HI-FI SYSTÉMY

Hi-Fi systém s technológiami BLUETOOTH® a Wi-Fi

CMT-X7CD/ X7CDB
Obrázok – Hi-Fi systém s technológiami BLUETOOTH® a Wi-Fi

40W

CMT-X7CD

MOC

404,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

40W

CMT-X7CDB

Cena nie je dostupná

Obrázky – Hi-Fi systém s technológiami BLUETOOTH® a Wi-Fi
Prehrávanie a prenos, všetko na jednom mieste

CD prehrávač, prehrávanie cez rozhranie USB a bezdrôtový prenos

Všetky vaše obľúbené skladby na dosah ruky. Prenášajte hudbu zo smartfónu alebo tabletu, prehrávajte svoju zbierku diskov CD a vychutnávajte si digitálnu hudbu uloženú na zariadení USB. Tento zvukový systém nenáročný na priestor ponúka niekoľko bezdrôtových možností, dva 20 W reproduktory a digitálny zosilňovač S-Master pre bohaté basy a ostré, čisté vokály.

Dva 20 W reproduktory
Výkonný zvuk

Získajte kombinovaný výkon 40 W vďaka dvom širokopásmovým reproduktorom a duálnym pasívnym vyžarovačom, ktoré vašim basom dodajú pôsobivý objem.

Zabudované technológie Wi-Fi® a NFC
Možnosť bezdrôtového pripojenia

Prehrávajte všetky svoje skladby zo smartfónu alebo tabletu pomocou pripojenia jedným dotykom s technológiou NFC a prenosu cez zabudované rozhrania Wi-Fi® a Bluetooth®.

MD prehrávač
Všetky vaše obľúbené skladby

Vráťte sa k svojej zabudnutej zbierke diskov CD vďaka CD prehrávaču v hornej časti zariadenia alebo si nalaďte svoje obľúbené rádiové relácie pomocou tunera FM.

Mohutné basy, kompaktný dizajn

Doprajte si bohaté basy a čistý zvuk s dizajnom, ktorý šetrí priestor. Reproduktory s celulárnou membránou spevnenou sľudou vďaka svojmu ľahkému a zároveň odolnému dizajnu produkujú výrazný zvuk s minimálnym skreslením. Duálne pasívne vyžarovače zvýrazňujú hlboké tóny z dvoch širokopásmových reproduktorov, čo dodáva basom tú správnu mohutnosť.

Digitálny zosilňovač S-Master
S vedou za lepším zvukom

Digitálne spracovanie signálu S-Master obnoví, vylepší a optimalizuje zvukový signál tak, aby ste si mohli vychutnať čistý zvuk verný originálu.

ClearAudio+
Počúvajte hlasno a čisto

Počúvajte hudbu v dokonalej čistote s technológiu ClearAudio+, ktorá je spojením zvukových technológií spoločnosti Sony na optimalizovanie prehrávania všetkých druhov hudby.

Voliteľný a predvolený ekvalizér
Prispôsobte si zvuk podľa seba

Pomocou voliteľného a predvoleného ekvalizéra môžete zvuk upraviť ručne tak, aby bol čo najdokonalejší, alebo sa môžete rozhodnúť pre predvolené nastavenie podľa žánru hudby.

Detailnejší zvuk v každej skladbe

Technológia DSEE (Digital Sound Enhancement Engine)

Technológia DSEE zvyšuje kvalitu komprimovanej digitálnej hudby (MP3, ACC, ATRAC a WMA). Obnovuje vysoké a nízke tóny, ktoré zanikli počas kompresie, a produkuje bohatý zvuk blízky kvalite diskov CD

DSEE
Buďte v spojení so svojou hudbou

Bezproblémový prenos pomocou technológií Wi-Fi®, DLNA alebo AirPlay

Všetky skladby máte na dosah pomocou jednoduchého pripojenia – prenášajte bezdrôtovo priamo zo smartfónu, tabletu alebo prenosného počítača pomocou technológií Wi-Fi®, DLNA a Airplay. Bez problémov využívajte hudobné služby online alebo počúvajte hudbu z vašich zariadení vďaka technológiám NFC a Bluetooth®.

Navrhnuté pre všetky typy počúvania

Získajte prístup k najnovším skladbám v zlomku sekundy pomocou rôznych hudobných služieb online vrátane služieb Spotify®, Deezer a TuneIn.

Hudobné služby online
NFC a Bluetooth®
Úplná sloboda počúvania

Počúvanie jedným dotykom prostredníctvom technológií NFC a Bluetooth®

Priložte smartfón s technológiou NFC k zvukovému systému, s ktorým nadviaže okamžité spojenie a umožní vám tak prehrávať hudbu bezdrôtovo prostredníctvom rozhrania Bluetooth®. Zariadenia môžete spárovať cez Bluetooth® aj ručne.

Inteligentné diaľkové ovládanie vďaka aplikácii SongPal

Svet hudby vo vašich rukách

Aplikácia SongPal umožňuje jednoduché a intuitívne ovládanie zvukových zážitkov. Stačí ju nainštalovať do mobilného telefónu a ovládať pomocou jednej aplikácie prehrávanie hudby, nastavenie zariadenia a ďalšie funkcie.

Aplikácia SongPal
Dizajn, ktorý hovorí sám za seba

Pôsobivo navrhnutý model CMT-X7CD v sebe spája štýl s podstatou. Zvýraznený obvod typický pre dizajn Definitive Outline vytvára štíhly tvar, ktorý sa jedinečne hodí do vášho interiéru.

Kompaktný dizajn
Zmestí sa takmer všade

Model CMT-X7CD má veľkosť len 385 mm, preto sa skvelo hodí všade – na poličku, na kuchynskú linku aj na nočný stolík.

CD prehrávač v hornej časti
Všetko v jednom

Získajte kompletnú hi-fi súpravu s kompaktným dizajnom typu všetko v jednom, CD prehrávačom v hornej časti a zabudovaným rozhlasovým tunerom.

Prehrávajte a nabíjajte

Zasuňte kľúč USB alebo pripojte prehrávač MP3 do portu USB a vychutnajte si celú vašu zbierku digitálnej hudby. Môžete tiež nabiť tablet alebo smartfón.

Port USB
Vstup AUX
Analógový vstup

Doplnkový zvukový vstup umožňuje pripojiť digitálne hudobné prehrávače k dokovacej stanici s reproduktormi a získať tak ľahší prístup k hudbe (dodáva sa bez kábla).

Ethernetový kábel
Port siete Ethernet

Vychutnajte si stabilné pripojenie pri prehrávaní hudby pomocou ethernetového kábla.

Špecifikácie a funkcie

Všetky obľúbené skladby máte na dosah ruky. Prenášajte hudbu zo smartfónu alebo tabletu a prehrávajte zbierku diskov CD a všetku digitálnu hudbu zo zariadenia USB. Tento priestorovo úsporný zvukový systém má viacero možností bezdrôtového pripojenia, dva reproduktory s výkonom 40 W a digitálny zosilňovač S-Master, ktorý vytvára bohaté basy a ostré, jasné vokály. 
  • Technológia zvýšenia rozlíšenia DSEE obnovuje kvalitu komprimovaných súborov

  • Digitálny zosilňovač S-Master s čistým zvukom

  • Špičkovo znejúca hudba jedným krokom vďaka technológii ClearAudio+ 

  • Jednoduché pripojenie pomocou technológií Bluetooth® a NFC jedným dotykom

  • Rozhranie Wi-Fi® s technológiami DLNA a AirPlay na prenos hudby

Typ reproduktora
Celý rozsah+ pasívny vyžarovač
Výstupný výkon
Celkový výkon 40 W
Vstupné a výstupné konektory
Analógový zvukový vstup (1), Port siete Ethernet, Port USB (1), Výstup predných reproduktorov (2 zabudované reproduktory)

Čo sa nachádza v balení

Sieťový napájací kábel, Anténa (FM), Lítiová gombíková batéria, Diaľkové ovládanie, Prevádzkové pokyny, Záručný list

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí

Recenzie

Používatelia hovoria