HI-FI SYSTÉMY

Domáci zvukový systém s vysokým výkonom a technológiou BLUETOOTH®

SHAKE-X3D
Obrázok – Domáci zvukový systém s vysokým výkonom a technológiou BLUETOOTH®
Obrázky – Domáci zvukový systém s vysokým výkonom a technológiou BLUETOOTH®
Obrázky – Domáci zvukový systém s vysokým výkonom a technológiou BLUETOOTH®
Obrázky – Domáci zvukový systém s vysokým výkonom a technológiou BLUETOOTH®
Prineste domov ešte viac basov

Či už organizujete večierok alebo si iba vychutnávate obľúbené skladby, so systémom SHAKE-X3D precítite každý tón. Je vybavený dvojpásmovým reproduktorovým systémom a technológiou Sound Pressure Horn, ktorá vytvára vysokú úroveň akustického tlaku až 2 300 W (1 200W efektívny výkon (RMS), 114,0 dB SPL). Navyše s osvetlením reproduktora svetelnými diódami a dídžejskými efektmi ľahko rozprúdite domáci večierok.

Úroveň akustického tlaku 2 300 W

Zvýšte hlasitosť obľúbených skladieb. So systémom SHAKE-X3D vybaveným zabudovanou technológiou Sound Pressure Horn naplníte celú miestnosť mohutným zvukom s výkonom až 2 300 W.

Stvorený pre mohutné basy

Vychutnajte si dunenie basov vďaka masívnemu 25 cm (9,8") kužeľu hlbokotónového reproduktora. Zvládne vysoký výkon a je ideálny pre vysokú hlasitosť skladieb na večierku.

Vyšší tlak, vyšší výkon

Vychutnajte si výraznejší zvuk vďaka novej technológii Sound Pressure Horn

Zložená kužeľová komora a rozšírený výstupný otvor zvyšujú akustický tlak až na úroveň 2 300 W, čím vytvárajú mohutné basy, ktoré budete skutočne cítiť.

Vertikálny dizajn bezdrôtového domáceho zvukového systému s rozhraním Bluetooth®
Domáci dvojpásmový reproduktorový systém
Zachyťte každý vysoký aj nízky tón

Širokopásmový zvuk z dvojpásmového systému reproduktorov

Dvojpásmový systém reproduktorov s 2,5 cm (1") výškovým reproduktorom pre čisté vokály a vysoké tóny a 25 cm (9,8") hlbokotónovým reproduktorom, ktorý dodá sýtosť stredným a hlbokým tónom.

Inteligentný vysoký výkon
Inteligentný vysoký výkon

Naša energeticky účinná technológia Sound Pressure Horn vytvára vyšší akustický tlak pri nižších energetických vstupoch, takže je prínosom pre zvuk aj pre životné prostredie.

Detailnejší zvuk v každej skladbe

Technológia DSEE (Digital Sound Enhancement Engine)

Technológia DSEE zvyšuje kvalitu komprimovaných digitálnych súborov (MP3, ACC, ATRAC a WMA). Obnovuje vysoké a nízke tóny, ktoré zanikli počas kompresie, a produkuje bohatý zvuk blízky kvalite diskov CD.

Domáci zvukový systém s technológiou DSEE
Vyzerá rovnako skvele, ako znie

Systém SHAKE-X3D je vďaka výraznému dizajnu stredobodom večierka. Ostré uhly, ovládacie prvky z lešteného hliníka a podsvietené tlačidlá dodávajú štýl tomuto výkonnému systému, pretože mimoriadne večierky si vyžadujú mimoriadny dizajn.

Rytmus hudby, záplava farieb

Vytvorte na tanečnom parkete autentickú atmosféru večierka pomocou živých viacfarebných svetelných diód synchronizovaných s rytmom hudby. Vyberte si zo širokej škály farieb a odtieňov a nájdite to správne nastavenie pre náladu na večierku.

Pripojte sa

Prehrávajte obľúbenú hudbu a zoznamy skladieb priamo z vybratých smartfónov prostredníctvom systému SHAKE-X3D. Stačí vytvoriť pripojenie cez rozhranie Bluetooth® pomocou technológie NFC jedným dotykom a môžete okamžite prenášať obsah.

Domáci zvukový systém s technológiami NFC a Bluetooth®
Aplikácia Fiestable pre domáci zvukový systém
Majte večierok pod kontrolou

Prevezmite aplikáciu Fiestable a ovládajte svetlá na reproduktore, pridajte dídžejské efekty, vychutnajte si prehrávanie hlasu alebo jednoducho preskočte alebo pretočte nasledujúcu skladbu pomocou smartfónu.

Rozprúďte večierok

Rozhýbte tanečný parket s jedinečnými funkciami pre večierok. Tvorivo využite širokú škálu dídžejských efektov – od vyváženia zvuku medzi reproduktormi (panning) a izolovania vokálov po pridanie rôznych efektov – flanger, WAH, sampling a scratching. A vďaka funkcii Party Chain môžete pomocou zvukových káblov prepojiť a synchronizovať viacero systémov a dosiahnuť ešte mohutnejší zvuk.

Domáci zvukový systém s prehrávačom DVD a funkciou karaoke
Objavte v sebe skrytú popovú hviezdu

Prehrávajte disky DVD s karaoke a spievajte slová na obrazovke. Systém je vybavený dvoma mikrofónovými vstupmi a širokou škálou funkcií vrátane režimu Karaoke-PON, ktorý stíši vokály na disku CD, aby ste mohli spievať s hudbou.

Vdýchnite život zbierke filmov

Vychutnajte si obľúbené filmy so systémom SHAKE-X3D

So zabudovaním prehrávačom DVD je sledovanie obľúbených filmov skutočne jednoduché. Pripojte systém k televízoru a optimalizujte zvuk prostredníctvom troch zdokonaľujúcich nastavení.

Funkcia MEGA BASS
Zvýraznite basy

Jednoducho zapnite funkciu MEGA BASS a posuňte hudbu a obľúbené akčné scény na úplne novú úroveň.

Futbalový režim
Preneste sa priamo na ihrisko

Futbalový režim umožňuje vytvoriť prirodzený hluk pozadia pri športových podujatiach. Môžete dokonca vypnúť komentár a cítiť sa ako súčasť davu.

ClearAudio+
Počúvajte hlasno a čisto

Počúvajte dokonale čistú hudbu vďaka súboru zvukových technológií ClearAudio+ od spoločnosti Sony, ktoré optimalizujú prehrávanie všetkých skladieb.

Aplikácia SongPal na jednoduché ovládanie domáceho zvukového systému
Inteligentné diaľkové ovládanie vďaka aplikácii SongPal

Svet hudby vo vašich rukách

Aplikácia SongPal umožňuje jednoduché a intuitívne ovládanie zvukových zážitkov. Stačí ju nainštalovať do mobilného telefónu a ovládať pomocou jednej aplikácie prehrávanie hudby, nastavenie zariadenia a ďalšie funkcie.

Pripojte, prehrávajte, prenášajte

Dva porty USB a CD mechanika odolná voči prachu

Jednoduché kopírovanie a prenos skladieb z disku CD na kľúč USB alebo z jedného kľúča USB na druhý bez použitia počítača. Môžete prehrávať obľúbené skladby vo formáte MP3, znovu objaviť staré disky CD alebo vytvárať zoznamy skladieb pre večierok.

Domáci zvukový systém s dvoma portami USB a CD mechanikou
Domáci zvukový systém s dvoma zvukovými vstupmi
Dva zvukové vstupy

Pripojte systém SHAKE-X3D k televízoru, hernej konzole alebo druhému zvukovému systému a rozšírte možnosti zábavy.

Domáci zvukový systém s rádiom FM/AM
Rádio FM/AM

Nalaďte si obľúbený program alebo živé vystúpenie dídžeja pomocou rádia FM/AM.

Špecifikácie a funkcie

Či už organizujete večierok alebo si iba prehrávate obľúbené skladby, so systémom SHAKE-X3D precítite každý tón. Systém je vybavený dvojpásmovým systémom reproduktorov a novou technológiou Sound Pressure Horn, ktorá vytvára mohutné duniace basy. Reproduktor so svetelnými diódami a dídžejské efekty rýchlo zmenia každú miestnosť na úžasný tanečný parket.
  • Nová technológia Sound Pressure Horn pre výkonné basy

  • Svetelné diódy a efekty pre dídžejov vytvoria úžasnú atmosféru večierka

  • Technológia zvýšenia rozlíšenia DSEE obnovuje kvalitu komprimovaných súborov

  • Špičkovo znejúca hudba jedným krokom vďaka technológii ClearAudio+

  • Jednoduché pripojenie pomocou technológií Bluetooth® a NFC jedným dotykom

Výstupný výkon-predný (RMS 10 %THD)
1200 W
Výstupný výkon
1200 W
Vstupné konektory
Analógové zvukové vstupy (2), Analógový zvukový výstup (1), Kompozitný videovýstup (1), Porty USB (2), Vstupy pre mikrofón (2 (6 φ)), Výstupy predných reproduktorov (2)
Rozmery hlavnej jednotky (ŠxVxH)
455 × 165 × 330 mm
Rozmery predného repro. (ŠxVxH)
368 × 585 × 358 mm

Čo sa nachádza v balení

Sieťový napájací kábel, Anténa, Batéria (AAA/mangánová), Diaľkové ovládanie (RMT-AM120U), Prevádzkové pokyny

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí

Recenzie

Používatelia hovoria