SRS-XG300 

Buďte hlasití, kamkoľvek idete

S reproduktorom XG300 si môžete zobrať zvuk vo vysokej kvalite všade so sebou. Či už organizujete záhradnú párty, alebo vyrážate na pláž, jednoducho tento odolný a prenosný reproduktor nabite, chyťte ho za praktickú rukoväť a vychutnajte si skvelý zvuk. 

VŠETKY BEZDRÔTOVÉ REPRODUKTORY

Prenosný bezdrôtový reproduktor XG300 série X

SRS-XG300
Obrázok prenosného bezdrôtového reproduktora SRS-XG300 série X

silverblack

MOC

299,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Ocenené
Odolnosť a prenosnosť 
LIVE LIFE LOUD

Život by sa mal žiť na plnú hlasitosť. Zavolajte kamarátov, pustite hudbu naplno a pretancujte celú noc s čistým a bohatým zvukom. S naším radom reproduktorov série X si môžete naplno vychutnať každý okamih, rozprúdiť nezabudnuteľné párty a žiť život nahlas.

Choďte, kam vás párty zavedie

Potrebujete reproduktor, ktorý vás dokáže kdekoľvek pohltiť mohutným zvukom. S reproduktorom XG300 máte párty zvuk stále so sebou a vďaka vstavaným svetlám môžete vytvoriť aj párty atmosféru. Vďaka výsuvnej rukoväti sa ľahko prenáša, keď ho chcete vziať so sebou von. Keď ho nepotrebujete, stačí ju len zasunúť.

Výkonný párty zvuk

Vychutnajte si mohutný párty zvuk vytvorený basovými reproduktormi, prednými výškovými reproduktormi a pasívnymi žiaričmi, ktoré poskytujú výrazné basy a čistotu vokálov, nech už počúvate kdekoľvek.

Obrázok ľudí na koncerte
Hudba ako naživo 

Na zvuku živej hudby je niečo výnimočné. Vďaka režimu LIVE SOUND môžete túto jedinečnú atmosféru vytvoriť aj u seba doma a opäť si vychutnať svoje obľúbené zážitky zo živej hudby.

Ikona MEGA BASS
Zvýraznite basy ešte viac

S funkciou MEGA BASS sú basy ešte výraznejšie. Takže ak budete počúvať skladbu plnú basov, basový zvuk bude ešte hlbší a výraznejší. 

Nech je svetlo

Koncept osvetlenia "Ambient Illumination" pôsobí moderným, štýlovým a elegantným dojmom. Jeho svetlá sa synchronizujú s rytmom a hodia sa k akémukoľvek životnému štýlu, na párty či na bežné používanie. Vzor osvetlenia sa dá nastaviť pomocou Sony | Music Center. Môžete si osvetliť párty alebo miestnosť úplne podľa vášho štýlu.

Výsuvná rukoväť

Vďaka výsuvnej rukoväti, starostlivo navrhnutej na ľahšie prenášanie reproduktora XG300 si párty donesiete so sebou, kamkoľvek sa vyberiete.

Ikona batérie
25-hodinová výdrž batérie 

Reproduktor XG300 sa pýši výdržou batérie až 25 hodín pri plnom nabití, takže sa nemusíte báť, že by hudba náhle prestala hrať počas párty.

Ikona rýchleho nabíjania
Rýchle nabíjanie

Nemáte veľa času? Žiadny problém. S rýchlym nabíjaním získate už za 10 minút až 70 minút prehrávania.

Ikona starostlivosti o batériu
Starajte sa o svoju batériu

Funkcia starostlivosti o batériu zabraňuje prebitiu a pomáha udržať batériu v optimálnom stave dlhšie.

Vyrobený tak, aby vydržal

Reproduktor XG300 je navrhnutý tak, aby ste ho mohli zobrať kamkoľvek a aby bol rovnako odolný ako vy. Vďaka jeho prachotesnosti a vodotesnosti (hodnotenie IP67) môžete reproduktor XG300 vziať na pláž, do parku alebo kamkoľvek chcete a reproduktor bude hrať bez ohľadu na prašnosť povrchu.

Obrázok ľudí okolo laptopu a prenosného bezdrôtového reproduktora SRS-XG300 série X
Vychutnajte si lepšiu kvalitu hovoru vďaka Echo Cancelling

Užite si lepšie stretnutia a hovory s Echo Cancelling. Táto funkcia umožňuje hovoriť dvom ľuďom súčasne bez toho, aby bol jeden z nich stlmený. Vďaka Multipoint Connection je ho možné spárovať s dvomi zariadeniami súčasne.

Ikona aplikácie Sony I Music Center
Sony | Music Center

Ovládajte párty z tanečného parketu pomocou aplikácie Sony | Music Center. Vyberte si obľúbené zoznamy skladieb, spustite ďalšiu skladbu alebo meňte vzory osvetlenia a zvukové režimy.

Logo Získať v službe Google Play

Sony | Music Center pre systém Android

Logo Prevziať z lokality App Store

Sony | Music Center pre systém iOS

Zábavné funkcie s aplikáciou Fiestable

Užite si viac zábavy s aplikáciou Fiestable. Využite zábavné funkcie, ako je vytváranie zoznamov skladieb, karaoke a ovládanie pohybom.

Obrázok tancujúcej osoby
Google Play™

Fiestable pre systém Android

Prevzatie aplikácie

Fiestable pre systém iOS

Obrázok použitých surovín
Myslíme na udržateľnosť

Naše produkty sú navrhnuté tak, aby boli nielen štýlové, ale aj ohľaduplné k životnému prostrediu. Plasty tvoria menej ako 5 % materiálu obalu XG300, čo odráža záväzok Sony znížiť vplyv svojich produktov a procesov na životné prostredie.

Zjednodušenie ovládania

Vďaka technológii by podľa nás mal svet byť interaktívnejší, kreatívnejší, zábavnejší a inkluzívnejší. Začlenením inkluzívneho dizajnu zameraného na človeka do našich zvukových produktov prinášame svoj zážitok kando všetkým svojim používateľom, bez ohľadu na vek, schopnosti alebo prostredie.

Obrázok osoby, ktorá počúva hudbu so zatvorenými očami, druhá osoba sa rozcvičuje a tretia je na invalidnom vozíku maľuje

Špecifikácie a funkcie

Reproduktor XG300 je ideálny na zabezpečenie silného zvuku na mobilnú párty. Či už ste doma, na pláži, v parku alebo pri bazéne, tento reproduktor vám poskytne skvelý zvuk aj pri vysokej hlasitosti a má dostatočnú výdrž batérie, aby vydržal tak dlho ako vy. Vďaka pohodlnej výsuvnej rukoväti ho jednoducho zoberiete a odídete, keď sa vám zachce.
  • Odolnosť voči vode a prachu na úrovni hodnotenia IP67

  • 25-hodinová výdrž batérie a rýchle nabíjanie

  • Výsuvná rukoväť

  • Výkonný párty zvuk

  • Reproduktorová jednotka X-Balanced Speaker Unit

TYP REPRODUKTORA
Basový reproduktor (Ľ/P)/Výškový reproduktor (Ľ/P)
VEĽKOSŤ REPRODUKTOROV
Výškový reproduktor: približne φ 20 mm, basový reproduktor: Približne 61 mm x 68 mm
VÝDRŽ BATÉRIE
Približne 25 hodín
VSTUPY A VÝSTUPY
Stereofónny minikonektor (IN), USB C, USB A (iba pre DC OUT)
FREKVENČNÝ ROZSAH PRENOSU
20 Hz – 20 000 Hz (vzorkovacia frekvencia 44,1 kHz)
Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí