VŠETKY BEZDRÔTOVÉ REPRODUKTORY

Prenosný bezdrôtový reproduktor s technológiou BLUETOOTH® a Wi-Fi

SRS-ZR5
Obrázok – Prenosný bezdrôtový reproduktor s technológiou BLUETOOTH® a Wi-Fi

whiteblack

MOC

234,60 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Prenosný bezdrôtový reproduktor s technológiou BLUETOOTH® a Wi-Fi
Obrázky – Prenosný bezdrôtový reproduktor s technológiou BLUETOOTH® a Wi-Fi
Obrázky – Prenosný bezdrôtový reproduktor s technológiou BLUETOOTH® a Wi-Fi
Obrázky – Prenosný bezdrôtový reproduktor s technológiou BLUETOOTH® a Wi-Fi

Funkcie

Dodajte silu basom pomocou basového reproduktora a duálnych pasívnych vyžarovačov 

Vychutnajte si duniace basové tóny z kompaktného reproduktora. Duálne pasívne vyžarovače v kombinácii s basovým reproduktorom reagujú na prúdenie vzduchu cez reproduktor a umelo vytvárajú priestor v skrini reproduktora. Vďaka tomuto priestoru prejde reproduktormi viac zvuku, čo umožní vytvoriť jedinečný zvuk pomocou ešte menších jednotiek – a to najmä pri nízkych frekvenciách. 

Bezdrôtový prenos vo vysokej kvalite  

Technológia LDAC je nová zvuková technológia od spoločnosti Sony, ktorá prináša vysokú kvalitu zvuku bezdrôtovo prenášaného cez rozhranie Bluetooth®. Technológia LDAC, ktorá prenáša 3x viac údajov, umožňuje zdokonalené bezdrôtové počúvanie všetkých skladieb. 

Technológia ClearAudio+™ obohacuje hudbu 

Clear Audio+™ je jedinečná technológia, ktorá využíva odborné skúsenosti spoločnosti Sony v oblasti spracovania digitálneho signálu. Stavia na bohatých skúsenostiach so zdokonalením zvuku a ponúka pôsobivý a kvalitný zážitok z počúvania. 

Vychutnajte si slobodu počúvania vo viacerých miestnostiach

Nechajte sa po dome sprevádzať hudbou vďaka funkcii počúvania vo viacerých miestnostiach prostredníctvom aplikácie Sony | Music Center, ktorá umožňuje zoskupiť vybraté reproduktorové panely a reproduktory od spoločnosti Sony. V skupinovom režime môžete počúvať tie isté skladby súčasne cez viaceré reproduktory a v samostatnom režime môžete z každého reproduktora počúvať inú skladbu.

Okamžité prehrávanie hudby na počúvanie jedným dotykom

Technológia NFC (Near Field Communication) vás oslobodí od pripojenia pomocou káblov a zložitého nastavovania. Stačí sa dotknúť smartfónom alebo iným zariadením s technológiou NFC značky N a spustiť prehrávanie hudby. Nemáte zariadenie s technológiou NFC? Žiadny problém. Zariadenia môžete spárovať aj manuálne v nastaveniach rozhrania Bluetooth®. 

Zlaďte si hudbu pomocou aplikácie Sony | Music Center

Stiahnite si aplikáciu Sony | Music Center do smartfónu alebo tabletu a prevezmite kontrolu nad svojou hudobnou zbierkou. Stačí jednoduché pripojenie pomocou technológie Bluetooth® alebo Wi-Fi® a máte neobmedzený prístup k všetkým obľúbeným skladbám uloženým v počítači, na serveri alebo prostredníctvom vybratej hudobnej služby online. Prostredníctvom tejto aplikácie môžete tiež upravovať nastavenia tak, aby ste dosiahli skvelý a vyvážený zvuk a mohli ovládať počúvanie vo viacerých miestnostiach. 

Pripojenie pomocou portov USB-A a HDMI (ARC)

Pripojte všetky obľúbené zariadenia k bezdrôtovému reproduktoru pomocou portu USB-A - ideálne na pripojenie a prenos súborov MP3. Využite aj pripojenie pomocou portu HDMI (ARC) pre monitor a televíznu obrazovku, ako aj automatické nastavenie vstupu.

Jednoduché odoslanie hudby do reproduktorov

Chromecast built-in umožňuje prenášať obľúbené hudobné aplikácie z osobného zariadenia do reproduktorov. Pri spustení jednoducho ťuknite na tlačidlo prenosu v hudobnej aplikácií v telefóne alebo tablete so systémom Android, zariadení iPhone, iPad či Mac®, prenosnom počítači so systémom Windows alebo zariadení Chromebook a vyberte reproduktor alebo skupinu reproduktorov.

Dizajn Definitive Outline 

Vďaka hladkému povrchu a čistým líniám sa táto štíhla krása hodí do každého prostredia, pričom púta pozornosť svojím minimalistickým dizajnom. Zvýraznený obvod je znakom dizajnu Definitive Outline.

Technické údaje

Získajte doma zvuk podľa svojich predstáv vďaka tomuto praktickému bezdrôtovému reproduktoru. Rozhranie Bluetooth® s pripojením jedným dotykom poskytuje jednoduchý prístup ku všetkým skladbám a vstup HDMI (ARC) umožňuje prehrávať zvuk z televízora. Prichádza spolu s ďalšími reproduktormi na prenos obsahu do viacerých miestností, sýtym priestorovým zvukom a výkonným stereofónnym zadným zvukom.
  • Jednoduché pripojenie pomocou technológií Bluetooth® a NFC™ jedným dotykom

  • Aplikácia Sony | Music Center pre mobilné zariadenia na ovládanie a prehrávanie hudby z viacerých reproduktorov

  • Pripojenie k televízoru pomocou HDMI (ARC)

  • Jednoducho prenášajte hudbu vďaka technológii Chromecast built-in a službe Spotify Connect

  • 2-pásmové reproduktory a duálne pasívne vyžarovače pre strhujúci zvuk

Veľkosť reproduktora
Basový reproduktor: Priemer približne 70 mm x 1, Výškový reproduktor: Priemer približne 14 mm x 1
Vstupné a výstupné konektory
Ethernet, vstup cez stereofónny minikonektor, USB A, HDMI (ARC)
Frekvenčný rozsah prenosu
20 Hz – 20 000 Hz (so vzorkovaním 44,1 kHz)
Wi-Fi®
ÁNO
Chromecast built-in
Áno
Spotify Connect
ÁNO

Čo sa nachádza v balení

Sieťový napájací kábel, Úvodná príručka k rozhraniu Wi-Fi®, Prevádzkové pokyny, Záručný list

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí