HERNÉ NÁHLAVNÉ SÚPRAVY

Káblová herná náhlavná súprava INZONE H3

INZONE H3
Obrázok – Káblová herná náhlavná súprava INZONE H3

MOC

80,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Záber pod uhlom zboku na náhlavnú súpravu INZONE H3 s mikrofónom vysunutým doľava
Záber spredu na náhlavnú súpravu INZONE H3 s mikrofónom vysunutým doľava
Záber zboku na náhlavnú súpravu INZONE H3 s mikrofónom vysunutým doľava
Záber pod uhlom na náhlavnú súpravu INZONE H3 s mikrofónom vysunutým doľava
Počuj lepšie, vyhraj viac

Náhlavná súprava INZONE H3 je štýlová, pohodlná a doplnená špičkovou kvalitou zvuku. 360 priestorový zvuk na hranie vám umožní počuť ešte presnejšie a odhaliť ciele alebo protihráčov rýchlejšie než kedykoľvek predtým. 

• Excelentná kvalita zvuku

• Vyklápací boom mikrofón s funkciou stlmenia

• Personalizovaný 360 priestorový zvuk na hranie

• Nastaviteľné nastavenia INZONE Hub

• Pohodlie pri hraní po celé hodiny

Okamžité a presné rozpoznávanie cieľov

Začujte nepriateľov, skôr než vás uvidia. S naším 360 priestorovým zvukom na hranie a osvedčeným hardvérom viete, kde a ako ďaleko sú protivníci. Dlho sa pred vami neskryjú ani len hráči ukrývajúci sa v tieňoch alebo za stenami či prekážkami.

Obrázok osoby obklopenej zvukovými vlnami s nasadenými slúchadlami INZONE od Sony na fialovom pozadí
Obrázok osoby zboku s mobilným telefónom na uchu. Na obrazovke telefónu sa zobrazuje ucho s modrou žiarou naokolo
360 priestorový zvuk na hranie

Náš 360 priestorový zvuk pre lepší zážitok z hrania, aktivovaný softvérom INZONE Hub pre PC, ponúka novovyvinutý virtualizér pre hry, ktorý reprodukuje priestorový zvuk u viackanálových zvukových signálov tak, ako to zamýšľali tvorcovia hier. 

360 Spatial Sound Personalizer

Pomocou aplikácie 360 Spatial Sound Personalizer pre smartfóny môžete optimálne prispôsobiť priestorový zvuk tvaru vášho ucha pre naozaj osobný herný zážitok.

Zažite 360 stupňový priestorový zvuk na hranie

Chcete vyskúšať náš priestorový zvuk vo svojich obľúbených zariadeniach? Nasaďte si slúchadlá a ponorte sa do zážitku. Pocíťte precízne vyjadrenie polohy vášho protihráča, jeho pohyby a oveľa viac.

Optimálna akustika vďaka pokročilej technológii

Našu náhlavnú súpravu INZONE H3 sme navrhli tak, aby vdýchla život vášmu hernému soundtracku. Symetrická akustická konštrukcia, ktorá je dostatočne flexibilná na to, aby sa dokázala prispôsobiť rôznym tvarom a veľkostiam hlavy, ešte umocňuje kvalitu zvuku a priestorovú akustickú presnosť.

Silné výškové frekvencie 

Kanáliky v puzdre INZONE H3 regulujú a optimalizujú reprodukciu nízkofr. zvuku, čoho výsledkom sú silné výšky, vďaka ktorým sú hlboké zvuky výbuchov či motorov tak realistické. Počúvajte dramatické a intenzívne aspekty herného sveta okolo vás.

Obrázok kábla USB DAC od Sony na bielom pozadí
Čistejší signál pre lepšie hranie

Zažite novú úroveň strhujúcej hry vďaka USB DAC, ktorý je súčasťou dodávky a je navrhnutý špeciálne pre INZONE H3. USB DAC má zosilňovač vysokej kvality s nízkym pomerom signálu a šumu a prináša krištáľovo čistú kvalitu zvuku. Môžete dosiahnuť presné umiestnenie a vzdialenosť zvuku, čím svoj hráčsky zážitok posuniete na ďalšiu úroveň v rozličných herných žánroch a hlavne v FPS.

Pohodlie pri hraní po celé hodiny

Náhlavnú súpravu INZONE H3 sme vytvorili tak, aby bola mimoriadne pohodlná, takže sa s ňou zvládnete hrať naozaj dlho. Po nasadení je bezpečná a stabilná, s minimálnym bočným tlakom, takže vždy hravo zvládne aj niekoľkohodinovú akciu.

Dokonalé pohodlie pre vašu hlavu

Široká a mäkká výplň v hlavovej časti rovnomerne rozloží hmotnosť po celom povrchu hlavy, takže poskytuje dlhotrvajúce pohodlie.

Pohodlne dosadajú k ušiam

Hladké nylonové slúchadlá sú tvarované tak, aby čo najmenej zaťažovali vaše uši, keďže zboku optimálne priliehajú k vašej hlave. Mimoriadne pohodlný materiál slúchadiel zaisťuje stabilitu a zvukovú izoláciu.

Prispôsobte si herný štýl

Vďaka nášmu počítačovému softvéru INZONE Hub si môžete prispôsobiť zážitok z používania náhlavnej súpravy INZONE H3 prostredníctvom rôznych úkonov vrátane viacerých nastavení zvuku a hardvéru. Jemným doladením zvukových frekvencií v hre pomocou funkcie EQ získate čistejší a pohlcujúcejší zvuk.

Priveďte svoj tím k víťazstvu vďaka jasnej komunikácii

Zrozumiteľne a rozhodne koordinujte misie. Flexibilný vyklápací boom mikrofón s funkciou stlmenia zvuku vám umožňuje bez problémov komunikovať v hre s ostatnými členmi tímu.

Boom mikrofón so zameraním na hlas

Vysokokvalitný boom mikrofón je tvarovaný tak, aby ste ho mohli mať bližšie pri ústach, takže vás ostatní budú vždy zreteľne počuť. Keďže mikrofón je jednosmerný, zachytáva váš hlas jasne aj počas tých najbúrlivejších herných okamihov.

Záber zblízka na náhlavnú súpravu INZONE H3 znázorňujúci slúchadlá a boom mikrofón vysunutý doľava
Logo certifikácie pre Discord
Certifikácia pre Discord

Môžete byť bez obáv, pretože náhlavná súprava je úplne kompatibilná so službou Discord, vďaka ktorej sa môžete s kamarátmi rozprávať pri hraní online.

Jednoduchý oválny dizajn umožňuje bezproblémové ovládanie

Naša náhlavná súprava INZONE H3 disponuje ergonomicky skonštruovanými tlačidlami a kruhovými ovládačmi na jednoduchú zmenu funkcií a úpravu nastavení počas hry. Kruhový ovládač hlasitosti má vyčnievajúcu konštrukciu na jednoduché ovládanie a káblové spoje sú mimoriadne odolné, aby ste sa mohli bezstarostne pohrúžiť do hry.

Ovládacie prvky na ľavej strane

Na ľavom slúchadle sa nachádzajú hlavné ovládacie funkcie a prvky vrátane kruhového ovládača hlasitosti a boom mikrofónu. Všetky sú počas hry ľahko dostupné.

Ľavé slúchadlo so znázorneným umiestnením ovládača hlasitosti a boom mikrofónu
Prezrite si náhlavnú súpravu INZONE H3
Myslíme na udržateľnosť

Naše produkty sú navrhnuté tak, aby boli nielen štýlové, ale aj ohľaduplné k životnému prostrediu. Balenie INZONE H3 neobsahuje žiadne plasty a sú v ňom využité len recyklované materiály a netkanej celulózy, čo odráža záväzok spoločnosti Sony znížiť vplyv jej produktov a procesov na životné prostredie.

Tri taniere s ponukou udržateľných materiálov
Skupinová snímka náhlavnej súpravy a USB AUDIO BOXU
Obsah balenia

V balení s náhlavnou súpravou H3 nájdete USB AUDIO BOX.

Zbystrite zmysly vďaka herným monitorom INZONE

Naše monitory INZONE vylepšia váš herný zážitok a umožnia vám podať čo najlepší výkon.Špecifikácie a funkcie

Pripravte sa na misie s náhlavnou súpravou INZONE H3 od spoločnosti Sony. Táto náhlavná súprava má 360° priestorový zvuk, takže je ako stvorená pre hráčov.
  • 360-stupňový priestorový zvuk na hranie presne odhalí každého protivníka

  • Mäkká výplň v hlavovej časti a slúchadlá z hladkej nylonovej kože umožňujú pohodlné nosenie

  • Boom mikrofón na bezproblémovú komunikáciu s tímom

  • Jednoduché ovládanie pomocou viacerých tlačidiel

  • Prispôsobenie nastavení pomocou počítačového softvéru INZONE Hub

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí