Vstupné a výstupné konektory
Externý vstup(stereofónny minikonektor), minimálna úroveň výstupu kompatibilná s predpätím (približne 1,5 mV), slúchadlo (stereofónny minikonektor), USB konektor (Type-A), zásuvka na kartu (micro SD)
Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí

Recenzie

Používatelia hovoria