HI-FI SYSTÉMY

Hi-fi systém s technológiou BLUETOOTH®

CMT-X5CD
Obrázok – Hi-fi systém s technológiou BLUETOOTH®

MOC

292,90 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Hi-fi systém s technológiou BLUETOOTH®
Obrázky – Hi-fi systém s technológiou BLUETOOTH®
Obrázky – Hi-fi systém s technológiou BLUETOOTH®
Obrázky – Hi-fi systém s technológiou BLUETOOTH®
Obrázky – Hi-fi systém s technológiou BLUETOOTH®
Obrázky – Hi-fi systém s technológiou BLUETOOTH®
Výnimočný zvuk pre všetko, čo počúvate

Od najnovších hitov až po vaše obľúbené disky CD

Dodajte vašej hudbe hĺbku a čistotu s hi-fi minisystémom typu všetko v jednom. Duálne pasívne vyžarovače v kombinácií s digitálnym zosilňovačom S-Master a technológiou ClearAudio+ slúžia na obnovenie a vylepšenie zvuku. A vďaka zabudovanému CD prehrávaču, bezdrôtovému prenosu a prehrávaniu cez rozhranie USB môžete vašu spálňu, kuchyňu či štúdio zaplniť obľúbenou hudbou.

Dva 10 W reproduktory
Výkonný zvuk

Získajte kombinovaný výkon 40 W vďaka dvom širokopásmovým reproduktorom a duálnym pasívnym vyžarovačom, ktoré vašim basom dodajú pôsobivý objem.

Technológie Bluetooth® a NFC
Možnosť bezdrôtového pripojenia

Prehrávajte všetky svoje skladby zo smartfónu alebo tabletu pomocou pripojenia jedným dotykom pomocou technológií NFC a Bluetooth®.

MD prehrávač
Všetky vaše obľúbené skladby

Vráťte sa k svojej zbierke diskov CD vďaka CD prehrávaču v hornej časti zariadenia alebo si nalaďte svoje obľúbené rozhlasové relácie pomocou tunera FM.

Mohutné basy, kompaktný dizajn

Doprajte si bohaté basy a čistý zvuk s dizajnom, ktorý šetrí priestor. Reproduktory s celulárnou membránou spevnenou sľudou vďaka svojmu ľahkému a zároveň odolnému dizajnu produkujú výrazný zvuk s minimálnym skreslením. Duálne pasívne vyžarovače zvýrazňujú hlboké tóny z dvoch širokopásmových reproduktorov, čo dodáva basom tú správnu mohutnosť.

Digitálny zosilňovač S-Master
S vedou za lepším zvukom

Digitálne spracovanie signálu S-Master obnoví, vylepší a optimalizuje zvukový signál tak, aby ste si mohli vychutnať čistý zvuk verný originálu.

ClearAudio+
Počúvajte hlasno a čisto

Počúvajte hudbu v dokonalej čistote s technológiu ClearAudio+, ktorá je spojením zvukových technológií spoločnosti Sony na optimalizovanie prehrávania všetkých druhov hudby.

Voliteľný a predvolený ekvalizér
Prispôsobte si zvuk podľa seba

Pomocou voliteľného a predvoleného ekvalizéra môžete zvuk upraviť ručne tak, aby bol čo najdokonalejší, alebo sa môžete rozhodnúť pre predvolené nastavenie podľa žánru hudby.

Detailnejší zvuk v každej skladbe

Technológia DSEE (Digital Sound Enhancement Engine)

Technológia DSEE zvyšuje kvalitu komprimovanej digitálnej hudby (MP3, ACC, ATRAC a WMA). Obnovuje vysoké a nízke tóny, ktoré zanikli počas kompresie, a produkuje bohatý zvuk bližší kvalite diskov CD

DSEE
NFC a Bluetooth®
Úplná sloboda počúvania

Počúvanie jedným dotykom prostredníctvom technológií NFC a Bluetooth®

Priložte smartfón s technológiou NFC k zvukovému systému, s ktorým nadviaže okamžité spojenie a umožní vám tak prehrávať hudbu bezdrôtovo prostredníctvom rozhrania Bluetooth®. Zariadenia môžete spárovať cez Bluetooth® aj ručne.

Inteligentné diaľkové ovládanie vďaka aplikácii SongPal

Svet hudby vo vašich rukách

Aplikácia SongPal umožňuje jednoduché a intuitívne ovládanie zvukových zážitkov. Stačí ju nainštalovať do mobilného telefónu a ovládať pomocou jednej aplikácie prehrávanie hudby, nastavenie zariadenia a ďalšie funkcie.

Aplikácia SongPal
Dizajn, ktorý hovorí sám za seba

Pôsobivo navrhnutý model CMT-X5CD v sebe spája štýl s podstatou. Zvýraznený obvod typický pre dizajn Definitive Outline vytvára štíhly tvar, ktorý sa jedinečne hodí do vášho interiéru.

Kompaktný dizajn
Zmestí sa takmer všade

Model CMT-X5CD má veľkosť len 385 mm, preto sa skvelo hodí všade – na poličku, na kuchynskú linku aj na nočný stolík.

CD prehrávač v hornej časti
Všetko v jednom

Získajte kompletnú hi-fi súpravu s kompaktným dizajnom typu všetko v jednom, CD prehrávačom v hornej časti a zabudovaným rozhlasovým tunerom.

Stačí pripojiť a môžete prehrávať

Vďaka dvom možnostiam vstupov môžete všetky digitálne skladby počúvať s bohatým a vyváženým zvukom prostredníctvom širokopásmových reproduktorov hi-fi systému.

Port USB
Prehrávanie cez rozhranie USB a nabíjanie

Zasuňte kľúč USB alebo pripojte prehrávač MP3 do portu USB a vychutnajte si celú vašu zbierku digitálnej hudby. Môžete tiež nabiť tablet alebo smartfón.

Vstup AUX
Analógový vstup

Doplnkový zvukový vstup umožňuje pripojiť digitálne hudobné prehrávače k dokovacej stanici s reproduktormi a získať tak ľahší prístup k hudbe (dodáva sa bez kábla).

Špecifikácie a funkcie

Vychutnajte si hĺbku a čistotu všetkých skladieb s týmto hi-fi minisystémom typu všetko v jednom. Duálne pasívne vyžarovače spolu s digitálnym zosilňovačom S-Master a technológiou ClearAudio+ obnovia a doladia každý zvuk. Vďaka zabudovanému CD prehrávaču, bezdrôtovému prenosu obsahu a prehrávaniu cez rozhranie USB môžete naplniť spálňu, kuchyňu alebo štúdio obľúbenou hudbou. 
  • Technológia zvýšenia rozlíšenia DSEE obnovuje kvalitu komprimovaných súborov

  • Digitálny zosilňovač S-Master s čistým zvukom

  • Špičkovo znejúca hudba jedným krokom vďaka technológii ClearAudio+ 

  • Jednoduché pripojenie pomocou technológií Bluetooth® a NFC jedným dotykom  

  • Prenášajte a ovládajte obsah priamo zo smartfónu pomocou aplikácie SongPal 

Typ reproduktora
Celý rozsah+ pasívny vyžarovač
Veľkosť reproduktora
Veľkosť širokopásmovej jednotky (65 mm)
Výstupný výkon
Celkový výkon 40 W
Vstupné a výstupné konektory
Analógový zvukový vstup, Port USB, Výstup predných reproduktorov (2) (zabudovaný reproduktor)
Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí