Preskočiť na obsah
Fotoaparáty

Fotoaparáty Full Frame

S fotoaparátmi Full Frame nepremárnite ani jedno stlačenie spúšte. Získajte viac informácií o celom rade a nájdite ten najlepší model na zachytenie spomienok s dokonalou ostrosťou.

Objavte ešte viac v každom zábere

S našimi fotoaparátmi Full Frame v štýle digitálnej zrkadlovky so snímačom vo veľkosti formátu 35 mm získajú vaše fotografie úplne nový rozmer. Väčšia plocha snímača zachytí viac v úžasne vysokom rozlíšení s lepšími farbami a detailmi.

Dizajn fotoaparátov Full-Frame v štýle digitálnej zrkadlovky od spoločnosti Sony

Vylepšite každý pixel

Vdýchnite snímkam nový život s kompaktnými fotoaparátmi Full Frame s vysokorýchlostným procesorom BIONZ X, ktorý redukuje šum a zvýrazňuje gradáciu tónov, a snímačom Exmor® CMOS, ktorý sníma svetlejšie snímky s vyšším dynamickým rozsahom.

Procesory kompaktných fotoaparátov so snímačom Full-Frame od spoločnosti Sony.
Objektívy pre najlepšie fotoaparáty Full Frame v štýle digitálnej zrkadlovky od spoločnosti Sony

Sloboda a flexibilita

S našimi najlepšími fotoaparátmi Full Frame v štýle digitálnej zrkadlovky si môžete vybrať spomedzi modelov Full Frame s vymeniteľnými objektívmi s objímkou A-mount alebo E-mount a vychutnať si maximálnu flexibilitu pri každej príležitosti.

Fotoaparáty Full-Frame s možnosťou pripojenia prostredníctvom technológií NFC a Wi-Fi®

Pripojte svoj fotoaparát

Zdieľajte videá a fotografie vďaka našim najlepším fotoaparátom Full Frame v štýle digitálnej zrkadlovky. Technológie Wi-Fi® a NFC na vybratých modeloch uľahčujú zdieľanie alebo prenos obsahu. Voliteľné aplikácie uľahčujú úpravu snímok.