ZVUKOVÉ SYSTÉMY

Domáci zvukový systém s vysokým výkonom a technológiou BLUETOOTH®

MHC-GT5D

Obrázok – Domáci zvukový systém s vysokým výkonom a technológiou BLUETOOTH®

MOC

918,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Domáci zvukový systém s vysokým výkonom a technológiou BLUETOOTH®
Obrázky – Domáci zvukový systém s vysokým výkonom a technológiou BLUETOOTH®
Obrázky – Domáci zvukový systém s vysokým výkonom a technológiou BLUETOOTH®
Obrázky – Domáci zvukový systém s vysokým výkonom a technológiou BLUETOOTH®
Obrázky – Domáci zvukový systém s vysokým výkonom a technológiou BLUETOOTH®

Spustite prehrávanie výkonného zvuku

Vychutnajte si strhujúce basy s masívnym výkonom 2 400 W a technológiu Sound Pressure Horn, ktorá dodá sýtosť a hĺbku každej scéne filmu alebo každému basovému tónu. A vďaka výberu možností nastavenia budete môcť jednoducho prejsť od sledovania filmu k pulzujúcemu večierku.

  • Technológia Sound Pressure Horn
  • Trojpásmový systém reproduktorov
Inteligentný vysoký výkon

Inteligentný vysoký výkon

Naša energeticky účinná technológia Sound Pressure Horn vytvára vyšší akustický tlak pri nižších energetických vstupoch, takže je prínosom pre zvuk aj pre životné prostredie.

Bezdrôtový domáci zvukový systém s technológiou DSEE

Detailnejší zvuk v každej skladbe

Technológia DSEE (Digital Sound Enhancement Engine)

Technológia DSEE zvyšuje kvalitu komprimovaných digitálnych súborov (MP3, ACC, ATRAC a WMA). Obnovuje vysoké a nízke tóny, ktoré zanikli počas kompresie, a produkuje bohatý zvuk blízky kvalite diskov CD.

Funkcia MEGA BASS

Jednoducho zapnite funkciu MEGA BASS a posuňte basové tóny a obľúbené akčné scény na úplne novú úroveň.

Zvýraznite basy domáceho zvukového systému vďaka funkcii MEGA BASS

Vezmite ho na večierok

Vychutnajte si jednoduché uchopenie a široký rozsah zvuku

Hlbokotónový reproduktor modelu MHC-GT5D má praktické kolieska a výsuvnú úchytku na ľahšiu manipuláciu, vďaka čomu je ideálnym reproduktorom pre večierky. Jednotlivé časti reproduktorového panelu sa môžu jednoducho pripojiť k rukoväti v uhle 10 stupňov, aby ste dosiahli rovnomerné šírenie zvuku, alebo prakticky upevniť na statív.

Rytmus hudby, záplava farieb

Vytvorte na tanečnom parkete autentickú atmosféru večierka pomocou živých svetiel LED na hlbokotónovom reproduktore. Farebné svetlá sú premietané na podlahu, strop alebo na stenu, pričom si môžete vybrať bodové alebo pruhové vzory. Svetlá sú synchronizované s rytmom hudby, vďaka čomu vytvoríte na parkete zážitok ako v klube.

Pripojte sa

Prehrávajte obľúbenú hudbu a zoznamy skladieb priamo z vybratých smartfónov prostredníctvom systému MHC-GT5D. Stačí vytvoriť pripojenie cez rozhranie Bluetooth® pomocou technológie NFC jedným dotykom a môžete okamžite prenášať obsah.

Bezdrôtový domáci zvukový systém s technológiami NFC a Bluetooth®
Ovládajte domáci zvukový systém pomocou aplikácie Fiestable

Majte večierok pod kontrolou

Prevezmite aplikáciu Fiestable a ovládajte svetlá na reproduktore, pridajte dídžejské efekty, vychutnajte si prehrávanie hlasu alebo jednoducho preskočte alebo pretočte nasledujúcu skladbu pomocou smartfónu.

Rozprúďte večierok

Rozhýbte tanečný parket s jedinečnými funkciami pre večierok. Tvorivo využite širokú škálu dídžejských efektov – od vyváženia zvuku medzi reproduktormi (panning) a izolovania vokálov po pridanie rôznych efektov – flanger, WAH, sampling a scratching. A vďaka funkcii Party Chain môžete pomocou zvukových káblov prepojiť a synchronizovať viacero systémov a dosiahnuť ešte mohutnejší zvuk.

