VŠETKY BEZDRÔTOVÉ REPRODUKTORY

Prenosný bezdrôtový reproduktor s technológiou BLUETOOTH® a Wi-Fi

SRS-ZR7
Obrázok – Prenosný bezdrôtový reproduktor s technológiou BLUETOOTH® a Wi-Fi

whiteblack

MOC

360,49 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Prenosný bezdrôtový reproduktor s technológiou BLUETOOTH® a Wi-Fi
Obrázky – Prenosný bezdrôtový reproduktor s technológiou BLUETOOTH® a Wi-Fi
Obrázky – Prenosný bezdrôtový reproduktor s technológiou BLUETOOTH® a Wi-Fi
Obrázky – Prenosný bezdrôtový reproduktor s technológiou BLUETOOTH® a Wi-Fi
Obrázky – Prenosný bezdrôtový reproduktor s technológiou BLUETOOTH® a Wi-Fi

Funkcie

Zvuk vo vysokom rozlíšení 

Spoločnosť Sony zjednotila celú škálu technológií od zdroja po reproduktor, aby dosiahla jedinečný zvukový zážitok. Digitálny zosilňovač a špecializované výškové reproduktory reprodukujú každý detail zvukových súborov s vysokým rozlíšením, takže môžete počuť každý tón tak, ako si to umelec predstavoval. Softvér na digitálne spracovanie zvuku zvyšuje kvalitu komprimovanej hudby vo formáte MP3 tak, aby obnovil každý jej detail. 

2.2-kanálový systém pre výkonný zvuk 

Vychutnajte si výkonný zvuk z 2.2-kanálového systému reproduktorov. Dva strednopásmové reproduktory vytvárajú čisté, jasné vokály a komplexné melódie. Dva výkonné hlbokotónové reproduktory spolu s pasívnym vyžarovačom vytvárajú sýte basy. Takže si môžete vychutnať čisté tóny hudby pri každej hlasitosti. 

Dodajte silu basom pomocou basového reproduktora a pasívneho vyžarovača

Vychutnajte si duniace basové tóny z kompaktného reproduktora. Pasívny vyžarovač v kombinácii s hlbokotónovým reproduktorom reaguje na prúdenie vzduchu cez reproduktor a umelo vytvára priestor v skrini reproduktora. Vďaka tomuto priestoru prejde reproduktormi viac zvuku, čo umožní vytvoriť jedinečný zvuk pomocou ešte menších jednotiek – a to najmä pri nízkych frekvenciách. 

Technológia ClearAudio+™ obohacuje hudbu 

Clear Audio+™ je jedinečná technológia, ktorá využíva odborné skúsenosti spoločnosti Sony v oblasti spracovania digitálneho signálu. Stavia na bohatých skúsenostiach so zdokonalením zvuku a ponúka pôsobivý a kvalitný zážitok z počúvania. 

LDAC™: na prenos obsahu so zvukom vo vysokom rozlíšení

Technológia LDAC podporuje viacero prenosových rýchlostí v závislosti od prostredia bezdrôtového prenosu. Umožňuje vychutnať si obsah so zvukom vo vysokom rozlíšení vo výnimočnej kvalite blízkej tomuto rozlíšeniu pri prenose maximálnou rýchlosťou: 990 kb/s (približne trikrát viac údajov ako konvenčný zvuk cez rozhranie Bluetooth®). Technológia LDAC prináša lepší bezdrôtový poslucháčsky zážitok a hudbu v originálnej kvalite.

Technológia DSEE HX obnovuje hudobné súbory 

Prekročte hranice kvality formátu CD. Technológia DSEE HX vyvinutá na základe našej vlastnej technológie DSEE zvyšuje rozlíšenie komprimovaných súborov takmer na kvalitu zvuku vo vysokom rozlíšení. Technológia DSEE HX vytvára vo všetkých skladbách bohatý zvukový zážitok v štúdiovej kvalite obnovením detailov pôvodnej nahrávky stratených pri procese kompresie. 

Vychutnajte si slobodu počúvania vo viacerých miestnostiach

Nechajte sa po dome sprevádzať hudbou vďaka funkcii počúvania vo viacerých miestnostiach prostredníctvom aplikácie Sony | Music Center, ktorá umožňuje zoskupiť vybraté reproduktorové panely a reproduktory od spoločnosti Sony. V skupinovom režime môžete počúvať tie isté skladby súčasne cez viaceré reproduktory a v samostatnom režime môžete z každého reproduktora počúvať inú skladbu.

Okamžité prehrávanie hudby na počúvanie jedným dotykom

Technológia NFC (Near Field Communication) vás oslobodí od pripojenia pomocou káblov a zložitého nastavovania. Stačí sa dotknúť smartfónom alebo iným zariadením s technológiou NFC značky N a spustiť prehrávanie hudby. Nemáte zariadenie s technológiou NFC? Žiadny problém. Zariadenia môžete spárovať aj manuálne v nastaveniach rozhrania Bluetooth®. 

Jednoduché odoslanie hudby do reproduktorov

Chromecast built-in umožňuje prenášať obľúbené hudobné aplikácie z osobného zariadenia do reproduktorov. Pri spustení jednoducho ťuknite na tlačidlo prenosu v hudobnej aplikácií v telefóne alebo tablete so systémom Android, zariadení iPhone, iPad či Mac®, prenosnom počítači so systémom Windows alebo zariadení Chromebook a vyberte reproduktor alebo skupinu reproduktorov.

Zlaďte si hudbu pomocou aplikácie Sony | Music Center 

Stiahnite si aplikáciu Sony | Music Center do smartfónu alebo tabletu a prevezmite kontrolu nad svojou hudobnou zbierkou. Stačí jednoduché pripojenie pomocou technológie Bluetooth® alebo Wi-Fi® a máte neobmedzený prístup k všetkým obľúbeným skladbám uloženým v počítači, na serveri alebo prostredníctvom vybratej hudobnej služby online. Prostredníctvom tejto aplikácie môžete tiež upravovať nastavenia tak, aby ste dosiahli skvelý a vyvážený zvuk a mohli ovládať počúvanie vo viacerých miestnostiach. 

Využite pripojenie pomocou portov USB-A a USB-B a rozhrania HDMI (ARC)

Pripojte všetky obľúbené zariadenia k bezdrôtovému reproduktoru pomocou dvoch typov portov USB a rozhrania HDMI (ARC). Port USB-A je ideálny na pripojenie a prenos zvuku vo vysokom rozlíšení a súborov vo formáte MP3. Druhý port USB-B určený na pripojenie k počítaču umožňuje digitálne prehrávanie priamo z hudobnej knižnice bez straty signálu z počítača.

Dizajn Definitive Outline 

Vďaka hladkému povrchu a čistým líniám sa táto štíhla krása hodí do každého prostredia, pričom púta pozornosť svojím minimalistickým dizajnom. Zvýraznený obvod je znakom dizajnu Definitive Outline.

Technické údaje

Vychutnajte si jedinečný zvuk v obývačke vďaka tomuto bezdrôtovému reproduktoru s rozhraním Bluetooth®. Prehrávajte zvuk vo vysokom rozlíšení z prehrávača hudby jedným dotykom alebo jednoducho pripojte zariadenie k televízoru cez rozhranie HDMI (ARC). A vďaka aplikácii Sony | Music Center môžete bezdrôtovo synchronizovať niekoľko reproduktorov a získať sýty priestorový zvuk a výkonný zadný stereofónny zvuk vo viacerých miestnostiach.
  • Kompatibilita so zvukom vo vysokom rozlíšení

  • Jednoducho prenášajte hudbu vďaka technológii Chromecast built-in a službe Spotify Connect

  • Aplikácia Sony | Music Center pre mobilné zariadenia na ovládanie a prehrávanie hudby z viacerých reproduktorov

  • 2.2-kanálové prevedenie a duálne pasívne vyžarovače pre bezkonkurenčný zvuk

  • Pripojenie HDMI (ARC) k televízoru pomocou formátu Dolby® Digital/DTS®

VEĽKOSŤ REPRODUKTOROV
Hlbokotónový reproduktor: Priemer približne 62 mm x 2, Širokopásmový: Priemer približne 45 mm x 2
VSTUPY A VÝSTUPY
Ethernet, vstup cez stereofónny minikonektor, USB A, USB B, HDMI (ARC)
FREKVENČNÝ ROZSAH PRENOSU
20 Hz – 20 000 Hz (so vzorkovaním 44,1 kHz)
WI-FI®
CHROMECAST BUILT-IN
áno
SPOTIFY CONNECT
ÁNO

Čo sa nachádza v balení

Sieťový napájací adaptér, Prevádzkové pokyny, Záručná karta

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí