MOC

78,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Diaľkový ovládač
Obrázky – Diaľkový ovládač
Obrázky – Diaľkový ovládač
Obrázky – Diaľkový ovládač

Funkcie

Bezdrôtová technológia BLUETOOTH

Komunikácia cez Bluetooth poskytuje spoľahlivé diaľkové ovládanie dokonca aj pri ostrom slnečnom svetle alebo v prípade, keď sú medzi fotografom či kameramanom a fotoaparátom prekážky. Obojsmerná komunikácia poskytuje ďalšie funkcie, ktoré nie sú k dispozícii v zariadeniach umožňujúcich len vysielanie, ako napríklad indikácia stavu priamo na diaľkovom ovládaní.

Profesionálna spoľahlivosť

Ovládač RMT-P1BT poskytuje spoľahlivé ovládanie, ktoré je podstatné v profesionálnych pracovných prostrediach, ďalej pripojenie Bluetooth, ako aj jednoznačné a pohotové ovládacie tlačidlo. Keďže komunikácie prebieha bezdrôtovo, nie opticky, na dokonalú odozvu sa môžete spoľahnúť aj v situáciách, kedy nie je zabezpečená priama viditeľnosť.

Jednoznačná vizuálna odozva

Vysokoviditeľný indikátor LED nepretržite bliká alebo svieti, aby zobrazil uzávierku, nahrávanie videozáznamu a stav automatického zaostrovania. Toto je zjavná výhoda v situáciách, keď fotograf alebo kameraman nemá priamy prístup k ovládanému fotoaparátu.

Ideálne aj na tie najnáročnejšie prostredia

Diaľkové ovládanie RMT-P1BT funguje so vstavaným prijímačom Bluetooth fotoaparátu, vďaka čomu nie je potrebné žiadne káblové pripojenie ani dodatočný prijímač. Kryty konektorov fotoaparátu môžu ostať zatvorené, aby mohli poskytovať maximálnu ochranu proti prachu a vlhkosti, čím zvyšujú celkovú spoľahlivosť systému.

Presné ovládanie na efektívne snímanie

Presné ovládanie tlačidla s jasnou dotykovou spätnou väzbou sa spája s vylepšeným ergonomickým dizajnom. Poskytuje tak isté a pohotové ovládanie. Samotný ovládač je navrhnutý tak, aby sa jednoducho držal a používal, vďaka čomu je ovládanie plynulé a bezchybné.

Prehľadné ovládanie

K dispozícii sú základné ovládacie prvky kamery: tlačidlá zaostrenia na presné ovládanie aj malých zmien zaostrenia, prepínač uzamknutia, ktorý zabraňuje náhodnému použitiu počas prepravy, spustenie a zastavenie nahrávania videozáznamov, ako aj elektronicky ovládaná transfokácia a digitálna transfokácia. K dispozícii sú aj dve vlastné tlačidlá, ktoré zrkadlia funkcie tlačidiel C1 a AF-ON na tele fotoaparátu. 

Informácie o kompatibilite

 

Prejsť na stránku podpory

Technické údaje

  • Rozmery (výška × šírka × dĺžka): približne 33 × 116,5 × 15,1 mm (1 5/16 × 4 5/8 × 5/8 palca)

  • Hmotnosť: približne 35 g (1,3 unce) bez batérie

  • Komunikácia: Bluetooth štandard. ver. 4.2 (pásmo 2,4 GHz)

  • Pokrytie: 360°, rozsah: 5 m (16,4 stopy)

  • Odolnosť proti prachu a vlhkosti

Získajte ďalšie informácie o funkciách na úsporu energie a našom záväzku voči životnému prostrediu s ohľadom na trvalo udržateľnejšiu budúcnosť Navštívte našu ekologickú webovú lokalitu