HI-FI SYSTÉM S TECHNOLÓGIOU BLUETOOTH®

Úplné špecifikácie a funkcie

CMT-X5CD

MOC

292,90 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

Zvuk

Typ reproduktora
Celý rozsah+ pasívny vyžarovač
Veľkosť reproduktora
65 mm
Výstupný výkon
Celkový výkon 40 W

Veľkosť a hmotnosť

Rozmery (Š x V x H)
385 x 178 x 81 cm
Hmotnosť
2,7 kg

Funkcie

USB
ÁNO
CD
Áno

Rozhranie

Vstupné a výstupné konektory
Analógový zvukový vstup (1), Port USB (1), Výstup predných reproduktorov (2 zabudované reproduktory)

Bluetooth®

Frekvenčný rozsah
87,5 - 108,0 MHz/50 kHz

Všeobecné funkcie

Diaľkové ovládanie
RM-AMU197
Spotreba energie
24 W (prevádzkový režim), 0,5 W (pohotovostný režim)

Ekologické funkcie a úspora energie

Spotreba energie (pohotovostný režim)
0,5 W
Spotreba energie (pohotovostný režim s pripojením k sieti) – koncové zariadenia
1,8 W (Bluetooth®)
Pohotovostný režim aktivovaný
Po 15 minútach
Pohotovostný režim s pripojením k sieti aktivovaný – koncové zariadenia
Po 15 minútach (Bluetooth®)
Prepínač zapnutia a vypnutia bezdrôtových sietí
Stlačte a podržte stlačené tlačidlo AMS a tlačidlo napájania na zariadení.

Bezdrôtové pripojenia

Možnosti bezdrôtového pripojenia
Bluetooth®, NFC
NFC
ÁNO

Farebné možnosti

whiteblack

Čo sa nachádza v balení

  • Sieťový napájací kábel
  • Anténa (FM)
  • Lítiová gombíková batéria
  • Diaľkové ovládanie
  • Prevádzkové pokyny
  • Záručný list
Placeholder

Funkcie

40 W výkonu pre vašu hudbu 

Získajte z 2-kanálového systému reproduktorov zvuk s výkonom 40 W, ktorý naplní celú miestnosť. Dva širokopásmové reproduktory prinášajú vyvážený stereofónny zvuk pri vysokých, stredných aj nízkych frekvenciách. Výsledok? Čistý, vyvážený a výkonný zvuk, ktorý znie skvelo pri každej hlasitosti.

Pripojenie Bluetooth® pre bezproblémové prehrávanie hudby

Technológia Bluetooth® na základe rádiového vlnenia vytvára rýchle bezdrôtové pripojenie na malú vzdialenosť, ktoré nerušia ani objekty stojace v ceste signálu. Po spárovaní môžete prenášať všetok svoj obľúbený obsah vrátane filmov, fotografií a hudby zo smartfónu alebo tabletu do kompatibilného zariadenia.

Kužeľ s celulárnou membránou spevnenou sľudou pre neskreslený zvuk

Perfektný partner pre modernú hudbu postavenú na basoch. Väčšina reproduktorov používa papierové kužele, ktoré sa časom uvoľňujú a znehodnocujú, čo má za následok skreslený zvuk. Basové reproduktory z vlákna MRC (Mica Reinforced Cellular) sú odolné a držia tvar dokonca aj pri vysokom tlaku a rýchlosti, takže môžete dať basom voľný priebeh bez toho, aby sa tým znižovala kvalita zvuku.

Dvojité pasívne vyžarovače na zvýraznenie basov

Počúvajte pulzujúce basy, ktoré vás dostanú do pohybu. Dvojité pasívne vyžarovače reagujú na pohyb vzduchu cez reproduktor, čím umelo vytvárajú priestor vo vnútri skrine. Vďaka tomuto priestoru reproduktormi prejde viac zvuku, takže tieto malé jednotky dokážu vyprodukovať prvotriedny zvuk – a to najmä pri nízkych frekvenciách.

Digitálny zosilňovač S-Master pre rafinovaný zvuk

Čistý, nefiltrovaný zvuk. Na základe zjednodušenej cesty signálu a plne digitálneho spracovania dokáže technológia S-Master zosilniť zvukové signály v digitálnej forme bez toho, aby ich musela najprv previesť do analógovej podoby. Signál si tak zachová svoju čistotu až do chvíle, kedy sa premení na výstup z reproduktora, a vďaka tomu prináša realistickejší a vyváženejší zvukový zážitok.

Technológia ClearAudio+ je zárukou jasného a ostrého zvuku

Exkluzívna technológia ClearAudio+ od spoločnosti Sony automaticky upraví nastavenia zvuku a obohatí tak váš zážitok z počúvania. Keďže technológia ClearAudio+ predstavuje spojenie odborných skúseností s technológiami spracovania digitálneho signálu, dokáže optimalizovať zvukové formáty tak, aby vytvorila konzistentne čistý zvuk vysokej kvality pre každý typ hudby, ktorý máte radi.

Voliteľné a predvolené nastavenia ekvalizéra na optimalizáciu zvuku 

Získajte dokonalú úroveň zvuku svojich obľúbených skladieb pomocou voliteľného alebo predvoleného ekvalizéra. Môžete si vybrať, či chcete manuálne nastaviť úroveň pre každú skladbu, uložiť obľúbené nastavenie ako predvolené alebo si vybrať z existujúcich predvolených nastavení, aby ste dosiahli maximálny zážitok z počúvania. Výber je na vás.

Technológia DSEE obnoví detaily v digitálnej hudbe 

Zvýšte kvalitu komprimovaných hudobných súborov. Pri kompresii pôvodných hudobných súborov sa strácajú vysokofrekvenčné prvky hudby, ktoré vašim obľúbeným skladbám dodávajú detailný a bohatý zvuk. Technológia DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) tieto prvky obnovuje a vytvára tak verný zvuk vo vysokej kvalite, ktorý je bližší originálnej nahrávke na disku CD.

Obrázok – Hi-fi systém s technológiou BLUETOOTH®

Okamžité prehrávanie hudby na počúvanie jedným dotykom

Technológia NFC (Near Field Communication) vás oslobodí od pripojenia pomocou káblov a zložitého nastavovania. Stačí sa dotknúť smartfónom alebo iným zariadením s technológiou NFC značky N a spustiť prehrávanie hudby. Nemáte zariadenie s technológiou NFC? Žiadny problém. Zariadenia môžete spárovať aj manuálne v nastaveniach rozhrania Bluetooth®. *Pozrite si kompatibilné zariadenia

Hľadať kompatibilné zariadenia

Všetka hudba na jednom mieste pomocou aplikácie SongPal

Preberte si do smartfónu alebo tabletu aplikáciu SongPal a získajte kontrolu nad svojou hudobnou zbierkou. Pripojte sa cez rozhranie Wi-Fi® alebo Bluetooth® a vychutnajte si bezproblémový prístup ku svojim obľúbeným skladbám z počítača, servera alebo obľúbených hudobných služieb. Prostredníctvom tejto aplikácie môžete tiež upravovať nastavenia tak, aby ste dosiahli skvelý a vyvážený zvuk.

Dizajn Definitive Outline  

Štýlový doplnok každého priestoru. Vďaka hladkému povrchu a čistým líniám sa táto štíhla krása hodí do každého prostredia, pričom púta pozornosť svojím minimalistickým dizajnom. Zvýraznený obvod je znakom dizajnu Definitive Outline.

Kompaktný dizajn so šírkou 385 mm 

Všetky funkcie kompletnej hi-fi zostavy v prevedení, ktoré šetrí priestor. Tento kompaktný jednodielny hi-fi systém s výkonnými duálnymi reproduktormi, CD prehrávačom a zabudovaným rozhlasovým tunerom FM má na šírku len 385 mm, takže sa ideálne zmestí na kuchynskú linku alebo nočný stolík. 

Zabudovaný CD prehrávač pre vašu zbierku diskov

Prehrávajte klasické albumy alebo vlastné kompilácie pomocou zabudovaného CD prehrávača. Tento hi-fi systém je kompatibilný s diskami CD, CD-R a CD-RW, takže si môžete vychutnať všetky druhy skladieb, od štúdiových nahrávok až po vlastné mixy a prevzaté skladby. 

Rozhlasový tuner FM pre vaše obľúbené rozhlasové relácie

Máte chuť počúvať svojich obľúbených dídžejov? Stačí pomocou otočného prvku naladiť rádio FM a vybrať si z ponúkaných možností. 

Rozhlasový tuner DAB/DAB+ pre čistejší zvuk*

Vychutnajte si stabilný príjem, viac staníc a zvuk bez rušenia vďaka zabudovanému tuneru DAB/DAB+. Získajte prístup k veľkému počtu rozhlasových staníc DAB s jasným a čistým príjmom. Na rozdiel od rádia FM sa príjem pre rádio DAB preruší len vtedy, ak je signál príliš slabý a nie je možné ho poriadne zachytiť, v opačnom prípade je jeho zvuk čistý a stabilný, s menšou mierou šumu. * Nie je k dispozícii v prípade modelu CMT-X5CD

Port USB na prehrávanie hudby a dobíjanie

Jednoduché prehrávanie a nabíjanie. Vďaka portu USB môžete pripojiť zariadenie USB, smartfón, tablet alebo prenosný počítač a počúvať celú hudobnú zbierku. Vybité zariadenie? Žiadny problém. Tablet alebo smartfón môžete nabíjať aj počas prehrávania hudby. 

Zvukový vstup AUX IN na prehrávanie hudby pomocou káblov 

Prehrávanie hudby z prehrávača iPod alebo iného digitálneho hudobného prehrávača je úplnou hračkou. Stačí zariadenie pripojiť k jednotke cez kábel AUX IN (dodáva sa samostatne) a môžete svoje obľúbené skladby prehrávať cez širokopásmové reproduktory.