Preskočiť na obsah
Obrázky – Domáci zvukový systém s vysokým výkonom a mechanikou DVD
Obrázky – Domáci zvukový systém s vysokým výkonom a mechanikou DVD
Obrázky – Domáci zvukový systém s vysokým výkonom a mechanikou DVD

Funkcie

Nová technológia Sound Pressure Horn pre basy, ktoré pulzujú vôkol vás

Nechajte sa uniesť technológiou Sound Pressure Horn so strhujúcimi basmi. Vnútorný dizajn zakriveného kužeľa efektívne zvyšuje akustický tlak posúvaním energie cez zosilňovací tunel. Výsledok je omnoho efektívnejší než pri klasických zosilňovačoch, ktoré plytvajú energiou, a spracovanie signálu dodáva každému basovému tónu formu a tvar, takže ho môžete cítiť, ako pulzuje vôkol vás.

Trojpásmový reproduktorový systém pre výkonný zvuk

Získajte širokopásmový, výkonný zvuk vďaka trojpásmovému reproduktorovému systému s 2,5 cm (1") výškovým, 15 cm (5,9") stredným a 38 cm (15") basovým reproduktorom. Trubicová štruktúra výškového reproduktora vytvára čisté vysoké tóny, zatiaľ čo basový reproduktor zvýrazňuje stredné frekvencie zvuku a hlbokotónový reproduktor dunivé basy – zvuk rozozvučí celé okolie.

Technológia DSEE obnovuje detaily digitálnej hudby

Zvýšte kvalitu komprimovaných hudobných súborov. Pri kompresii pôvodných hudobných súborov sa strácajú vysokofrekvenčné prvky hudby, ktoré vašim obľúbeným skladbám dodávajú detailný a bohatý zvuk. Technológia DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) tieto prvky obnovuje a vytvára tak verný zvuk vo vysokej kvalite, ktorý je bližší originálnej nahrávke na disku CD.

Technológia ClearAudio+ je zárukou jasného a ostrého zvuku

Exkluzívna technológia ClearAudio+ od spoločnosti Sony automaticky upraví nastavenia zvuku a obohatí tak váš zážitok z počúvania. Keďže technológia ClearAudio+ predstavuje spojenie odborných skúseností s technológiami spracovania digitálneho signálu, dokáže optimalizovať zvukové formáty tak, aby vytvorila konzistentne čistý zvuk vysokej kvality pre každý typ hudby, ktorý máte radi.

Režim MEGA BASS dodáva výkon basovým tónom

Stlačením tlačidla MEGA BASS podstatne zvýrazníte tóny nízkych frekvencií v hudbe. Zvýraznením basových tónov vzniká mohutnejší zvuk. Jednoduchým stlačením tlačidla aktivujte režim MEGA BASS, ktorý vás ohromí svojimi duniacimi basami.

Futbalový režim vás prenesie priamo na ihrisko

Jedinečný zápas ešte nikdy neznel lepšie. Použitím akustických údajov nasnímaných na brazílskom futbalovom štadióne tento špeciálny režim zdokonalí prirodzený okolitý ruch športových podujatí, takže si budete pripadať ako súčasť davu divákov. Nemáte radi komentár? Špeciálne navrhnutý algoritmus dôkladne monitoruje zvuk a umožňuje ho úplne odfiltrovať.

Ekvalizér pre latinskoamerickú hudbu prispôsobuje zvuk danému žánru

Od salsy po pop – využite ekvalizér pre latinskoamerickú hudbu na dosiahnutie optimálnych zvukových nastavení pre vaše skladby. Vďaka predvoľbám pre žánre regueton, pop latino, salsa, sertanejo, forro, ranchera a grupero môžete dosiahnuť ten najlepší zvuk pre latinskoamerickú hudbu.

Reproduktor so svetelnými diódami vytvorí atmosféru večierka

Vytvorte atmosféru ako v klube pomocou svetelných diód reproduktora. Reproduktory so svetelnými diódami ponúkajú rôzne farebné efekty od čisto bieleho až po dúhový. Synchronizácia s rytmom hudby, výkon a rýchlosť svetelných efektov dokresľujú zážitok z hudby a celkovú atmosféru.

Prispôsobte si večierok podľa seba vďaka aplikácii Fiestable

Prevezmite kontrolu nad večierkom priamo z tanečného parketu pomocou aplikácie určenej pre večierky. Jednoducho ju prevezmite do smartfónu a vychutnajte si bezdrôtové ovládanie všetkých potrebných nastavení. Zmeňte farbu svetelných diód reproduktora alebo experimentujte s dídžejskými efektmi a zvukovými efektmi mikrofónu a užite si množstvo zábavy na večierku podľa vašich predstáv.

Funkcia Party Chain umožňuje rozšírenie reproduktorového systému

Zvýšte výkon zvukovému systému. Prepojením viacerých jednotiek SHAKE získate väčší zvukový výkon bez oneskorenia zvuku medzi systémami. Aktivujte jedno zo zariadení pomocou funkcie Party Host a vytvorte na večierku úplne inú úroveň zvuku.  

Pomocou dídžejských efektov si môžete prispôsobiť každú skladbu

Rozhýbte dav s dídžejskými efektmi. Štyri rôzne efekty pripravia scénu pre večierok: efekt flanger vytvára hlboký duniaci zvuk, efekt WAH skresľuje zvuk, izolátor oddeľuje špecifické frekvenčné pásmo a efekt PAN presúva zvuk medzi reproduktormi. Používanie dídžejských efektov je jednoduché vďaka aplikácii Fiestable, ktorú je možné ovládať gestami, takže máte široké tvorivé možnosti pri vytváraní zoznamov skladieb pre večierok.

Zaspievajte si s funkciou karaoke

Usporiadať karaoke súťaže s priateľmi je jednoduché: stačí pripojiť systém SHAKE-X7D k televízoru, vložiť disk DVD s karaoke a spievať slová, ktoré vidíte na obrazovke. S dvoma mikrofónovými vstupmi a funkciami, ako sú rezervácia piesne, bodovanie a ozvena, si spolu s priateľmi užijete množstvo zábavy pri spoločnom spievaní. Zabudovaná funkcia Karaoke PON dokonca stíši hlas na diskoch CD, takže môžete spievať všetky obľúbené piesne.

Vychutnajte si všetky obľúbené filmy vďaka zabudovanému prehrávaču diskov DVD

Využite svoje obľúbené disky DVD a sledujte ich na zabudovanom prehrávači systému SHAKE-X7D. Vychutnajte si každú explóziu, akčnú sekvenciu a dramatickú scénu s úžasným filmovým priestorovým zvukom, ktorý vás prenesie priamo do deja. Premeňte svoju obývačku na kino a pozvite priateľov na nezabudnuteľný filmový večer.

Bezdrôtový prenos s rozhraním Bluetooth®

Bezdrôtovo prenášajte obľúbené skladby a aplikácie cez rozhranie Bluetooth®. Spárujte smartfón alebo tablet s týmto reproduktorom, zvukovým systémom alebo televízorom s rozhraním Bluetooth® a počúvajte hudbu a ovládajte zoznamy skladieb alebo hlasitosť priamo zo zariadenia.

Okamžité prehrávanie hudby na počúvanie jedným dotykom

Technológia NFC (Near Field Communication) vás oslobodí od pripojenia pomocou káblov a zložitého nastavovania. Stačí sa dotknúť smartfónom alebo iným zariadením s technológiou NFC značky N a spustiť prehrávanie hudby. Nemáte zariadenie s technológiou NFC? Žiadny problém. Zariadenia môžete spárovať aj manuálne v nastaveniach rozhrania Bluetooth®. *Pozrite si kompatibilné zariadenia

Hľadať kompatibilné zariadenia

Všetka hudba na jednom mieste pomocou aplikácie SongPal

Preberte si do smartfónu alebo tabletu aplikáciu SongPal a získajte kontrolu nad svojou hudobnou zbierkou. Stačí jednoduché pripojenie prostredníctvom rozhrania Bluetooth® a máte bezproblémový prístup k všetkým obľúbeným skladbám. Prostredníctvom tejto aplikácie môžete tiež upravovať nastavenia tak, aby ste dosiahli skvelý a vyvážený zvuk.

Dva porty USB umožňujúce pripojenie a prehrávanie

Kopírujte skladby na disk CD zo zariadenia USB. Stačí pripojiť zariadenie k portu PLAY/REC a môžete prenášať. Ak zaznamenávate priamo na jednotku USB, je možné zvýšiť bitovú rýchlosť z predvolených 128 kb/s až na 256 kb/s pre lepšiu kvalitu zvuku.

Zabudovaný CD prehrávač pre vašu zbierku diskov

Prehrávajte klasické albumy alebo vlastné kompilácie pomocou zabudovaného CD prehrávača. Tento domáci zvukový systém je kompatibilný s diskami CD, CD-R a CD-RW, takže si môžete vychutnať všetky druhy skladieb, od štúdiových nahrávok až po vlastné mixy a prevzaté skladby.

Zvukové vstupy na rozšírenie zvukového systému

Získajte zo svojho domáceho zvukového systému maximum. Dva zvukové vstupy RCA umožňujú pripojenie k televízoru, hernej konzole alebo ďalšiemu systému SHAKE a zvýšenie výkonu, nech už sledujete alebo počúvate čokoľvek.

Rozhlasový tuner FM/AM pre vaše obľúbené rozhlasové relácie

Máte chuť počúvať svojich obľúbených dídžejov? Stačí pomocou otočného prvku naladiť rádio AM/FM a vybrať si z ponúkaných možností.

Technické údaje
Pridajte hlbokým tónom dôraz, aký si zaslúžia. Masívny domáci zvukový systém SHAKE-X7D s dvoma 38 cm (15") kužeľmi basových reproduktorov a novou technológiou Sound Pressure Horn pridá strhujúce basy do všetkých vašich obľúbených skladieb. So svetelnými diódami v reproduktore a dídžejskými efektmi prenesiete domov autentický zážitok ako v klube.
  • Nová technológia Sound Pressure Horn pre výkonné basy

  • Technológia zvýšenia rozlíšenia DSEE obnovuje kvalitu komprimovaných súborov

  • Špičkovo znejúca hudba jedným krokom vďaka technológii ClearAudio+

  • Jednoduché pripojenie pomocou technológií Bluetooth® a NFC jedným dotykom

  • Svetelné diódy a efekty pre dídžejov vytvoria úžasnú atmosféru večierka

Výstupný výkon
2 400 W
Vstupné konektory
Analógový zvukový (2), Port USB (2), Vstupy pre mikrofón (2) 6 φ
Rozmery hlavnej jednotky (ŠxVxH)
455 × 165 × 330 mm
Rozmery predného repro. (ŠxVxH)
510 × 773 × 458 mm

Čo sa nachádza v balení

Sieťový napájací kábel, Anténa, Batéria (AAA/mangánová), Diaľkové ovládanie (RMT-AM120U), Prevádzkové pokyny

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí