Obrázky – Vertikálna úchytka
Obrázky – Vertikálna úchytka
Obrázky – Vertikálna úchytka
Obrázky – Vertikálna úchytka
Obrázky – Vertikálna úchytka
Obrázky – Vertikálna úchytka
Obrázky – Vertikálna úchytka

Funkcie

Jednoduchá prevádzka pri vertikálnej polohe

Držadlo VG-C4EM ponúka takmer totožné ovládacie prvky ako telo fotoaparátu. Umiestnenie, veľkosť a tvar tlačidiel sú optimalizované a tlačidlá sú vyrobené z rovnakého materiálu ako tie na tele fotoaparátov α9 II a α7R IV. Pri držaní fotoaparátu vo vertikálnej polohe simulujú ovládacie prvky držadla funkčnosť, umiestnenie a prevádzku ovládacích prvkov na tele fotoaparátu.

Pevné a bezpečné uchopenie

Premyslený dizajn držadla umožňuje fotoaparát držať pevne. Vďaka vertikálnemu držadlu môžete jednoduchšie a pohodlnejšie snímať fotografie bez ohľadu na to, či fotoaparát držíte horizontálne alebo vertikálne, čo vám umožňuje naplno sa sústrediť na snímaný objekt a kompozíciu.

Dvojnásobný čas efektívnej prevádzky

Do držadla VG-C4EM je možné vložiť až dve batérie NP-FZ100. Pri použití dvoch batérií je prevádzka fotoaparátu dvakrát dlhšia než pri použití jednej batérie. Zostávajúca kapacita batérie sa zobrazuje na obrazovke LCD v percentuálnych hodnotách po 1 %. Fotoaparát po vybití jednej batérie prepne na druhú, čím zabezpečuje nepretržitú prevádzku.

Nabíjateľné batérie alebo napájanie cez USB

Batérie vo vertikálnom držadle je možné dobiť cez port USB fotoaparátu, aj keď je k nemu pripojené. Pri dlhšom snímaní je možné fotoaparát napájať priamo cez jeho port USB pomocou prenosnej batérie či sieťového adaptéra zároveň s napájaním z batérie.

Ľahké a zároveň odolné telo z horčíkovej zliatiny

Exteriér držadla VG-C4EM je vyrobený z rovnakej horčíkovej zliatiny, z ktorej sú vyrobené aj telá fotoaparátov α9 II a α7R IV, aby bolo rovnako odolné ako samotné fotoaparáty a zachovalo si minimálnu celkovú váhu a veľkosť.

Spoľahlivá odolnosť proti prachu a vlhkosti

Držadlo fotoaparátu je pokryté rovnakým tesniacim materiálom ako telo fotoaparátu, ktorý chráni pred prachom a vlhkosťou. Zvyšuje sa tým celková spoľahlivosť fotoaparátového systému.

Oznámenie

Inštalácia tejto jednotky spoločne s montážnym adaptérom LA-EA2/EA4 nie je podporovaná. Ak ich nainštalujete naraz, malá vzdialenosť medzi jednotkou a adaptérom pre objímku objektívu sťaží uchopenie držadla. 

Informácie o kompatibilite

 

Prejsť na stránku podpory

Technické údaje

  • Rozmery (výška × šírka × dĺžka): Približne 128,8 x 108,9 x 67 mm (5 1/8 x 4 3/8 x 2 3/4 palca)

  • Hmotnosť: Približne 290 g (10,2 unce)

  • Typ batérie: NP-FZ100

Získajte ďalšie informácie o funkciách na úsporu energie a našom záväzku voči životnému prostrediu s ohľadom na trvalo udržateľnejšiu budúcnosť Navštívte našu ekologickú webovú lokalitu