Obrázky – Vertikálna úchytka
Obrázky – Vertikálna úchytka
Obrázky – Vertikálna úchytka
Obrázky – Vertikálna úchytka
Obrázky – Vertikálna úchytka
Obrázky – Vertikálna úchytka
Obrázky – Vertikálna úchytka
Obrázky – Vertikálna úchytka

Funkcie

Rovnocenné používanie vo zvislej aj vodorovnej polohe

Vďaka tvaru držadla VG-C3EM, ako aj klávesom a ovládacím prvkom, ktoré sú takmer totožné s tými na zadnej strane tela fotoaparátu, možno fotoaparát ovládať podobne ľahko vo zvislej aj vodorovnej polohe. Toto vertikálne držadlo ponúka napríklad funkciu multifunkčného voliča na rýchly výber bodu automatického zaostrovania.

Tvar umožňujúci pevný úchop

Držadlo VG-C3EM má tvar, ktorý ho umožňuje bezpečne uchopiť na snímanie vo zvislej polohe, ktoré sa skoro vôbec nelíši od snímania v polohe vodorovnej.

Takmer 2-krát dlhšia výdrž

Do krytu vertikálneho držadla VG-C3EM je možné vložiť dve batérie NP-FZ100. Na displeji LCD fotoaparátu si môžete pohľadom na indikátor napájania overiť zostávajúcu kapacitu používanej batérie, zobrazenú v percentuálnej hodnote (minimálna jednotka je 1 %). Keď sa jedna batéria vybije, druhá batéria sa zapne automaticky, aby ste mohli pokračovať v snímaní.

Nabíjanie USB prostredníctvom tela fotoaparátu

Batérie vložené do vertikálneho držadla môžete nabíjať pomocou portu USB na fotoaparáte bez toho, aby ste ho museli odpojiť od jeho tela.

Odolná horčíková konštrukcia vhodná do exteriéru

Toto držadlo, ktoré je rovnako ako model α9 vyrobené z horčíkovej zliatiny, je dostatočne pevné a pritom ľahké.

Dokonalá odolnosť proti prachu a vlhkosti

Na náročné snímanie v nepriaznivých podmienkach máte k dispozícii účinnú tesniacu vrstvu, ktorá klávesy a ovládacie prvky, ako aj porty a elektrické kontakty chráni proti prachu a vlhkosti.

Informácie o kompatibilite

 

Prejsť na stránku podpory

Oznámenie

Inštalácia tejto jednotky spoločne s montážnym adaptérom LA-EA2/EA4 nie je podporovaná. Ak ich nainštalujete naraz, malá vzdialenosť medzi jednotkou a adaptérom pre objímku objektívu sťaží uchopenie držadla.

Technické údaje

  • Rozmery (výška × šírka × dĺžka): približne 126,9 × 107,9 × 61,8 mm (5 × 4 1/4 × 2 1/2 palca)

  • Hmotnosť: približne 272 g (9,6 unce)

Získajte ďalšie informácie o funkciách na úsporu energie a našom záväzku voči životnému prostrediu s ohľadom na trvalo udržateľnejšiu budúcnosť Navštívte našu ekologickú webovú lokalitu