Pôsobivá krása

Výnimočný rad BRAVIA®

Vďaka revolučnej technológií zvýšenia rozlíšenia v našich najnovších televízoroch ožíva všetko, čo sledujete, v úžasnom rozlíšení 4K. Objavte svet aplikácií, filmov a hudby s nekonečnými možnosťami, ktoré ponúkajú televízory so systémom Android TV od spoločnosti Sony, a to všetko na našich vôbec najtenších modeloch.

Obraz

Zažite ešte viac a sledujte, ako všetko ožíva

4K Processor X1 – jeden čip všetko zmení

Naša nová procesorová jednotka 4K Processor X1 zvyšuje kontrast, kvalitu farieb a čistotu na najvyššiu úroveň. Vyššia čistota sa dosahuje vďaka inteligentnému zvýšeniu rozlíšenia a redukcii šumu, farby sú jednotlivo zdokonaľované a dynamický rozsah kontrastu sa optimalizuje v každej snímke.

Zdokonalenie presnosti detailov

Čistota

Zdokonalenie presnosti detailov potláča šum, zvýrazňuje detaily a vytvára ostrejší a čistejší obraz vo všetkom, čo pozeráte, bez ohľadu na zdroj.

Presné mapovanie farieb

Farba

Presné mapovanie farieb samostatne analyzuje jednotlivé scény a pixely tak, aby sa dynamicky dosiahol presný odtieň a tón a vytvorili sa sýte prirodzené farby.

Zdokonalenie dynamického kontrastu

Kontrast

Zdokonalenie dynamického kontrastu zosvetľuje jasné časti obrazovky a čierna farba v tmavých častiach je hlbšia a realistickejšia.

Čistota

Sledujte, ako ožije každý detail

Vzrušujúci svet jedinečnej čistoty

Procesorová jednotka 4K Processor X1 s technológiou 4K X-Reality PRO

Jednotka 4K Processor X1 s technológiou 4K X-Reality PRO zvyšuje rozlíšenie každého pixela. Jednotlivé časti každej scény sa analyzujú v reálnom čase, vyčistia sa a porovnajú s našou rozrastajúcou sa obrazovou databázou, čím sa vytvoria realistickejšie detaily.

Technológia 4K X-Reality PRO
Bežný televízor
Technológia 4K X-Reality PRO
Televízor SONY 4K s jednotkou 4K Processor X1

Sledujte všetko v lepšej kvalite a vyššom rozlíšení

Algoritmus Super Resolution procesorovej jednotky 4K Processor X1 využíva našu rozrastajúcu sa databázu na úpravu kvality obsahu vo vysokom rozlíšení Full HD a 4K, vďaka čomu sa filmy, televízne programy alebo digitálne média zobrazujú čistejšie v realistickom rozlíšení 4K.

4K Processor X1 – ostrejší, čistejší obraz

Procesorová jednotka 4K Processor X1 využíva technológiu 4K X-Reality PRO na vytvorenie ostrejšieho obrazu v reálnom čase s pokročilou redukciou šumu a zvýraznením detailov.

 • Jednotka 4K Processor X1
 • Technológia Self-Similarity
 • Algoritmus Flat Area Detection
 • digitálna redukcia šumu
 • Algoritmus Noise Crusher

Televízory 4K X-Reality PRO

Farba

Farby, o akých ste snívali

Každá farba dýcha životom

Displej TRILUMINOS™ s procesorovou jednotkou 4K Processor X1

Displej TRILUMINOS a procesorová jednotka 4K Processor X1 s výkonným spracovaním a dynamickou reguláciou farieb oživia každú scénu sýtymi živými odtieňmi červenej, zelenej a modrej.

S technológiou TRILUMINOS
Bez technológie TRILUMINOS
Širší priestor farieb

Širší priestor farieb

Čím viac ceruziek na nakreslenie obrázka máte, tým je výsledok živší a skutočnejší. Displej TRILUMINOS je v porovnaní s konvenčnými obrazovkami LED, akoby ste použili viac farebných ceruziek.

Širší rozsah farieb

Viac z každej farby

Displej TRILUMINOS výnimočne zvláda aj farby, ktoré je ťažké reprodukovať. Vychutnajte si jemné odtiene zelenej, červenej a modrej.

 • X1
 • Konvenčné

Presné mapovanie farieb – 4K Processor X1

Presné mapovanie farieb, ktoré zabezpečuje procesorová jednotka 4K Processor X1, zdokonaľuje a optimalizuje jednotlivé farby v reálnom čase. Reguluje každú farbu a vytvára bohaté prirodzené výsledky aj na televízoroch bez displeja TRILUMINOS.

Televízory s displejom TRILUMINOS

Kontrast

Zachyťte každý odtieň svetla

Jedinečné podsvietenie

Jednotka 4K Processor X1 s technológiou X-tended Dynamic Range PRO

Technológia X-tended Dynamic Range PRO s omnoho širším rozsahom jasu ako na konvenčnom televízore LED oživí každú scénu jasnejšími svetlými a hlbšími čiernymi odtieňmi.

Ako pracuje technológia X-tended Dynamic Range PRO

Vďaka unikátnemu algoritmu sa stlmí podsvietenie tmavých plôch, aby sa dosiahol vysoký jas objektov na obrazovke, čím sa vytvorí oveľa väčší rozsah jasu.

Bežný televízor

Konštantný jas na celej obrazovke.

Televízor X-tended Dynamic Range PRO

Variabilná úroveň jasu na obrazovke prináša jedinečný kontrast, detailný obraz a výrazné farby.

Zdokonalenie dynamického kontrastu – 4K Processor X1™

Zdokonalenie dynamického kontrastu jednotkou 4K Processor X1 zabezpečuje plynulú optimalizáciu jasu v jednotlivých snímkach. Upravuje jeho úroveň podľa toho, čo sa deje na obrazovke, dokonca aj v televízoroch bez technológie X-tended Dynamic Range.

KONVENČNÝ TELEVÍZOR
TELEVÍZOR S JEDNOTKOU 4K PROCESSOR X1

Televízory s X-tended Dynamic Range

Vysoký dynamický rozsah a ďalšie možnosti

Signál s vysokým dynamickým rozsahom (HDR) prenesie viac informácií, ako je aktuálna norma pre televíziu a film, vďaka čomu má obraz vyšší kontrast, je detailnejší a farby sú živšie.

Všetko v rozlíšení 4K

Zažite vzrušenie z rozlíšenia 4K na vlastnej koži

Čaká vás svet obsahu v rozlíšení 4K

Čoraz viac programov a filmov sa prenáša v úžasnom rozlíšení 4K Ultra HD, naše najnovšie televízory sú preto pripravené priniesť ich všetky v jedinečnej čistote.

Dizajn

Pokochajte sa pohľadom na televízor, aj keď práve nie je nič na obrazovke

Odľahčený štýl

Séria X90C – náš najtenší televízor s rozlíšením 4K s odľahčeným štýlom

Séria X90C vďaka hrúbke iba 4,9 mm - čo je menej než hrúbka smartfónu - a plochej obrazovke bez rámu prináša strhujúci obraz, ktorý akoby sa vznášal pred vašimi očami a obrazovka sa úplne stratila.

Dizajn Wedge

Séria X93C/94C Wedge – Každý účel má svoj dokonalý tvar

Televízor s dizajnom Wedge, ktorý je kombináciou estetiky a funkčnej krásy, šetrí priestor, zaberá menšiu plochu a umožňuje pripojenie väčších reproduktorov vytvárajúcich ešte pôsobivejší zvuk.

Do televízorov BRAVIA® prichádza systém Android TV™

Inteligentný televízor sa stal ešte inteligentnejším. Obľúbené funkcie smartfónu alebo tabletu si teraz môžete vychutnať vo väčšom formáte a lepšie než kedykoľvek predtým na televízoroch BRAVIA®.

 • Životný štýl
 • Funkcie
 • Aplikácie
 • Príslušenstvo

Modely BRAVIA® Android TV

Zvuk

Zažite každú emóciu vďaka strhujúcemu zvuku

Zvuk vo vysokom rozlíšení

Zvuk vo vysokom rozlíšení - v originálnej kvalite

V nahrávacích štúdiách a pri živých koncertoch sa nahrávky zaznamenajú vo vyššej kvalite než na disku CD. So zvukom vo vysokom rozlíšení môžete precítiť sýty zvuk, akoby interpreti hrali priamo pred vami.

Čo je zvuk vo vysokom rozlíšení?

Zvuk vo vysokom rozlíšení na televízoroch série X93/X94 zachová počas konverzie analógového signálu na digitálny oveľa viac detailov s podstatne vyššou bitovou rýchlosťou a vyšším rozlíšením než na diskoch CD. Výsledkom je autentickejší zvuk ešte bližší k pôvodnej nahrávke.

Konvenčný zvuk
Zvuk vo vysokom rozlíšení
DSEE HX

DSEE HX

Vychutnajte si viac detailov vo všetkom, čo počúvate. Modely X93 a X94 sú vybavené technológiou DSEE HX, ktorá analyzuje zdroje zvuku a rozširuje vysoké frekvencie takmer na kvalitu zvuku vo vysokom rozlíšení.

Zvuk zdokonalený technológiou ClearAudio+

Technológia ClearAudio+ vyladí zvuk televízora a poskytne vzrušujúci zážitok nabitý emóciami.

Digital Sound Enhancement Engine (DSEE)

Technológia DSEE obnovuje stratené frekvencie hudby (najmä vysoké frekvencie) a vytvára prirodzený zvuk s väčším priestorovým efektom.

DSEE
Bez zvuku s technológiou Clear Phase
Bežný televízor
Zvuk s technológiou Clear Phase
Televízor s technológiou Clear Phase 

Zvuk s technológiou Clear Phase

Zvuková technológia Clear Phase analyzuje a vzorkuje frekvenčnú charakteristiku reproduktora a používa túto informáciu na potlačenie hraničných polôh v prirodzenej odozve reproduktora, pričom výsledkom je čistý, prirodzený zvuk.

Technológia S-Force Surround Sound PRO

Niektoré systémy na skvalitnenie zvuku pracujú iba s jedným kanálom, ale technológia S-Force Surround Sound PRO využíva priame viackanálové spracovanie pre realistickejší a výkonnejší priestorový zvuk.

 • S-Force PRO
 • Bežné

Pozrite si televízory ClearAudio+

Pozrite si videá s návodmi pre televízor

Pozrite si videá s návodmi pre televízor

Máte otázky týkajúce sa nastavenia a používania televízora? Alebo jeho pripojenia k ďalším zariadeniam? V našich videonávodoch uvidíte postup krok za krokom.