HI-FI SYSTÉMY

Hi-fi systém s technológiou BLUETOOTH®

CMT-X3CD
Obrázok – Hi-fi systém s technológiou BLUETOOTH®

redwhiteblack

MOC

191,90 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Hi-fi systém s technológiou BLUETOOTH®
Obrázky – Hi-fi systém s technológiou BLUETOOTH®
Obrázky – Hi-fi systém s technológiou BLUETOOTH®
Obrázky – Hi-fi systém s technológiou BLUETOOTH®
Obrázky – Hi-fi systém s technológiou BLUETOOTH®
Obrázky – Hi-fi systém s technológiou BLUETOOTH®
Jednoduchý domáci hi-fi systém

Prehrávajte CD, počúvajte rozhlasové relácie a prenášajte hudbu bezdrôtovo

Užívajte si jednoduchý prístup ku všetkým svojim skladbám vďaka mini hi-fi systému typu všetko v jednom. Objavte svoju zabudnutú zbierku diskov CD, nalaďte si najnovšie rádiové relácie na vlnách FM a prehrávajte hudbu bezdrôtovo pomocou technológie Bluetooth® cez bezproblémové pripojenie jedným dotykom s technológiou NFC. Umiestnite systém na policu, kuchynskú linku alebo nočný stolík a zaplňte domácnosť svojou obľúbenou hudbou.

Dva 10 W reproduktory
Čistý, vyvážený zvuk

Kombinovaný zvuk z dvoch širokopásmových reproduktorov s výkonom 20 W reprodukuje hudbu v hlasnom a čistom prevedení.

Technológie Bluetooth® a NFC
Možnosť bezdrôtového pripojenia

Prehrávajte všetky svoje skladby zo smartfónu alebo tabletu pomocou pripojenia jedným dotykom pomocou technológií NFC a Bluetooth®.

MD prehrávač
Všetky vaše obľúbené skladby

Vráťte sa k svojej zabudnutej zbierke diskov CD vďaka CD prehrávaču v hornej časti zariadenia alebo si nalaďte svoje obľúbené rádiové relácie pomocou tunera FM.

Malé reproduktory, výnimočný zvuk

Vychutnajte si mohutný zvuk z tohto priestorovo úsporného hi-fi systému. Model CMT-X3CD má dva zvukové kanály s výkonom 20 W, vďaka ktorým produkuje vyvážený zvuk – dokonca aj pri vyššej hlasitosti.

Mega Bass
Vnímajte rytmus hudby

Doprajte si mohutné a zvučné basy – zapnite nastavenie Mega Bass a vychutnajte si zvýraznené hlboké tóny.

7-pásmový ekvalizér
Optimalizujte zvuk podľa seba

Zvoľte ideálne nastavenia podľa toho, čo počúvate. 7-pásmový ekvalizér ponúka predvolené nastavenie pre R’n’B, hip hop, rock a ďalšie štýly.

Dizajn, ktorý hovorí sám za seba

Pôsobivo navrhnutý model CMT-X3CD v sebe spája štýl s podstatou. Zvýraznený obvod typický pre dizajn Definitive Outline vytvára štíhly tvar, ktorý sa jedinečne hodí do vášho interiéru.

Kompaktný dizajn
Zmestí sa takmer všade

Model CMT-X3CD má len 340 mm, preto sa skvelo hodí všade – na policu, na kuchynskú linku aj na nočný stolík.

CD prehrávač v hornej časti
Všetko v jednom

Získajte kompletnú hi-fi súpravu s kompaktným dizajnom typu všetko v jednom, CD prehrávačom v hornej časti a zabudovaným rozhlasovým tunerom.

Farby podľa vášho štýlu

Model CMT-X3CD je dostupný v troch farbách, ktoré môžete zladiť so svojím štýlom a zariadením. Čierna sa prispôsobí každému prostrediu, strieborná mu dodá nádych elegancie a žiarivá červená má v sebe dávku extravagancie. Tento domáci hi-fi systém vyzerá rovnako skvelo, ako znie.

Pripojenie pomocou technológie NFC a Bluetooth®
Úplná sloboda počúvania

Počúvanie jedným dotykom prostredníctvom technológií NFC a Bluetooth®

Priložte smartfón s technológiou NFC k stereofónnemu systému, s ktorým nadviaže okamžité spojenie a umožní vám tak prehrávať hudbu bezdrôtovo prostredníctvom technológie Bluetooth®. Zariadenia môžete spárovať cez technológiu Bluetooth® aj ručne.

Prehrávajte a nabíjajte

Zasuňte kľúč USB alebo pripojte prehrávač MP3 do portu USB a vychutnajte si celú vašu zbierku digitálnej hudby. Môžete tiež nabiť tablet alebo smartfón.

Port USB
Diaľkový ovládač
Diaľkový ovládač

Pomocou dodaného diaľkového ovládača môžete preskakovať skladby, upravovať hlasitosť alebo využívať ďalšie funkcie a pritom pohodlne sedieť a relaxovať.

Špecifikácie a funkcie

Vychutnajte si jednoduchý prístup k všetkým skladbám vďaka minisystému hi-fi typu všetko v jednom. Znovu objavte svoju zbierku diskov CD, nalaďte si najnovšie rozhlasové relácie na vlnách FM a prehrávajte hudbu bezdrôtovo pomocou technológie Bluetooth® cez bezproblémové pripojenie jedným dotykom s technológiou NFC. Umiestnite systém na policu, kuchynskú linku alebo nočný stolík a zaplňte domácnosť svojou obľúbenou hudbou. 
  • Jednoduché pripojenie pomocou technológií Bluetooth® a NFC jedným dotykom

  • Port USB na prehrávanie a nabíjanie smartfónu

  • Funkcia Mega Bass dodáva výkon nízkym tónom

  • Zabudovaný rozhlasový tuner FM

  • Prehrávanie diskov CD

Typ reproduktora
Širokopásmový
Výstupný výkon
Celkový výkon 20 W
Vstupné a výstupné konektory
Analógový zvukový vstup (3,5 mm), Výstup predných reproduktorov ((2) (zabudovaný reproduktor)), Výstup pre slúchadlá (3,5 mm)

Čo sa nachádza v balení

Prevádzkové pokyny, Záručná karta

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí