Preskočiť na obsah
Fotoaparáty

Fotoaparáty v štýle zrkadlovky

Snímajte lepšie snímky s našimi fotoaparátmi v štýle digitálnej zrkadlovky. Objavte možnosti nášho radu pri dosahovaní jedinečnej kvality a potom si vyberte model, ktorý sa vám najlepšie hodí.

Získajte viac z každej snímky

Vychutnajte si jedinečný výkon fotoaparátov v štýle zrkadlovky od Sony s veľkými snímačmi Exmor® a vysokorýchlostnými procesormi BIONZ X. Sú kompatibilné s celým radom objektívov ZEISS a G Lens od Sony a umožňujú snímať v rôznych podmienkach.

Dizajn fotoaparátov v štýle digitálnej zrkadlovky od spoločnosti Sony
Snímka nasnímaná najlepším fotoaparátom v štýle digitálnej zrkadlovky od spoločnosti Sony

Objavte nové detaily

Rozhodnite sa pre jeden z najlepších fotoaparátov v štýle digitálnej zrkadlovky s vylepšeným dynamickým rozsahom, zníženou úrovňou šumu a jedinečným výkonom pri slabom osvetlení. Zdokonalené rozlíšenie umožňuje zachytiť realistické detaily.

Vždy čisté fotografie

Naše najlepšie fotoaparáty v štýle digitálnej zrkadlovky majú snímače Exmor® CMOS so zadným osvetlením na zachovanie kvality pri priblížení, orezaní a zväčšovaní záberov a vysokorýchlostný procesor BIONZ X na snímanie realistických detailov bez šumu.

Procesor fotoaparátov v štýle digitálnej zrkadlovky od spoločnosti Sony
Objektívy pre fotoaparáty v štýle digitálnej zrkadlovky od spoločnosti Sony

Majte ovládanie fotoaparátu vo svojich rukách

Využite flexibilitu našich fotoaparátov v štýle digitálnej zrkadlovky. Vďaka širokej ponuke objektívov s objímkou A-mount a E-mount vždy nájdete optimálne nastavenie v každých podmienkach a nasnímate snímky s úžasnými detailmi a živými farbami.

Jednoduché fotografovanie

Aj tí najlepší fotografi občas využijú zabudované funkcie ako automatická transfokácia, detekcia tváre, automatická kompozícia objektov a unikátny systém inteligentného hľadáčika Tru-Finder™ od Sony ako pomôcku pri snímaní dokonalých záberov.

Snímka zhotovená s najlepším fotoaparátom v štýle digitálnej zrkadlovky od spoločnosti Sony
Fotoaparáty v štýle digitálnej zrkadlovky od Sony s možnosťou pripojenia prostredníctvom technológií NFC a Wi-Fi®

Okamžité pripojenie a zdieľanie

Vyberte si fotoaparáty v štýle digitálnej zrkadlovky od Sony s technológiami NFC a Wi-Fi® na zjednodušenie zdieľania. Jedným dotykom okamžite prenesiete obsah z fotoaparátu do tabletu alebo smartfónu so systémom Android bez káblov a nastavení.