Domáci zvukový systém s DVD prehrávačom a funkciou karaoke

Objavte v sebe skrytú popovú hviezdu

Usporiadajte impozantné súboje v karaoke vďaka dvom mikrofónovým vstupom a širokej škále funkcií vrátane režimu Karaoke-PON, ktorý stíši vokály na disku CD, aby ste mohli spievať s hudbou.

Získajte zvuk ako v kine

Pripojte systém k televízoru prostredníctvom optického vstupu a vychutnajte si pôsobivú kvalitu zvuku filmov a televíznych programov. Reproduktorový panel môže byť umiestnený na stene alebo priamo pod televízorom a kompaktný hlbokotónový reproduktor sa dokonale hodí do menších obytných priestorov.

Virtuálny priestorový zvuk

Usporiadajte reproduktory oddelene alebo ako jeden dlhý reproduktorový panel, aby zapadli do zostavy vášho domáceho kina. Vďaka režimu s virtuálnym priestorovým zvukom si vychutnáte strhujúce zvukové pole v rozsahu 360 stupňov.

Bezdrôtový domáci zvukový systém s virtuálnym priestorovým zvukom
Bezdrôtový domáci zvukový systém s futbalovým režimom

Preneste sa priamo na ihrisko

Dodajte športovým podujatiam prirodzený hluk pozadia pri sledovaní vo futbalovom režime. Môžete dokonca vypnúť komentár a cítiť sa ako súčasť davu.

Bezdrôtový domáci zvukový systém s technológiou ClearAudio+

Nech vám neujde ani slovo

Aktivujte režim so zreteľnými dialógmi so zvýraznením čistoty hlasu v každej scéne - ideálny pri sledovaní filmov a televíznych programov pri nízkej hlasitosti alebo pre prehrávaní domácich videozáznamov.

Ovládajte domáci zvukový systém pomocou aplikácie SongPal

Inteligentné diaľkové ovládanie vďaka aplikácii SongPal 3.0

Svet hudby vo vašich rukách

Aplikácia SongPal 3.0 umožňuje jednoduché a intuitívne ovládanie zvukových zážitkov. Stačí ju nainštalovať do mobilného telefónu a ovládať pomocou jednej aplikácie prehrávanie hudby, nastavenie zariadenia a ďalšie funkcie.

Pripojte, prehrávajte, prenášajte

Dva porty USB a CD mechanika odolná voči prachu

Jednoduché kopírovanie a prenos skladieb z disku CD na kľúč USB alebo z jedného kľúča USB na druhý bez použitia počítača. Môžete prehrávať obľúbené súbory MP3, znovu objaviť staré disky CD alebo vytvárať zoznamy skladieb pre večierok.

Bezdrôtový domáci zvukový systém s dvoma portami USB a CD mechanikou
Bezdrôtový domáci zvukový systém s dvoma zvukovými vstupmi

Dva zvukové vstupy

Či už sledujete film alebo hráte hry, pripojením systému MHC-GT5D k televízoru, hernej konzole alebo ďalším zariadeniam získate zvuk vyššej kvality.

Bezdrôtový domáci zvukový systém s rádiom FM

Rádio FM

Nalaďte si obľúbený program alebo živé vystúpenie dídžeja pomocou rádia FM.

Špecifikácie a funkcie
Vychutnajte si strhujúce basy s masívnym výkonom 2 400 W a technológiu Sound Pressure Horn, ktorá dodá sýtosť a hĺbku každej scéne filmu alebo každému basovému tónu. A vďaka výberu možností nastavenia budete môcť jednoducho prejsť od sledovania filmu k pulzujúcemu večierku.
  • Nová technológia Sound Pressure Horn pre výkonné basy 

  • Technológia zvýšenia rozlíšenia DSEE obnovuje kvalitu komprimovaných súborov

  • Jednoduché pripojenie pomocou technológií Bluetooth® a NFC jedným dotykom

  • Prenášajte a ovládajte obsah priamo zo smartfónu pomocou aplikácie SongPal

  • Svetelné diódy a efekty pre dídžejov vytvoria úžasnú atmosféru večierka

Veľkosť reproduktora
Veľkosť hlbokotónového reproduktora (35 cm x 1, kužeľový typ), Veľkosť stredného reproduktora (9 cm x 4, kužeľový typ), Veľkosť výškového reproduktora (5 cm x 2, kužeľový typ)
Výstupný výkon
2 400 W
Vstupné a výstupné konektory
Analógový zvukový vstup (1), Analógový zvukový výstup (1), Digitálny zvukový vstup (1), Kompozitný videovýstup (1), Port USB (2), Vstup pre mikrofón (2), Výstup predných reproduktorov (1)
Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí