BEZZRKADLOVÉ FOTOAPARÁTY FORMÁTU APS-C S OBJÍMKOU E-MOUNT

ILCE-QX1 Fotoaparát Lens-Style so snímačom s rozlíšením 20.1 Mpx

ILCE-QX1 / ILCE-QX1L
Obrázok – ILCE-QX1 Fotoaparát Lens-Style so snímačom s rozlíšením 20.1 Mpx

Iba telo

ILCE-QX1

MOC

300,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

Telo + 16 - 50 mm objektív s elektronicky ovládanou transfokáciou

ILCE-QX1L

MOC

449,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – ILCE-QX1 Fotoaparát Lens-Style so snímačom s rozlíšením 20.1 Mpx
Obrázky – ILCE-QX1 Fotoaparát Lens-Style so snímačom s rozlíšením 20.1 Mpx
Obrázky – ILCE-QX1 Fotoaparát Lens-Style so snímačom s rozlíšením 20.1 Mpx
Obrázky – ILCE-QX1 Fotoaparát Lens-Style so snímačom s rozlíšením 20.1 Mpx
Obrázky – ILCE-QX1 Fotoaparát Lens-Style so snímačom s rozlíšením 20.1 Mpx
Obrázky – ILCE-QX1 Fotoaparát Lens-Style so snímačom s rozlíšením 20.1 Mpx
Obrázky – ILCE-QX1 Fotoaparát Lens-Style so snímačom s rozlíšením 20.1 Mpx
Obrázky – ILCE-QX1 Fotoaparát Lens-Style so snímačom s rozlíšením 20.1 Mpx
Obrázky – ILCE-QX1 Fotoaparát Lens-Style so snímačom s rozlíšením 20.1 Mpx
Obrázky – ILCE-QX1 Fotoaparát Lens-Style so snímačom s rozlíšením 20.1 Mpx

Funkcie

Kompatibilita s objektívmi s objímkou E-mount rozširuje tvorivé možnosti

Nasnímajte profesionálne fotografie so širokým radom kompatibilných objektívov s objímkou E-mount. Vyberte si makroobjektív a priblížte sa k menším objektom alebo využite pevný objektív a vytvorte nádherne rozostrené pozadia (bokeh). Môžete si vybrať aj teleobjektív doplnený optickou stabilizáciou Optical SteadyShot™, ktorý vám umožní priblížiť objekt snímania s presnosťou profesionálnej úrovne.

Snímač Exmor® CMOS typu APS-C na snímanie profesionálnych snímok

Nasnímajte fotografie v kvalite digitálnej zrkadlovky s fotoaparátom Lens-Style. Veľký obrazový snímač Exmor® CMOS typu APS-C doplnený obrazovým procesorom BIONZ X™ vytvárajú vysoko precízne snímky v rozlíšení 20,1 Mpx. Nasnímajte jemné detaily, čisté snímky, jasné nočné scenérie a využite nádherný efekt rozostrenia (bokeh) – to všetko pomocou smartfónu.

Procesor BIONZ X™ pre dokonalé detaily a štruktúru

Procesor na spracovanie obrazu od spoločnosti Sony verne reprodukuje štruktúru a detaily tak, ako ich vidí ľudské oko, vďaka mimoriadne vysokej rýchlosti spracovania. Spolu s technológiou LSI (integrácia vysokej úrovne), ktorá urýchľuje spracovanie, umožňuje procesor BIONZ X™ dosiahnuť prirodzené detaily, realistickejší obraz, bohatšie farebné odtiene a nižšiu úroveň šumu pri snímaní fotografií aj videí.

Zabudovaný blesk na fotografovanie pri slabom osvetlení

Nasnímajte skvelé snímky – aj pri slabom osvetlení – so zabudovaným bleskom. Blesk so smerným číslom GN4 umožňuje spoľahlivé a presné snímanie aj v tmavom prostredí, v ktorom môžu vznikať šum a rozmazanie. Ani osvetlené pozadie a nočné fotografie už sú problém - dokonalé zaostrenie získate pri použití režimu Superior Auto.

Režim Superior Auto vie, čo snímate

Žiadne podmienky vás nezastavia. Režim Superior Auto automaticky rozpoznáva rôzne typy prostredí a podľa potreby upravuje nastavenie fotoaparátu tak, aby nasnímal optimálny záber. Fotoaparát v náročných podmienkach aktivuje funkcie, ako sú sériové snímanie a režim Auto HDR, čo uľahčuje snímanie.

Manuálne ovládanie pre väčšiu voľnosť pri snímaní

Vychutnajte si slobodu manuálneho ovládania podobnú ako na digitálnej zrkadlovke. Tento fotoaparát Lens-Style je vybavený režimami P/A/S na ovládanie clony, rýchlosti uzávierky a ďalších nastavení. Výsledkom sú nádherné fotografie s profesionálnou úpravou nasnímané priamo pomocou smartfónu.

Sloboda bez káblov vďaka rozhraniu Wi-Fi®

Jednoducho preneste videá a ďalší obsah z fotoaparátu do smartfónu alebo tabletu so systémom Android alebo iOS pomocou pripojenia k rozhraniu Wi-Fi®. Potom rýchlo nahrajte videá na obľúbené webové lokality a na sociálne siete, aby ich videli aj priatelia a rodina. 

Intuitívne ovládanie pomocou aplikácie Imaging Edge Mobile

Zmeňte svoj smartfón alebo tablet na diaľkový ovládač a využívajte jednoduché ovládanie fotoaparátu pomocou aplikácie Imaging Edge Mobile. Prehľadné používateľské rozhranie umožňuje jednoducho ovládať jednou rukou všetky nastavenia fotoaparátu vrátane expozície, uzávierky a transfokácie, čo je ideálne na snímanie skupinových fotografií.

Ďalšie informácie

Získajte iný uhol pohľadu vďaka rôznym umiestneniam objektívu

Vychutnajte si snímanie fotografií z rôznych uhlov pohľadu. Umiestnite fotoaparát Lens-Style na miesto, ktoré bolo doteraz ťažko dosiahnuteľné, a ovládajte ho pomocou mobilného zariadenia – vrátane transfokácie, kompozície a snímania. Využite pevné uchopenie a praktické snímanie pomocou voliteľnej súpravy umožňujúcej snímanie v ľubovoľnom uhle (ADP-FSK1).

Jednoduché uloženie, prenos a zdieľanie

Už nikdy sa nemusíte báť, že stratíte svoje zábery – fotografie sa pri nasnímaní automaticky uložia vo fotoaparáte Lens-Style aj v smartfóne alebo tablete. Stačí nainštalovať aplikáciu Imaging Edge Mobile a môžete exportovať fotografie z fotoaparátu do smartfónu alebo tabletu cez rozhranie Wi-Fi. Potom ich môžete organizovať, upravovať a zdieľať s priateľmi a rodinou alebo odoslať do obľúbených sociálnych sietí a podeliť sa o ne so svetom.

Ďalšie informácie

Diaľkové ovládanie Live-View Remote na ovládanie viacerých zariadení

Ovládajte až päť kamkordérov pomocou voliteľného diaľkového ovládania Live View Remote. Jednoducho kontrolujte pozorovacie uhly všetkých piatich kamkordérov na farebnom monitore upevnenom na zápästí a ovládajte spustenie a zastavenie nahrávania a zmeny nastavenia súčasne na všetkých zariadeniach. Vďaka zabudovanému rozhraniu Wi-Fi® nie sú potrebné žiadne káble.

Flexibilné snímanie pri upevnení na statív

Bez obáv snímajte dlhé expozície a pôsobivé scenérie. Upevnením fotoaparátu Lens-Style na statív získate vyššiu stabilitu ako pri snímaní z ruky. Snímanie v náročnom teréne alebo pri slabom osvetlení aj skupinové fotografie sú jednoduchšie po nasadení fotoaparátu Lens-Style na statív. 

Viacero pomerov strán pre flexibilné snímanie

Snímajte fotografie, ktoré zaujmú, pomocou rôznych pomerov strán. Vyberte si z bežných formátov digitálnych fotografií, napríklad 3:2 a 4:3, širokouhlý formát 16:9 alebo štvorcový formát pre fotografie podľa svojich predstáv.

Prezrite si fotografie s farbami technológie TRILUMINOS™

Prezerajte si fotografie a videá v bohatých prirodzených farbách pri zdieľaní na veľkej obrazovke. Tento fotoaparát Lens-Style podporuje farby technológie TRILUMINOS od spoločnosti Sony – pozrite si obľúbené snímky v realistických farbách na televíznej obrazovke s technológiou TRILUMINOS. Rozšírený rozsah farieb umožňuje zobrazovanie živých odtieňov červenej, azúrovo modrej a smaragdovo zelenej na oživenie prírodných scenérií. Aj tváre vyzerajú lepšie vďaka prirodzenej reprodukcii odtieňov pokožky.

Funkcie Auto HDR a DRO pre prirodzené stupňovanie

Od tmavých odtieňov po žiarivé hry farieb – funkcia Auto HDR (vysoký dynamický rozsah) zachytí všetky odtiene farieb v zábere. Rozširuje dynamický rozsah zachytených snímok tak, aby vznikol jasný, nápadný kontrast. Pri fotografovaní rýchlo sa pohybujúcich objektov nastavte režim DRO (optimalizácia dynamického rozsahu), aby ste dosiahli prirodzenejší kontrast.

Automatické zaostrovanie so zameraním sleduje pohybujúce sa objekty

Snímajte krištáľovo čisté zábery, ktoré sú vždy ostré. Automatické zaostrovanie (AF) so zameraním automaticky upravuje veľkosť cieľového rámca na základe charakteristík objektu. Vy sa tak môžete sústrediť na objekt snímania, kým fotoaparát zabezpečí zaostrenie snímok bez ohľadu na okolité podmienky.

Podporované v softvéri Capture One Express (pre spoločnosť Sony)

Softvér Capture One Express (pre Sony) je jeden z najlepších konvertorov formátu RAW na svete, ktorý vykresľuje jedinečné farby a detaily. Zahŕňa flexibilnú správu digitálneho obsahu, základné nástroje na úpravy a rýchlejší pohotovejší výkon v jednom nastaviteľnom a integrovanom riešení. * So všetkými otázkami týkajúcimi sa nákupu, použitia a podpory softvéru Capture One sa obráťte na spoločnosť Phase One.

Bezplatné prevzatie (prejdite na webovú lokalitu spoločnosti Phase One)

Technické údaje

Nový fotoaparát Lens-Style nasníma fotografie, aké zvyčajne dosiahnete len s fotoaparátom s vymeniteľným objektívom. Vďaka snímaču Exmor® APS-HD CMOS s rozlíšením 20,1 Mpx môžete zachytiť jedinečné detaily s nádherným rozostrením pomocou smartfónu alebo tabletu.
  • Snímač Exmor® CMOS typu APS-C s rozlíšením 20,1 Mpx

  • Procesor BIONZ X zaručí špičkové detaily a zníženie úrovne šumu

  • Snímajte a zdieľajte snímky vo vysokej kvalite zo zariadení so systémami iOS a Android

  • Schopnosť nahrávania kvalitného videa vo formáte AVCHD

Kompatibilita objektívu
Objektívy s objímkou E-mount od spoločnosti Sony
Typ snímača
APS-C
Typ snímača
Snímač Exmor® CMOS typu APS-C (23,2 x 15,4 mm)
Počet pixelov (efektívny)
20,1 Mpx
Citlivosť ISO
ISO 100 – 16000
Výdrž batérie (fotografie)
Až 440 snímok

Čo sa nachádza v balení

Remienok na zápästie, Prvok na pripojenie k smartfónu, Nabíjateľná batéria NP-FW50, Kábel Micro USB, ADP-FSK1

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí

Recenzie

Používatelia hovoria