VŠETKY BEZDRÔTOVÉ REPRODUKTORY

Prenosný bezdrôtový reproduktor s technológiou BLUETOOTH® a Wi-Fi

SRS-X99
Obrázok – Prenosný bezdrôtový reproduktor s technológiou BLUETOOTH® a Wi-Fi

MOC

707,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Prenosný bezdrôtový reproduktor s technológiou BLUETOOTH® a Wi-Fi
Obrázky – Prenosný bezdrôtový reproduktor s technológiou BLUETOOTH® a Wi-Fi
Obrázky – Prenosný bezdrôtový reproduktor s technológiou BLUETOOTH® a Wi-Fi
Obrázky – Prenosný bezdrôtový reproduktor s technológiou BLUETOOTH® a Wi-Fi

Funkcie

Zvuk vo vysokom rozlíšení 

Spoločnosť Sony zjednotila celú škálu technológií od zdroja po reproduktor, aby dosiahla jedinečný zvukový zážitok. Digitálny zosilňovač a špecializované výškové reproduktory reprodukujú každý detail zvukových súborov s vysokým rozlíšením, takže môžete počuť každý tón tak, ako si to umelec predstavoval. Softvér na digitálne spracovanie zvuku zvyšuje kvalitu komprimovanej hudby vo formáte MP3 tak, aby obnovil každý jej detail. 

2.1-kanálový systém pre výkonný zvuk 

Získajte zvuk s výkonom 154 W vďaka 2.1-kanálovému reproduktorovému systému. Dva strednopásmové reproduktory s technológiou Magnetic Fluid prinášajú čisté, jasné vokály a komplexné melódie podporované reproduktormi pre veľmi vysoké frekvencie s vysokým rozptýlením, ktoré vytvárajú prenikavé výšky a širokú zvukovú scénu. Výkonný basový reproduktor v kombinácii s pasívnymi vyžarovačmi vytvára dunivé basy. Takže si môžete vychutnať hudbu s čistým a výkonným zvukom pri akejkoľvek hlasitosti. 

Dodajte silu basom pomocou basového reproduktora a duálnych pasívnych vyžarovačov 

Vychutnajte si duniace basové tóny z kompaktného reproduktora. Duálne pasívne vyžarovače v kombinácii s basovým reproduktorom reagujú na prúdenie vzduchu cez reproduktor a umelo vytvárajú priestor v skrini reproduktora. Vďaka tomuto priestoru prejde reproduktormi viac zvuku, čo umožní vytvoriť jedinečný zvuk pomocou ešte menších jednotiek – a to najmä pri nízkych frekvenciách. 

Reproduktory Magnetic Fluid: čistejší, výkonnejší zvuk 

Šum a skreslenie sú podstatne nižšie vďaka nahradeniu konvenčných tlmičov v reproduktoroch reproduktorovou technológiou Magnetic Fluid, čím sa vytvára čistejší a výkonnejší zvuk než doteraz. Vďaka technológii Magnetic Fluid, pôvodne vyvinutej pre organizáciu NASA, zaberú efektívnejšie reproduktory s jedinečným zvukom menší priestor a ponúkajú ideálny kompaktný tvar a jedinečnú kvalitu. 

Výškové reproduktory pre veľmi vysoké frekvencie 

Umiestnením reproduktorov pre veľmi vysoké frekvencie na prednú a hornú časť reproduktora vytvorila spoločnosť Sony široké zvukové pole, ktoré zachováva kvalitu zvuku v celom priestore. Je to vynikajúci doplnok širokopásmového zvuku vo vysokom rozlíšení bez ohľadu na umiestnenie reproduktora. 

Digitálny zosilňovač S-Master HX 

Zabudovaný digitálny zosilňovač S-Master HX umožňuje naplno využiť výhody zvuku vo vysokom rozlíšení. Vďaka potlačeniu hladiny šumu, ktorý obvykle vzniká pri vysokých frekvenciách, si môžete vychutnať len čisté a jasné tóny. 

Technológia DSEE HX obnovuje hudobné súbory 

Prekročte hranice kvality formátu CD. Technológia DSEE HX vyvinutá na základe našej vlastnej technológie DSEE zvyšuje rozlíšenie komprimovaných súborov takmer na kvalitu zvuku vo vysokom rozlíšení. Technológia DSEE HX vytvára vo všetkých skladbách bohatý zvukový zážitok v štúdiovej kvalite obnovením detailov pôvodnej nahrávky stratených pri procese kompresie. 

Technológia ClearAudio+™ obohacuje hudbu 

Clear Audio+™ je jedinečná technológia, ktorá umocňuje skúsenosti spoločnosti Sony v oblasti spracovania digitálneho signálu získané v priebehu desaťročí zdokonaľovania zvuku a poskytuje bohatý poslucháčsky zážitok vysokej kvality. 

Bezdrôtový prenos vo vysokej kvalite 

Technológia LDAC je nová zvuková technológia od spoločnosti Sony, ktorá prináša vysokú kvalitu zvuku bezdrôtovo prenášaného cez rozhranie Bluetooth®. Technológia LDAC, ktorá prenáša 3x viac údajov, umožňuje zdokonalené bezdrôtové počúvanie všetkých skladieb. 

Okamžité prehrávanie hudby na počúvanie jedným dotykom

Technológia NFC (Near Field Communication) vás oslobodí od pripojenia pomocou káblov a zložitého nastavovania. Stačí sa dotknúť smartfónom alebo iným zariadením s technológiou NFC značky N a spustiť prehrávanie hudby. Nemáte zariadenie s technológiou NFC? Žiadny problém. Zariadenia môžete spárovať aj manuálne v nastaveniach rozhrania Bluetooth®. *Pozrite si kompatibilné zariadenia

Hľadať kompatibilné zariadenia

Hudba prenášaná vzduchom 

Prenos zvuku prostredníctvom rozhrania Wi-Fi® umožňuje vychutnať si obľúbený obsah služby iTunes® prostredníctvom zariadenia s podporou technológie AirPlay, ako aj využiť prístup k hudobným súborom v počítači alebo na domácom mediálnom serveri kompatibilnom s technológiou DLNA. 

Vychutnajte si slobodu počúvania vo viacerých miestnostiach 

Naplňte celý dom zvukom obľúbených skladieb vďaka možnosti počúvania vo viacerých miestnostiach. Funkcia počúvania vo viacerých miestnostiach má rôzne režimy, napríklad skupinový režim, kedy je možné tie isté skladby počúvať súčasne cez viaceré reproduktory, a samostatný režim, kedy môžete z každého reproduktora počúvať inú skladbu.

Zlaďte si hudbu pomocou aplikácie Sony | Music Center

Stiahnite si aplikáciu Sony | Music Center do smartfónu alebo tabletu a prevezmite kontrolu nad svojou hudobnou zbierkou. Stačí jednoduché pripojenie pomocou technológie Bluetooth® alebo Wi-Fi® a máte neobmedzený prístup k všetkým obľúbeným skladbám uloženým v počítači, na serveri alebo prostredníctvom vybratej hudobnej služby online. Prostredníctvom tejto aplikácie môžete tiež upravovať nastavenia tak, aby ste dosiahli skvelý a vyvážený zvuk a mohli ovládať počúvanie vo viacerých miestnostiach. 

Diskrétna manipulácia s intuitívnym ovládaním 

Reproduktor SRS-X99 je sofistikovaný a jednoduchý z hľadiska formy aj funkcie. Na sklenenom hornom ovládacom paneli sú diskrétne dotykové tlačidlá, ktoré sa rozsvietia pri priblížení ruky. Vychutnajte si jednoduché ovládanie a párovanie cez rozhranie Bluetooth® bez kompromisov v minimalistickom prevedení. 

Kompatibilné formáty 

Model SRS-X99 podporuje okrem formátov MP3 a AAC širokú škálu zvukových súborov vo vysokom rozlíšení. Sem patria formáty: FLAC, WMA a L.PCM (WAV, AIFF). 

Dizajn Definitive Outline 

Vďaka hladkému povrchu a čistým líniám sa táto štíhla krása hodí do každého prostredia, pričom púta pozornosť svojím minimalistickým dizajnom. Zvýraznený obvod je znakom dizajnu Definitive Outline. 

Jednoduché odoslanie hudby do reproduktorov

Chromecast built-in umožňuje prenášať obľúbené hudobné aplikácie z osobného zariadenia do reproduktorov. Pri spustení jednoducho ťuknite na tlačidlo prenosu v hudobnej aplikácií v telefóne alebo tablete so systémom Android, zariadení iPhone, iPad či Mac®, prenosnom počítači so systémom Windows alebo zariadení Chromebook a vyberte reproduktor alebo skupinu reproduktorov.

Jednoduché pripojenie pomocou portov USB-A a USB-B 

Pripojte všetky obľúbené zariadenia k bezdrôtovému reproduktoru pomocou dvoch typov portov USB. Port USB-A je ideálny na pripojenie a nabíjanie prehrávačov MP3, zariadení iPhone a iPad, ako aj kľúča USB na prenášanie zvuku vo vysokom rozlíšení a súborov vo formáte MP3. Druhý port USB-B určený na pripojenie k počítaču umožňuje digitálne prehrávanie priamo z hudobnej knižnice bez straty signálu z počítača. 

Technické údaje

Každá skladba s uchvacujúco čistým zvukom vo vysokom rozlíšení a špičkový bezdrôtový prenos obsahu. To je jedinečne štýlový bezdrôtový reproduktor SRS-X99. Kombinácia technickej dokonalosti a pôsobivého dizajnu prináša jedinečný zvuk z jedného elegantného reproduktora, ktorý dokonale zapadne do každého priestoru. 
  • Kompatibilita so zvukom vo vysokom rozlíšení 

  • Technológia DSEE HX vylepšuje kvalitu hudby takmer na úroveň zvuku vo vysokom rozlíšení

  • Digitálny zosilňovač S-Master HX pre čistú kvalitu zvuku 

  • 7 reproduktorov (2 reproduktory Magnetic Fluid), 8 zosilňovačov

  • Možnosť jednoduchého pripojenia cez Bluetooth® a funkcia NFC™ jedným dotykom (One-touch)

Typ reproduktora
Reproduktor pre veľmi vysoké frekvencie (horný): Priemer približne 19 mm x 2/Reproduktor pre veľmi vysoké frekvencie (predný): Priemer približne 19 mm x 2/Strednopásmový reproduktor: Priemer približne 50 mm x 2/Hlbokotónový reproduktor: Priemer približne 94 mm x 1
Výstupný výkon
154 W
Vstupné a výstupné konektory
Stereofónny vstupný minikonektor, USB
Wi-Fi®
Áno
AirPlay
Áno
Chromecast built-in
Áno
Spotify Connect
Áno

Čo sa nachádza v balení

Diaľkové ovládanie, Batérie AAA (pre diaľkové ovládanie), Sieťový napájací kábel, Handrička na čistenie, Nástroj na demontáž mriežky reproduktora

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí

Ocenenia

Ocenenia