EXTERNÁ JEDNOTKA SSD (SOLID STATE DRIVE) 

Úplné špecifikácie a funkcie

SL-BG2

MOC

149,50 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

Všeobecné funkcie

Kapacita
256 GB
Prenosová rýchlosť (čítanie)
Až 450 MB/s
Port USB
Konektor USB 3.0 Micro-B
Systém súborov
NTFS
Prevádzková teplota
+5 ~ +40 ℃ (nekondenzujúca)
Teplota pri skladovaní
-20 ~+60 ℃ (nekondenzujúca)
Kompatibilné zariadenia
Počítač so systémom Windows; Macintosh®
Podporované OS
Windows 8.1 (32 bitov/64 bitov); Windows 8 (32 bitov/64 bitov); Windows 7 (32 bitov/64 bitov); Windows Vista (32 bitov/64 bitov); Mac OS® X 10.8 alebo novší

Veľkosť a hmotnosť

Rozmery (pribl. Š x V x H)
37 x 9,4 x 78,2 mm
Hmotnosť (pribl.)
35 g

Farebné možnosti

silverblack

Funkcie

Obrázok – Externá jednotka SSD (Solid State Drive) 

Dosť malá na to, aby sa zmestila do vrecka

Štýlová externá jednotka Solid State Drive je menšia než kreditná karta. Vďaka výnimočne kompaktnému prenosnému dizajnu s hmotnosťou 35 g a hrúbkou iba 9,4 mm sa bez problémov zmestí do každej tašky alebo do vrecka. Odolná povrchová úprava z lešteného hliníka dostupná v čiernej alebo striebornej farbe zanechá vo vašich priateľoch a kolegoch len ten najlepší dojem. 

Obrázok – Externá jednotka SSD (Solid State Drive) 

Úložná kapacita 256 GB 

Uchovajte cenné súbory v bezpečí vďaka úložnej kapacite 256 GB, ktorá poskytuje dostatok priestoru na uloženie a organizáciu vašich fotografií, hudby a ďalšieho obsahu. Vďaka zabudovanej dodatočnej ochrane je to skutočne jednoduchší a bezpečnejší spôsob správy údajov.

Spoľahlivá zostava na bezpečné ukladanie údajov

Jednotka Solid State Drive využíva pamäť flash a kľúč USB, vďaka čomu generuje menej tepla a ponúka rýchlejší a spoľahlivejší výkon než konvenčné externé pevné disky. Dizajn bez pohyblivých častí výrazne znižuje riziko mechanického poškodenia, takže sa môžete spoľahnúť na bezpečné a zabezpečené uloženie všetkých súborov. 

Obrázok – Externá jednotka SSD (Solid State Drive) 

Rozhranie USB 3.0 na rýchly prenos údajov

Už nemusíte nečinne postávať pri čakaní na prenos súborov. Táto externá jednotka SSD je kompatibilná s rozhraním USB 3.0, ktoré umožňuje mimoriadne vysokú prenosovú rýchlosť až do 450 MB/s v režime čítania.

Obrázok – Externá jednotka SSD (Solid State Drive) 

Softvér Password Protection Manager na spoľahlivé zabezpečenie 

Vychutnajte si pokoj, ktorý prináša softvér Password Protection Manager. Po aktivovaní zadajte heslo pri každom pripojení k počítaču. Môžete vybrať heslo iba pre jednotlivé oblasti a ostatné nechať dostupné na verejné použitie. Zabezpečenie ešte zvyšuje vysoká úroveň 256-bitového kódovania AES.

Prevziať softvér Password Protection Manager

Obrázok – Externá jednotka SSD (Solid State Drive) 

Softvér Backup Manager na inteligentnú správu súborov

Softvér Backup Manager umožňuje jednoducho zálohovať údaje z vášho stolového alebo prenosného počítača. Tento softvér rozpoznáva a prenesie iba súbory, ktoré boli nedávno zmenené alebo pridané, čím šetrí váš vzácny čas.

Prevziať softvér Backup Manager