MOC

35,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

Funkcie

Obrázok, v ktorom mikrofón ECM-LV1 sníma zvuk z viacerých smerov.

Čistý stereofónny zvuk a široký dosah

Vďaka všesmerovej konfigurácii mikrofónových jednotiek dokáže mikrofón snímať zvuk zo všetkých smerov, takže sa nemusíte trápiť jeho nasmerovaním. Je navrhnutý na pripevnenie blízko rečníkových úst, čo umožňuje nahrať čistý stereofónny zvuk vo vysokej kvalite.

Ilustrácia znázorňujúca kompatibilitu s elektronickými zariadeniami s 3,5 mm stereofónnym minikonektorom.

Všestrannosť so širokou kompatibilitou

Mikrofón ECM-LV1 je možné okrem fotoaparátov a kamkordérov používať aj s ďalšími elektronickými zariadeniami. Môžete ho pripojiť napríklad k počítačom s 3,5 mm stereofónnym minikonektorom, ako aj k digitálnym hlasovým záznamníkom.

Ilustrácia znázorňujúca skutočnosť, že spona mikrofónu ECM-LV1 je otočná o 360 stupňov.

Spona otočná o 360 stupňov, ktorú je možné pripevniť v ľubovoľnom uhle

Spona otočná o 360 stupňov umožňuje pripevniť mikrofón v rôznych uhloch, vďaka čomu je práca s ním flexibilná a pohodlná. Môžete ju napríklad pripevniť horizontálne na kravatu alebo vertikálne na vrecko trička či bundy. Prispôsobí sa každému typu oblečenia. 

Obrázok znázorňujúci nenápadnosť mikrofónu ECM-LV1 pripevneného na oblečení.

Kompaktný a nenápadný dizajn

Jednoduchý miniatúrny mikrofón v čiernej farbe má nenápadný dizajn, vďaka čomu na seba nepúta pozornosť, keď je pripevnený na oblečení. Je kompaktný s dĺžkou 32 mm a priemerom 11 mm a ľahko sa prenáša. 

Obrázok produktu ECM-LV1 s pripevneným dodávaným krytom proti vetru.

Kryt proti vetru minimalizujúci hluk vetra pri snímaní v exteriéri

Pribalený kryt proti vetru pomáha potlačiť hluk vetra a počuteľné dýchanie. Aj pri snímaní v exteriéri za veterného počasia sa môžete spoľahnúť, že nahraný zvuk bude čistý. 

Obrázok konektora mikrofónu ECM-LV1

Nahrávanie bez batérie

Vďaka napájaniu cez pripojenie mikrofón ECM-LV1 funguje aj bez batérie. Keď ho pripojíte k zariadeniam podporujúcim napájanie cez pripojenie, mikrofón sa napája cez mikrofónový konektor.