HI-FI SYSTÉMY

Hi-fi systém s technológiou Wi-Fi/Bluetooth®

CMT-SX7 / CMT-SX7B
Obrázok – Hi-fi systém s technológiou Wi-Fi/Bluetooth®

FM/AM

CMT-SX7

MOC

565,60 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

DAB/FM

CMT-SX7B

Cena nie je dostupná

Obrázky – Hi-fi systém s technológiou Wi-Fi/Bluetooth®
Obrázky – Hi-fi systém s technológiou Wi-Fi/Bluetooth®
Obrázky – Hi-fi systém s technológiou Wi-Fi/Bluetooth®
Obrázky – Hi-fi systém s technológiou Wi-Fi/Bluetooth®
Kvalita skutočne podľa predstáv autora

Vychutnajte si najjemnejšie tóny v štúdiovej kvalite so zvukom vo vysokom rozlíšení kvalitnejšom ako na disku CD. Všetky súčasti od signálu až po reproduktor spája vášeň pre hudbu a vyspelé technológie, takže sa budete cítiť ako na koncerte.

Všetky prvky napĺňajúceho hudobného zážitku

Všetko na jednom mieste - prehrávajte disky CD a zvukové súbory a využívajte hudobné služby online takmer vo vysokom rozlíšení vďaka technológii DSEE HX. Pohodlne sa usaďte a počúvajte rádio alebo využite bezdrôtové prepojenie k hudbe uloženej v inom zariadení prostredníctvom rozhraní Wi-Fi® a Bluetooth® s podporou technológie LDAC. Môžete dokonca zdieľať hudbu v rámci domu vďaka kompatibilite s prehrávaním vo viacerých miestnostiach.

Všetko je pripravené

V balení je všetko, čo potrebujete. Súprava obsahuje pár reproduktorov vysokej kvality, vďaka ktorým si môžete ihneď vychutnávať hudbu s jedinečným zvukom.

MD prehrávač

Oprášte svoje kolekcie diskov CD a vychutnajte si staré obľúbené skladby s ostrým a presným zvukom.

Digitálne rádio DAB

Vyberte si z množstva rozhlasových staníc DAB s čistým zvukom alebo si nalaďte rádio FM a AM.

Porty USB

Pripojte smartfón, tablet, kľúč USB alebo počítač a získajte zvuk vo vysokom rozlíšení.

Počúvajte zvuk v ohromujúcej kvalite

Podobne ako pri prechode zo štandardného rozlíšenia na obraz vo vysokom rozlíšení sú skladby so zvukom vo vysokom rozlíšení oveľa kvalitnejšie než vo formáte MP3 alebo na diskoch CD. Digitálny zosilňovač S-Master HX™ znižuje potenciálne skreslenie, vďaka čomu vždy budete počúvať zvuk v originálnej štúdiovej kvalite.

Spojenie nádhernej hudby

Tam, kde sa stretáva hardvér, softvér a vášeň

Kombinácia technológií S-Master HX a DSEE HX vytvorí neuveriteľný zážitok pre uši so zvukom vo vysokom rozlíšení. Zabávajte sa s úžasnými skladbami, ktoré vás budú nasledovať do každej miestnosti v dome. Vychutnajte si zvuk vo vysokom rozlíšení cez rozhranie Wi-Fi® a prenos zvuku v kvalite blízkej vysokému rozlíšeniu cez rozhranie LDAC Bluetooth®.

Vychutnajte si každý tón

Tradičné zosilňovače vyžadujú viacero konverzií digitálneho signálu na analógový, pričom každá má vplyv na kvalitu. Zosilňovač S-Master od spoločnosti Sony je 100 % digitálny a ponúka vyšší výkon bez skreslenia, lepšiu účinnosť a menšie rozmery. Digitálny zosilňovač S-Master HX redukuje šum a dosahuje presnosť pri vysokých frekvenciách (nad 40 kHz).

Obnovte všetky komprimované súbory

Technológia DSEE HX zvyšuje kvalitu komprimovaných digitálnych súborov (MP3, ACC, ATRAC a WMA) tým, že obnovuje vysoké frekvencie stratené pri kompresii súborov a reprodukuje digitálne hudobné súbory s bohatým a prirodzeným zvukom.

Optimalizované prehrávanie

Technológia ClearAudio+ spája viacero technológií spracovania zvuku od spoločnosti Sony s cieľom vytvoriť konzistentne čistý zvuk vysokej kvality pre každý typ hudby, ktorý máte radi.

Vychutnajte si pohodlný bezdrôtový zvuk prémiovej kvality

Vysoká kvalita bezdrôtového prenosu prostredníctvom technológie LDAC s možnosťou počúvania vo viacerých miestnostiach umožňuje počúvať obľúbené skladby bez starostí s káblami.

Bezdrôtový prenos zvuku vo vysokej kvalite

LDAC je nová zvuková technológia od spoločnosti Sony, ktorá poskytuje pôžitok zo zvuku vysokej kvality prenášaného bezdrôtovo cez rozhranie Bluetooth®. Technológia LDAC prenáša trikrát viac údajov a vytvára dokonalejší zážitok z bezdrôtového počúvania.

Zvuk technológie AirPlay
AirPlay

Prehrávajte skladby z obľúbených zariadení spoločnosti Apple. Jednoducho spárujte zariadenia s technológiou AirPlay prostredníctvom pripojenia LAN a začnite prenášať obľúbené skladby.

Technológie NFC™ jedným dotykom a Bluetooth®
Bezdrôtový prenos

Prenášajte hudbu z vybratých smartfónov a tabletov. Je to úplne jednoduché - stačí vytvoriť pripojenie prostredníctvom rozhrania Wi-Fi®, NFC alebo Bluetooth® a môžete začať.

Pripojenie cez rozhranie Wi-Fi®
Pripojenie DLNA

Pripojte a prenášajte hudbu zo zariadení s podporou DLNA, napríklad počítača, televízora a prenosných serverov, do bezdrôtového reproduktora prostredníctvom domáceho systému LAN.

Počúvajte hudbu v ďalšej miestnosti

Nechajte sa sprevádzať úžasnou hudbou po dome vďaka možnosti počúvania vo viacerých miestnostiach s ovládaním pomocou aplikácie SongPal (verzia 3.0). Použite aplikáciu SongPal Link na vytvorenie skupiny vybratých reproduktorových panelov a reproduktorov od spoločnosti Sony a potom prenášajte hudbu z rôznych hudobných služieb, počítača alebo zo siete DLNA do viacerých miestností v dome.

Buďte v spojení so svojou hudbou

Prenos obsahu cez DLNA, AirPlay alebo Chromecast built-in a Spotify

Pripojte sa a prenášajte hudbu bezdrôtovo zo smartfónu, tabletu alebo prenosného počítača prostredníctvom technológií DLNA, AirPlay, Chromecast built-in a Spotify Connect. Nájdite nové skladby v online hudobných službách alebo počúvajte tie z počítača prostredníctvom siete Ethernet. Spárujte zariadenia cez Bluetooth v zlomku sekundy pomocou technológie NFC jedným dotykom a ovládajte všetko zo smartfónu prostredníctvom aplikácie SongPal.

Spolupracuje s Asistentom Google

Zvukové produkty od spoločnosti Sony môžete pomocou produktov so zabudovaným Asistentom Google ovládať hlasom. Môžete zvýšiť hlasitosť, prejsť na ďalšiu skladbu alebo vypnúť hudbu bez toho, aby ste museli pohnúť prstom.

Media Object

Pozrite si to v akcii

Jednoduchý prístup k hudbe

Technológie Chromecast built-in (predtým Google Cast™) a Spotify Connect umožňujú jednoduchý prístup k množstvu hudby a iným formám zábavy.

Chromecast built-in
Chromecast built-in

Prenášajte hudbu, online rádio a podcasty zo smartfónu, tabletu alebo prenosného počítača do zvukového zariadenia. Stačí stlačiť tlačidlo prenosu.

Spotify
Služba Spotify Connect

Prehrávajte skladby zo služby Spotify cez zvukové zariadenie a jej aplikáciu použite ako diaľkové ovládanie.

Prenášajte obsah prostredníctvom technológie Chromecast built-in

Prenášajte hudbu, podcasty a rádio z viac než 100 zvukových aplikácií vrátane služby YouTube Music a ďalších.

Zjednoťte svoju hudbu

Jednoduché ovládanie prenosu vďaka novej aplikácii SongPal

Aplikácia SongPal umožňuje jednoduché a intuitívne ovládanie zvukových zážitkov. Stačí nainštalovať aplikáciu SongPal do vybratých smartfónov a ovládať pomocou jednej aplikácie prehrávanie hudby, nastavenie zariadenia a ďalšie funkcie.

Naplňte miestnosť hudbou jedným dotykom.

Pri príchode domov stačí priložiť smartfón ku konzole, aby sa preplo pripojenie prostredníctvom rozhrania Bluetooth® zo slúchadiel na zvukový systém - jednoducho si vychutnajte hudbu a naplňte celú miestnosť kvalitným zvukom.

Technické údaje

Všetko na jednom mieste - prehrávajte disky CD a zvukové súbory a využívajte hudobné služby online takmer vo vysokom rozlíšení vďaka technológii DSEE HX. Pohodlne sa usaďte a počúvajte rádio alebo využite bezdrôtové pripojenie k hudbe uloženej v inom zariadení prostredníctvom rozhraní Wi-Fi® a Bluetooth® s podporou kodeku LDAC. Môžete dokonca zdieľať hudbu v rámci domu vďaka kompatibilite s prehrávaním vo viacerých miestnostiach.
  • Kompatibilita so zvukom vo vysokom rozlíšení

  • Technológia DSEE HX na zvýšenie rozlíšenia obnovuje kvalitu komprimovaných súborov

  • Digitálny zosilňovač S-Master HX pre čistú kvalitu zvuku

  • Jednoduché pripojenie pomocou technológií Bluetooth® a NFC jedným dotykom

  • Wi-Fi s technológiou DLNA, AirPlay a Chromecast built-in na prenos hudby

Veľkosť reproduktora
14,5 x 24,5 x 22,5 cm
Výstupný výkon
100 W
Wi-Fi®
ÁNO
AirPlay
ÁNO
Chromecast built-in
ÁNO
Spotify Connect
Áno
Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí