Preskočiť na obsah
Slúchadlá

Slúchadlá s technológiou Bluetooth®

Počúvanie hudby zo smartfónu alebo prehrávača MP3 s našimi slúchadlami s technológiou Bluetooth® je skutočne jednoduché. Čítajte ďalej, získajte ďalšie informácie a nájdite model presne pre vás.

Vstúpte do sveta bez káblov

Naše slúchadlá s technológiou Bluetooth® poskytujú slobodu a pohodlie. Množstvo funkcií - vrátane veľkých budiacich jednotiek, mimoriadne širokých frekvencií a špičkovej technológii na obohatenie zvuku - zabezpečuje hudbu bez rušenia a bez káblov.

Muž so slúchadlami s technológiou Bluetooth® pri behu
Muž s najlepšími slúchadlami s technológiou Bluetooth® od spoločnosti Sony na cestách

Vytvorte pripojenie

Naše najlepšie slúchadlá s technológiou Bluetooth® môžete v okamihu pripojiť k smartfónu, tabletu alebo prehrávaču MP3. Ste na cestách? Vyskúšajte mimoriadne prenosné slúchadlá do uší s technológiou Bluetooth®, ktoré môžete vziať všade so sebou.

Vychutnajte si zvuk vo vysokom rozlíšení

Objavte zvuk vo vysokom rozlíšení na vybratých modeloch slúchadiel s technológiou Bluetooth®. Zvuk vo vysokom rozlíšení prekonáva kvalitu formátu CD a ďalšie funkcie, napr. technológia DSEE, vytvoria realistický zvuk v originálnej kvalite.

Najlepšie slúchadlá s technológiou Bluetooth® so zvukom vo vysokom rozlíšení od spoločnosti Sony
Čierne slúchadlá do uší s rozhraním Bluetooth® od spoločnosti Sony

Kvalitné komponenty

Vstúpte do sveta úžasnej kvality s našimi slúchadlami do uší s technológiou Bluetooth® so špičkovými budiacimi jednotkami. Široký frekvenčný rozsah v rade s technológiou Bluetooth® zvládne nízke aj vysoké tóny čisto a presne pri každej hlasitosti.

Nový vrchol pre dunivé basy

Zažite intenzívne basy s našimi najlepšími slúchadlami s technológiou Bluetooth®. Technológia Beat Response Control potláča skreslenie a optimalizuje prúdenie vzduchu a nízke frekvencie. Výkonná neodýmová budiaca jednotka vytvára sýty a jasný zvuk.

Muž so slúchadlami do uší s rozhraním Bluetooth®
Čierne slúchadlá s rozhraním Bluetooth® s telefónom od spoločnosti Sony 

Pohodlie bez námahy

Bezdrôtové slúchadlá s technológiou Bluetooth® s jednoduchým a rýchlym pripojením k smartfónu, tabletu alebo prehrávaču MP3 zjednodušia váš život. Chcete preskočiť skladbu alebo prijať hovor? Jednoducho použite zabudované ovládacie prvky a mikrofón.