MOC

96,70 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Externá jednotka SSD (Solid State Drive) 
Obrázky – Externá jednotka SSD (Solid State Drive) 
Obrázky – Externá jednotka SSD (Solid State Drive) 

Funkcie

Dosť malá na to, aby sa zmestila do vrecka

Štýlová externá jednotka Solid State Drive je menšia než kreditná karta. Vďaka výnimočne kompaktnému prenosnému dizajnu s hmotnosťou 35 g a hrúbkou iba 9,4 mm sa bez problémov zmestí do každej tašky alebo do vrecka. Odolná povrchová úprava z lešteného hliníka dostupná v čiernej alebo striebornej farbe zanechá vo vašich priateľoch a kolegoch len ten najlepší dojem. 

Úložná kapacita 128 GB 

Uchovajte cenné súbory v bezpečí vďaka úložnej kapacite 128 GB, ktorá poskytuje dostatok priestoru na uloženie a organizáciu vašich fotografií, hudby a ďalšieho obsahu. Vďaka zabudovanej dodatočnej ochrane je to skutočne jednoduchší a bezpečnejší spôsob správy údajov.

Spoľahlivá zostava na bezpečné ukladanie údajov

Jednotka Solid State Drive využíva pamäť flash a kľúč USB, vďaka čomu generuje menej tepla a ponúka rýchlejší a spoľahlivejší výkon než konvenčné externé pevné disky. Dizajn bez pohyblivých častí výrazne znižuje riziko mechanického poškodenia, takže sa môžete spoľahnúť na bezpečné a zabezpečené uloženie všetkých súborov. 

Rozhranie USB 3.0 na rýchly prenos údajov

Už nemusíte nečinne postávať pri čakaní na prenos súborov. Táto externá jednotka SSD je kompatibilná s rozhraním USB 3.0, ktoré umožňuje mimoriadne vysokú prenosovú rýchlosť až do 450 MB/s v režime čítania.

Softvér Password Protection Manager na spoľahlivé zabezpečenie 

Vychutnajte si pokoj, ktorý prináša softvér Password Protection Manager. Po aktivovaní zadajte heslo pri každom pripojení k počítaču. Môžete vybrať heslo iba pre jednotlivé oblasti a ostatné nechať dostupné na verejné použitie. Zabezpečenie ešte zvyšuje vysoká úroveň 256-bitového kódovania AES.

Prevziať softvér Password Protection Manager

Softvér Backup Manager na inteligentnú správu súborov

Softvér Backup Manager umožňuje jednoducho zálohovať údaje z vášho stolového alebo prenosného počítača. Tento softvér rozpoznáva a prenesie iba súbory, ktoré boli nedávno zmenené alebo pridané, čím šetrí váš vzácny čas.

Prevziať softvér Backup Manager

Technické údaje
Štýlová externá jednotka Solid State Drive je menšia než kreditná karta, takže ju môžete bez problémov zasunúť do tašky alebo do vrecka a vziať so sebou kamkoľvek. S úložnou kapacitou 128 GB a mimoriadne rýchlym prenosom údajov je bezpečné uloženie vašich súborov aj na cestách skutočne jednoduché.
  • Úložná kapacita 128 GB

  • Mimoriadne kompaktný dizajn s rozmermi menšími než kreditná karta

  • Rozhranie USB 3.0 na vysokorýchlostný prenos údajov až do 450 MB/s (čítanie) 

  • Štýlové, odolné kovové telo s povrchovou úpravou s vlasovým vzorom

  • Ochráňte svoje súbory pomocou softvéru Backup Manager a Password Protection

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí