HI-FI SYSTÉM S TECHNOLÓGIOU BLUETOOTH®

Úplné špecifikácie a funkcie

CMT-SBT40D

MOC

202,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

Zvuk

Výstupný výkon
50 W

Veľkosť a hmotnosť

Rozmery (Š x V x H)
17 x 13,25 x 22,2 cm
Hmotnosť
1,4 kg

Bezdrôtové pripojenia

NFC
ÁNO

Funkcie

USB
ÁNO
CD
ÁNO

Rozhranie

Vstupné a výstupné konektory
Analógový zvukový vstup (1), Kompozitný videovýstup (1), Port USB (1), Slúchadlo (1), Výstup predných reproduktorov (2)

Všeobecné funkcie

Diaľkové ovládanie
ÁNO
Spotreba energie
35 W

Ekologické funkcie a úspora energie

Spotreba energie (vypnutý režim)
nie je k dispozícii
Spotreba energie (pohotovostný režim)
0,5 W
Spotreba energie (pohotovostný režim s pripojením k sieti) – koncové zariadenia
2,8 W (Bluetooth)/2,8 W (pripojené všetky konektory a siete)
Pohotovostný režim aktivovaný
Po 15 minútach
Pohotovostný režim s pripojením k sieti aktivovaný – koncové zariadenia
Po 15 minútach (Bluetooth®)
Prepínač zapnutia a vypnutia bezdrôtových sietí
1. Zapnite jednotku. 2. Stlačte tlačidlá "||" a "|" na jednotke a podržte ich stlačené 5 sekúnd. 3. Po zobrazení hlásenia „BT OFF“ (bezdrôtový signál technológie BLUETOOTH® je vypnutý) alebo „BTON“ (bezdrôtový signál technológie BLUETOOTH® je zapnutý) tlačidlá pustite.

Funkcie

Obrázok – Hi-fi systém s technológiou BLUETOOTH®

2-kanálový systém pre výkonný zvuk v domácom prostredí

Vychutnajte si výkonný zvuk, ktorý naplní celú miestnosť, z 2-kanálového systému reproduktorov. Dva širokopásmové reproduktory prinášajú vyvážený stereofónny zvuk pri vysokých, stredných aj nízkych frekvenciách. Výsledok? Čistý, vyvážený zvuk, ktorý znie skvelo pri každej hlasitosti.

Obrázok – Hi-fi systém s technológiou BLUETOOTH®

Pripojenie cez rozhranie Bluetooth® na bezproblémové prehrávanie hudby

Technológia Bluetooth® na základe rádiového vlnenia vytvára rýchle bezdrôtové pripojenie na malú vzdialenosť, ktoré nerušia ani objekty stojace v ceste signálu. Po spárovaní môžete prenášať všetok svoj obľúbený obsah vrátane filmov, fotografií a hudby zo smartfónu alebo tabletu do kompatibilného zariadenia.

Obrázok – Hi-fi systém s technológiou BLUETOOTH®

Funkcia Mega Bass pre dokonalejšie nízke tóny

Aktivujte nastavenie zvuku Mega Bass, ktoré zvýrazní basy v obľúbených skladbách. Funkcia Mega Bass, ktorá využíva digitálne spracovanie signálu, dokáže efektívne zvýrazniť tóny nízkej frekvencie a vytvoriť rezonujúce, sýte basy, ktoré dodajú skladbám skutočnú hĺbku.

Obrázok – Hi-fi systém s technológiou BLUETOOTH®

7-pásmový ekvalizér pre optimalizovaný zvuk

Vyberte ideálne nastavenie pre hudbu, ktorú práve počúvate. 7-pásmový ekvalizér s predvoľbami pre špecifické žánre hudby zabezpečí optimálny zážitok z hudby. Prepínajte medzi režimami R’n’B, Hip Hop, Rock, Pop, Classic, Jazz a Flat a vychutnajte si každú skladbu s čistým, vyváženým zvukom. 

Obrázok – Hi-fi systém s technológiou BLUETOOTH®

Kompaktný trojdielny hi-fi systém so samostatnými reproduktormi

Kompaktný dizajn trojdielneho hi-fi systému je ideálny do kuchyne, spálne či študovne. Dva samostatné reproduktory dodávajúce celému hi-fi systému maximálnu flexibilitu - môžete ich uložiť zvislo, nabok alebo až 1,2 m od hlavnej jednotky. 

Obrázok – Hi-fi systém s technológiou BLUETOOTH®

Zabudovaný CD/DVD prehrávač pre vašu zbierku diskov

Prehrávajte klasické albumy alebo vlastné kompilácie pomocou zabudovaného CD/DVD prehrávača. Tento hi-fi systém je kompatibilný s diskami CD, CD-R, CD-RW, DVD, DVD-R a DVD-RW, takže si môžete vychutnať všetky druhy skladieb, od štúdiových nahrávok až po vlastné mixy a prevzaté skladby. Pripojte systém hi-fi k televízoru a sledujte obľúbené filmy cez zabudovaný DVD prehrávač. 

Obrázok – Hi-fi systém s technológiou BLUETOOTH®

Rozhlasový tuner FM pre vaše obľúbené rozhlasové relácie

Máte chuť počúvať svojich obľúbených dídžejov? Stačí pomocou otočného prvku naladiť rádio FM a vybrať si z ponúkaných možností. 

Obrázok – Hi-fi systém s technológiou BLUETOOTH®

Port USB na prehrávanie hudby a dobíjanie

Jednoduché prehrávanie a nabíjanie. Vďaka portu USB môžete pripojiť zariadenie USB, smartfón, tablet alebo prenosný počítač a počúvať celú hudobnú zbierku. Vybité zariadenie? Žiadny problém. Tablet alebo smartfón môžete nabíjať aj počas prehrávania hudby. 

Vytvorte pripojenie jedným dotykom s technológiou NFC

Technológia Near Field Communication (NFC) vás oslobodí od pripojenia pomocou káblov a zložitého nastavovania. Stačí sa zariadením s technológiou NFC dotknúť značky N, nadviazať tak rýchle a bezproblémové spojenie a môžete prenášať obsah cez rozhranie Bluetooth®. Nemáte zariadenie s technológiou NFC? Žiadny problém. Pripojenie zariadenia a prehrávanie je možné aj priamo prostredníctvom technológie Bluetooth®.

Obrázok – Hi-fi systém s technológiou BLUETOOTH®

Okamžité prehrávanie hudby na počúvanie jedným dotykom

Technológia NFC (Near Field Communication) vás oslobodí od pripojenia pomocou káblov a zložitého nastavovania. Stačí sa dotknúť smartfónom alebo iným zariadením s technológiou NFC značky N a spustiť prehrávanie hudby. Nemáte zariadenie s technológiou NFC? Žiadny problém. Zariadenia môžete spárovať aj manuálne v nastaveniach rozhrania Bluetooth®. *Pozrite si kompatibilné zariadenia

Hľadať kompatibilné zariadenia