Preskočiť na obsah
Slúchadlá

Bezdrôtové slúchadlá

Zvýšte hlasitosť a ponorte sa do rytmu hudby s našimi bezdrôtovými slúchadlami. Nižšie nájdete viac informácií o celom našom rade – vyberte si slúchadlá, ktoré sa vám najlepšie hodia.

Nové chápanie jednoduchosti pri počúvaní

Väčšina našich najlepších bezdrôtových slúchadiel - či slúchadlá do uší na behanie alebo výkonné modely - je kompatibilná so smartfónmi a umožňuje volanie bez pomoci rúk, takže každý nájde to, čo hľadá. Väčšia výdrž batérie zaručí hodiny počúvania.

Muž cvičiaci s bezdrôtovými slúchadlami
Muž s najlepšími bezdrôtovými slúchadlami od spoločnosti Sony na cestách

Prejdite k bezdrôtovým modelom

Zažite novú úroveň slobody s bezdrôtovými slúchadlami bez káblov. Môžete ísť behať, oddychovať na pláži alebo tancovať do rytmu hudby. Nič nestratíte, nezamotáte ani nepoškodíte, takže môžete bez obáv počúvať obľúbenú hudbu alebo prijímať hovory.

Zážitok z počúvania ako nikdy predtým

S bezdrôtovými slúchadlami so zvukom vo vysokom rozlíšení môžete počúvať hudbu tak, ako mala znieť. Digitálne zvýšenie rozlíšenia zabezpečí lepšiu kvalitu komprimovaných zvukových súborov a bohatší zážitok z počúvania ešte bližší pôvodnej nahrávke.

Žena s najlepšími bezdrôtovými slúchadlami od spoločnosti Sony
Muž sledujúci televízor s bezdrôtovými slúchadlami

Filmy ožívajú

Nechajte sa uniesť obľúbeným filmom s bezdrôtovými domácimi slúchadlami s bezkonkurenčnou kvalitou zvuku, ktorý počujete iba vy. Naše najlepšie bezdrôtové slúchadlá simulujú nastavenie priestorového zvuku pre realistický zážitok ako v kine.

Iba to najlepšie

Pri bezdrôtových slúchadlách od Sony je na prvom mieste kvalita. Výkonné budiace jednotky so širokým frekvenčným rozsahom vytvárajú bohatý sýty zvuk. Hľadáte niečo kompaktnejšie? Vyskúšajte naše bezdrôtové slúchadlá do uší s medeným káblom.

Bezdrôtové slúchadlá v nabíjacej dokovacej stanici
Počúvajte hudbu z telefónu pomocou bezdrôtových slúchadiel

Sladká jednoduchosť

S bezdrôtovými slúchadlami je všetko jednoduché. Technológia Bluetooth® umožňuje prijímať hovory zo smartfónu alebo synchronizovať hudbu v prehrávači MP3. Automatické ladenie na vybratých modeloch zabezpečuje vysokokvalitný digitálny signál.