Výstava CES 2015

Vitajte v budúcnosti televízorov

Zdokonalený obraz. Nádherný dizajn. Inovatívne ovládanie. Naše nové televízory BRAVIA® predstavené na výstave CES 2015 prinášajú revolúciu v každom aspekte sledovania.

Jeden čip všetko zmení

Lepšia čistota, farba a kontrast. Nech sledujete čokoľvek.

Výkonný procesor X1 pre rozlíšenie 4K zvyšuje kvalitu detailov vo všetkom, čo sledujete. Každý zdroj - od televízneho vysielania, cez disky Blu-ray Disc™ a DVD až po 4K internetové videá – sa analyzuje a zdokonaľuje na najvyššiu kvalitu 4K. Vychutnajte si obraz v rozlíšení 4K s vyššou čistotou, realistickejšími farbami a kontrastom.

Bežný televízor
Bežný televízor
Televízor 4K od spoločnosti Sony s procesorom X1 pre rozlíšenie 4K
Televízor 4K od spoločnosti Sony s procesorom X1 pre rozlíšenie 4K
Logo technológie 4K X-Reality PRO
Zdokonalenie presnosti detailov

Náš výkonný procesor X1 pre rozlíšenie 4K vylepšuje každý pixel. Jednotlivé časti každej scény sa analyzujú a porovnávajú so špeciálnou obrazovou databázou, aby sa dosiahli čo najrealistickejšie detaily.

Logo technológie TRILUMINOS Color
Presné mapovanie farieb

Televízory BRAVIA® prinášajú ešte realistickejšie farby, teraz ešte zdokonalené spracovaním v rozlíšení 4K a dynamickou reguláciou farieb, ktoré oživia každú scénu.

Logo technológie X-tended Dynamic Range
Zdokonalenie dynamického kontrastu

Procesor X1 pre rozlíšenie 4K zdokonaľuje využitie technológií X-tended Dynamic Range a X-tended Dynamic Range PRO vo formátoch 2K a 4K a reprodukuje hlbšie čierne odtiene a svetlejšie jasné farby.

Náš vôbec najtenší televízor s rozlíšením 4K

Mimoriadne tenká krása, ktorá sa vojde kamkoľvek

Zapojte všetky svoje zmysly: úplne nový tvar televízorov BRAVIA® v sebe spája krásu formy aj funkcie. Výnimočný, iba 4,9 mm tenký dizajn obohatí vašu stenu ako umelecké dielo. Vďaka hladkej obrazovke bez rámu si môžete vychutnať úžasný obraz, ktorý pláva pred vašimi očami. Ani si neuvedomíte, že je to televízor – tak jedinečný je obraz v rozlíšení 4K.

Do televízorov BRAVIA® prichádza systém Android TV™

Inteligentný televízor sa stal ešte inteligentnejším. Ak ste niekedy premýšľali o obľúbených funkciách smartfónu alebo tabletu, teraz si ich môžete vychutnať vo väčšom formáte a lepšie než kedykoľvek predtým na televízoroch BRAVIA®.

Náš rad televízorov BRAVIA® pre rok 2015
Séria W85C/80C

X-Reality PRO
Android TV
One-Flick Entertainment
Podpora 3D obrazu

Séria W85C/80C
Séria W75C
Séria W75C

X-Reality PRO
Android TV
One-Flick Entertainment

Séria W70C
Séria W70C

X-Reality PRO
Technológia One-Flick Entertainment
Zdieľanie fotografií