HI-FI SYSTÉMY

Domáci zvukový systém s vysokým výkonom a mechanikou DVD

SHAKE-X30D
Obrázok – Domáci zvukový systém s vysokým výkonom a mechanikou DVD

MOC

769,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Domáci zvukový systém s vysokým výkonom a mechanikou DVD
Obrázky – Domáci zvukový systém s vysokým výkonom a mechanikou DVD
Obrázky – Domáci zvukový systém s vysokým výkonom a mechanikou DVD
Obrázky – Domáci zvukový systém s vysokým výkonom a mechanikou DVD

Funkcie

Technológia Sound Pressure Horn na basy, ktoré pocítite na vlastnej koži

Nechajte sa uniesť strhujúcimi basmi technológie Sound Pressure Horn. Vnútorný dizajn zakriveného kužeľa efektívne zvyšuje akustický tlak posúvaním energie cez zosilňovací tunel. Výsledok je omnoho efektívnejší než pri klasických zosilňovačoch, ktoré plytvajú energiou, a spracovanie signálu dodáva každému basovému tónu formu a tvar, takže ho môžete cítiť, ako pulzuje vôkol vás.

Vychutnajte si vyššiu kvalitu prenosu cez rozhranie BLUETOOTH® pomocou kodeku LDAC™

LDAC je nová zvuková technológia od spoločnosti Sony, ktorá prináša najvyššiu kvalitu zvuku bezdrôtovo prenášaného pomocou technológie Bluetooth. Technológia LDAC, ktorá vysiela až trojnásobne viac údajov, poskytuje lepší poslucháčsky zážitok z každej hudby.

Reproduktor so svetelnými diódami vytvorí atmosféru večierka

Vytvorte atmosféru ako v klube pomocou svetelných diód reproduktora. Reproduktory so svetelnými diódami ponúkajú rôzne farebné efekty od čisto bieleho až po dúhový. Synchronizácia s rytmom hudby, výkon a rýchlosť svetelných efektov dokresľujú zážitok z hudby a celkovú atmosféru.

Pomocou dídžejských efektov si môžete prispôsobiť každú skladbu

Rozhýbte dav s dídžejskými efektmi. Štyri rôzne efekty pripravia scénu pre večierok: efekt flanger vytvára hlboký duniaci zvuk, efekt WAH skresľuje zvuk, izolátor oddeľuje špecifické frekvenčné pásmo a efekt PAN presúva zvuk medzi reproduktormi. Používanie dídžejských efektov je jednoduché vďaka aplikácii Fiestable, ktorú je možné ovládať gestami, takže máte široké tvorivé možnosti pri vytváraní zoznamov skladieb pre večierok.

Zaspievajte si s funkciou karaoke

Usporiadať súťaže v karaoke s priateľmi je jednoduché: stačí pripojiť systém SHAKE-X70D k televízoru, vložiť disk DVD s karaoke a spievať podľa slov, ktoré sa zobrazia na obrazovke. S dvoma mikrofónovými vstupmi a funkciami, ako sú rezervácia piesne, bodovanie a ozvena, si spolu s priateľmi užijete množstvo zábavy pri spoločnom spievaní. Zabudovaná funkcia zoslabenia hlasu dokonca stíši hlas na diskoch CD, takže si budete môcť pospevovať všetky obľúbené skladby.

Vstup pre gitaru

Vstup pre gitaru vám umožní zorganizovať vlastné koncerty. Stačí ju pripojiť, stlačiť tlačidlo pre gitaru a potom si už len užívať výkonný zvuk gitary. Len tak si hrajte alebo pripojte mikrofón a zaspievajte si.

Vstup HDMI na jednoduché pripojenie

Využite jednoduché pripojenie k televízoru a vychutnajte si hlboký, mohutný zvuk filmov a hudby. Vďaka portu HDMI stačí pripojiť len jediný kábel.

Vychutnajte si všetky obľúbené filmy vďaka zabudovanému prehrávaču diskov DVD

Vytiahnite disky DVD a sledujte ich v zabudovanom prehrávači systému SHAKE-X70D. Vychutnajte si každú explóziu, akčnú sekvenciu a dramatickú scénu s úžasným filmovým priestorovým zvukom, ktorý vás prenesie priamo do deja. Premeňte svoju obývačku na kino a pozvite priateľov na nezabudnuteľný filmový večer.

Bezproblémový prenos obsahu pomocou technológií NFC a Bluetooth

Technológie Near Field Communication (NFC) a Bluetooth® vás oslobodia od pripojenia pomocou káblov a zložitého nastavovania. Stačí, ak sa zariadením s technológiou NFC dotknete systému SHAKE-X70D. Týmto spôsobom ich rýchlo a jednoducho prepojíte a môžete začať s prenosom obsahu svojej hudobnej zbierky. Nemáte zariadenie s technológiou NFC? Žiadny problém. Pripojte sa pomocou technológie Bluetooth a môžete vyraziť.

Zlaďte si hudbu pomocou aplikácie Sony | Music Center

Stiahnite si aplikáciu Sony | Music Center (predtým SongPal) do smartfónu alebo tabletu a prevezmite kontrolu nad svojou hudobnou zbierkou. Stačí sa jednoducho pripojiť pomocou technológie Bluetooth a k všetkým obľúbeným skladbám získate bezproblémový prístup. Prostredníctvom tejto aplikácie môžete tiež upravovať nastavenia tak, aby ste dosiahli skvelý a vyvážený zvuk.

Port USB umožňuje jednoduché pripojenie a prehrávanie

Kopírujte skladby na disk CD zo zariadenia USB. Stačí pripojiť zariadenie k portu PLAY/REC a môžete prenášať. Ak zaznamenávate priamo na jednotku USB, je možné zvýšiť bitovú rýchlosť z predvolených 128 kb/s až na 256 kb/s pre lepšiu kvalitu zvuku.

Zvukový vstup na rozšírenie zvukového systému

Získajte zo svojho domáceho zvukového systému maximum. Dva vstupy RCA umožňujú pripojenie k televízoru, vďaka čomu si môžete filmy a herné konzoly vychutnávať ešte intenzívnejšie.

Zabudovaný CD prehrávač pre vašu zbierku diskov

Prehrávajte klasické albumy alebo vlastné kompilácie pomocou zabudovaného CD prehrávača. Tento domáci zvukový systém je kompatibilný s diskami CD, CD-R a CD-RW, takže si môžete vychutnať všetky druhy skladieb, od štúdiových nahrávok až po vlastné mixy a prevzaté skladby.

Rozhlasový tuner FM pre vaše obľúbené rozhlasové relácie

Máte chuť počúvať svojich obľúbených dídžejov? Stačí pomocou otočného prvku naladiť rádio FM a vybrať si z ponúkaných možností.

Technické údaje

Oživte párty u seba doma výkonným domácim zvukovým systémom SHAKE-X30D. Vychutnajte si výrazné basy technológie Sound Pressure Horn a navoďte pravú klubovú atmosféru s dídžejskými efektmi a viacfarebným osvetlením LED.
  • Technológia Sound Pressure Horn na výrazné basy

  • Technológia LDAC umožňuje počúvanie zvuku vo vysokej kvalite cez Bluetooth

  • Dídžejské efekty na dosiahnutie klubového zvuku

  • Zaspievajte si s funkciou karaoke

  • Svetelný displej LED vytvorí atmosféru poriadnej párty

Rozmery hlavnej jednotky (Š × V × H mm) (pribl.)
45,5 × 16,5 × 33,0
Rozmery predného reproduktora (Š × V × H mm) (pribl.)
36,8 × 58,5 × 39,1
Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí