Obrázok produktu

Funkcie

Optimalizovaná pre karty CFexpress Type A od spoločnosti Sony

Využívajte pamäťové karty CFexpress Type A a SD od spoločnosti Sony naplno vďaka tejto vysokorýchlostnej čítačke kariet. Jej kompaktný dizajn a možnosť pripojenia cez rozhranie USB umožňujú rýchly prenos a zálohovanie údajov kdekoľvek.

Podporuje pamäťové karty CFexpress Type A a SD UHS-II/UHS-I

Na prenos údajov z pamäťových kariet SD a CFexpress Type A vám stačí jedna čítačka kariet.

Rýchlejšie prenosy cez rozhranie USB Type-C®

Vďaka podpore rozhrania USB 3.2 Gen 2 umožňuje čítačka kariet MRW-G2 využívať prenosový protokol SuperSpeed s rýchlosťou 10 Gb/s pri pripojení cez USB Type-C® (odporúčané) aj Type-A. Súčasťou dodávky sú vysokovýkonné káble pre oba typy pripojenia, čo zaisťuje kompatibilitu s mnohými zariadeniami.

Jednoduché používanie

Zapustená zásuvka na karty bráni náhodnému vysunutiu karty a prístupový indikátor LED (ktorý svieti, keď je karta vložená, a bliká, keď sa k nej získava prístup) vám pomôžu pracovať pohodlnejšie. 

Kompaktná, ľahko prenosná a navrhnutá na efektívnejšiu prácu

Vďaka štíhlemu a ľahkému dizajnu sa čítačka pamäťových kariet MRW-G2 zmestí do každého vrecka či tašky, takže je ideálna na prácu so súbormi vo vysokom rozlíšení, keď ste na cestách. Na vysokorýchlostný prenos údajov aj napájanie vám postačí pripojenie pomocou kábla.

Technické údaje

Rozhranie USB umožňuje naplno využiť vysoký výkon pamäťových kariet CFexpress Type A a SD UHS-II/UHS-I. Vďaka podpore ultrarýchleho prenosu údajov cez USB 3.2 Gen 2 a kompaktnému ľahko prenosnému dizajnu je čítačka praktická a zároveň výrazne zefektívňuje prácu.
  • SuperSpeed USB s rýchlosťou 10 Gb/s (USB 3.2)

  • Kompatibilita s pamäťovými kartami SD UHS-II/UHS-I a CFexpress Type A od spoločnosti Sony

  • Súčasťou dodávky sú vysokovýkonné káble do portov USB Type-C® a Type-A

  • Zapustená zásuvka brániaca náhodnému vysunutiu karty a indikátor LED

  • Mimoriadne kompaktná a ľahká

Rozhranie
USB 3.2 Gen2 x 1
Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí