The Power of Imaging

Nech ste kdekoľvek a v akejkoľvek situácii, s fotoaparátom α alebo Cyber-shot™ od spoločnosti Sony máte v rukách presnosť, štýl a pohodlie, aby ste mohli zachytiť daný moment vlastným jedinečným spôsobom.

Zoznámte sa s rodinou produktov spoločnosti Sony

Či už fotografujete priateľov alebo čarovný západ slnka, spoločnosť Sony má vždy fotoaparát, s ktorým je to jednoduché. Ale ktorý? Použite nášho sprievodcu a objavte fotoaparáty Cyber-shot™ a fotoaparáty α s objímkami E-mount a A-mount.

Fotoaparát Cyber-shot™ od spoločnosti Sony

Fotoaparáty Cyber-shot™

Fotoaparáty Cyber-shot™ s jednoduchým a praktickým pevným objektívom: od plne automatických fotoaparátov na občasné snímanie po špičkové modely s profesionálnou kvalitou.

Fotoaparáty s objímkou E-mount od spoločnosti Sony

Fotoaparáty α s objímkou E-mount

Kvalita a výkon zrkadlovky s fotoaparátom približne polovičnej veľkosti a hmotnosti. Fotoaparáty α E-mount majú vymeniteľné objektívy a veľké citlivé snímače Exmor®.

Fotoaparát s objímkou A-mount od spoločnosti Sony

Fotoaparáty α s objímkou A-mount

S digitálnou zrkadlovkou plnej veľkosti s množstvom funkcií, ktorá je kompatibilná s objektívmi A-mount, je snímanie profesionálnych fotografií výzvou aj zábavou.

Objektívy zajtrajška už dnes

Vysoké rozlíšenie a pôsobivé rozostrenie pozadia ukryté v objektívoch, ktoré budú ešte dlho podávať špičkový výkon v kombinácii s najpokročilejšími telami fotoaparátov.

Rad objektívov od spoločnosti Sony

Sklo hodné špičkového fotoaparátu

Nové objektívy, nové možnosti

Od transfokácie po makro snímky - rad objektívov od Sony vám umožní zachytiť rozdielne svety. Naše objektívy podporia vašu víziu od monumentálnych architektonických detailov po chvejúcu sa kvapku rosy.

Tvorivosť podporovaná príslušenstvom

Fotografujte na vyššej úrovni vďaka celému radu príslušenstva - pripojte hľadáčik, externý blesk, mikrofón alebo ďalšie produkty do zabudovanej aktívnej pätice a popustite uzdu svojej tvorivosti.

Objektívy Sony

Fotoaparáty Lens-Style

Bezpečné držiaky pre smartfón a mäkké puzdro na prenášanie na ochranu vášho zariadenia.

Fotoaparát Cyber-shot™ od spoločnosti Sony

Fotoaparáty Cyber-shot™

Pamäťové karty, batérie, puzdrá a iné príslušenstvo umožňujú snímať, ukladať a zdieľať fotografie.

Fotoaparát radu α s vymeniteľným objektívom

Fotoaparáty radu α s vymeniteľnými objektívmi

Blesky, mikrofóny, vertikálne držadlá a iné príslušenstvo vám ponúkajú vyššiu úroveň tvorivosti.

PRE VLASTNÍKOV