HI-FI SYSTÉMY

Hi-Fi systém s technológiami NFC A BLUETOOTH®

MHC-ECL77BT
Obrázok – Hi-Fi systém s technológiami NFC A BLUETOOTH®

MOC

252,50 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Hi-Fi systém s technológiami NFC A BLUETOOTH®
Obrázky – Hi-Fi systém s technológiami NFC A BLUETOOTH®

Funkcie

Okamžité prehrávanie hudby na počúvanie jedným dotykom

Technológia NFC (Near Field Communication) vás oslobodí od pripojenia pomocou káblov a zložitého nastavovania. Stačí sa dotknúť smartfónom alebo iným zariadením s technológiou NFC značky N a spustiť prehrávanie hudby. Nemáte zariadenie s technológiou NFC? Žiadny problém. Zariadenia môžete spárovať aj manuálne v nastaveniach rozhrania Bluetooth®. *Pozrite si kompatibilné zariadenia

Hľadať kompatibilné zariadenia

Všetka hudba na jednom mieste pomocou aplikácie SongPal

Preberte si do smartfónu alebo tabletu aplikáciu SongPal a získajte kontrolu nad svojou hudobnou zbierkou. Stačí jednoduché pripojenie pomocou technológie Bluetooth® alebo Wi-Fi® a máte neobmedzený prístup k všetkým obľúbeným skladbám uloženým v počítači, na serveri alebo prostredníctvom vybratej hudobnej služby online. Prostredníctvom tejto aplikácie môžete tiež upravovať nastavenia tak, aby ste dosiahli skvelý a vyvážený zvuk.

Režim MEGA BASS dodáva výkon basovým tónom

Stlačením tlačidla MEGA BASS podstatne zvýrazníte nízke tóny v skladbách. Zvýraznením basových tónov vzniká mohutnejší zvuk. Jednoduchým stlačením tlačidla aktivujte režim MEGA BASS, ktorý vás ohromí svojimi duniacimi basami.

Zabudovaný CD prehrávač pre vašu zbierku diskov

Prehrávajte klasické albumy alebo vlastné kompilácie pomocou zabudovaného CD prehrávača. Tento hi-fi systém je kompatibilný s diskami CD, CD-R a CD-RW, takže si môžete vychutnať všetky druhy skladieb, od štúdiových nahrávok až po vlastné mixy a prevzaté skladby.

Pripojte sa, prehrávajte a nahrávajte pomocou funkcie USB REC

Prehrávajte skladby uložené v zariadení USB a zaznamenajte ich na disk CD alebo ďalšiu jednotku USB. Stačí pripojiť zariadenie k portu PLAY/REC a môžete prenášať. Ak zaznamenávate priamo na jednotku USB, je možné zvýšiť bitovú rýchlosť z predvolených 128 kb/s až na 256 kb/s pre lepšiu kvalitu zvuku.  

Zvukové vstupy rozširujú zvukový systém

Získajte zo svojho domáceho zvukového systému maximum. Zvukový vstup umožňuje pripojenie k televízoru, hernej konzole alebo ďalšiemu systému a zvýšenie výkonu, nech už sledujete alebo počúvate čokoľvek.

Rozhlasový tuner FM pre vaše obľúbené rozhlasové relácie

Máte chuť počúvať svojich obľúbených dídžejov? Stačí pomocou otočného prvku naladiť rádio FM a vybrať si z ponúkaných možností.

Technické údaje

Uveďte večierok do varu vďaka hi-fi systému s efektívnym výkonom (RMS) 470 W. Preneste všetky obľúbené skladby pomocou technológií NFC jedným dotykom a Bluetooth® a ovládajte všetky skladby pomocou smartfónu s aplikáciou SongPal. 16 cm kužeľ basového reproduktora vytvára sýte nízke tóny a všetky skladby môžete basovo podfarbiť vďaka funkcii MEGA BASS.
  • Vychutnajte si zvuk s celkovým efektívnym výkonom (RMS) 470W, ktorý naplní celú miestnosť

  • Bezdrôtovo prenášajte a počúvajte hudbu jedným dotykom prostredníctvom technológií NFC a Bluetooth®

  • Dosiahnite mimoriadne výrazné nízke tóny vďaka 16 cm hlbokotónovému reproduktoru a funkcii MEGA BASS

  • Prenášajte a ovládajte obsah priamo zo smartfónu pomocou aplikácie SongPal

  • Počúvajte svoje obľúbené skladby pomocou prehrávania zo zariadenia USB

Veľkosť reproduktora
Veľkosť basového reproduktora: (16 cm/6,5 palca), Veľkosť výškového reproduktora: (4 cm/1,5 palca)
Výstupný výkon
470 W
Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí