Preskočiť na obsah
Fotoaparáty

Fotoaparáty Full Frame

S fotoaparátmi Full Frame nepremárnite ani jedno stlačenie spúšte. Získajte viac informácií o celom rade a nájdite ten najlepší model na zachytenie spomienok s dokonalou ostrosťou.

Objavte ešte viac v každom zábere

S našimi fotoaparátmi Full Frame v štýle digitálnej zrkadlovky so snímačom vo veľkosti formátu 35 mm získajú vaše fotografie úplne nový rozmer. Väčšia plocha snímača zachytí viac v úžasne vysokom rozlíšení s lepšími farbami a detailmi.

Dizajn fotoaparátov Full-Frame v štýle digitálnej zrkadlovky od spoločnosti Sony
Fotografia nasnímaná najlepším fotoaparátom Full Frame v štýle digitálnej zrkadlovky od spoločnosti Sony

Zvýraznite to najlepšie vo svojich záberoch

Neobvykle veľký obrazový snímač našich fotoaparátov Full Frame je ideálny na fotografie krajiny vo vysokom rozlíšení. Môžete využiť aj nižšiu hĺbku poľa na cielené rozmazanie pozadia s potlačením šumu - ideálne pre nádherné portréty.

Vylepšite každý pixel

Vdýchnite snímkam nový život s kompaktnými fotoaparátmi Full Frame s vysokorýchlostným procesorom BIONZ X, ktorý redukuje šum a zvýrazňuje gradáciu tónov, a snímačom Exmor® CMOS, ktorý sníma svetlejšie snímky s vyšším dynamickým rozsahom.

Procesory kompaktných fotoaparátov so snímačom Full-Frame od spoločnosti Sony.
Objektívy pre najlepšie fotoaparáty Full Frame v štýle digitálnej zrkadlovky od spoločnosti Sony

Sloboda a flexibilita

S našimi najlepšími fotoaparátmi Full Frame v štýle digitálnej zrkadlovky si môžete vybrať spomedzi modelov Full Frame s vymeniteľnými objektívmi s objímkou A-mount alebo E-mount a vychutnať si maximálnu flexibilitu pri každej príležitosti.

Formát Full-Frame pre videá

Naše najlepšie fotoaparáty v štýle digitálnej zrkadlovky snímajú aj úžasné videá. Funkcia záznamu vo vysokom rozlíšení Full HD vo formáte XAVC S umožňuje nasnímať video s ostrým a čistým obrazom v profesionálnej kvalite aj pri slabom osvetlení.

Snímky nasnímané kompaktným fotoaparátom Full-Frame od spoločnosti Sony
Fotoaparáty Full-Frame s možnosťou pripojenia prostredníctvom technológií NFC a Wi-Fi®

Pripojte svoj fotoaparát

Zdieľajte videá a fotografie vďaka našim najlepším fotoaparátom Full Frame v štýle digitálnej zrkadlovky. Technológie Wi-Fi® a NFC na vybratých modeloch uľahčujú zdieľanie alebo prenos obsahu. Voliteľné aplikácie uľahčujú úpravu snímok.