VŠETKY BEZDRÔTOVÉ REPRODUKTORY

Prenosný bezdrôtový reproduktor s technológiou BLUETOOTH® a Wi-Fi

SRS-X88
Obrázok – Prenosný bezdrôtový reproduktor s technológiou BLUETOOTH® a Wi-Fi

whiteblack

MOC

435,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Prenosný bezdrôtový reproduktor s technológiou BLUETOOTH® a Wi-Fi
Obrázky – Prenosný bezdrôtový reproduktor s technológiou BLUETOOTH® a Wi-Fi
Obrázky – Prenosný bezdrôtový reproduktor s technológiou BLUETOOTH® a Wi-Fi
Obrázky – Prenosný bezdrôtový reproduktor s technológiou BLUETOOTH® a Wi-Fi
Obrázky – Prenosný bezdrôtový reproduktor s technológiou BLUETOOTH® a Wi-Fi
Obrázky – Prenosný bezdrôtový reproduktor s technológiou BLUETOOTH® a Wi-Fi
Kvalita skutočne podľa predstáv autora

Vychutnajte si najjemnejšie tóny v štúdiovej kvalite so zvukom vo vysokom rozlíšení kvalitnejšom ako na disku CD. Všetky súčasti od signálu až po reproduktor spája vášeň pre hudbu a vyspelé technológie, takže sa budete cítiť ako na koncerte.

Ako funguje zvuk vo vysokom rozlíšení

Zvuk vo vysokom rozlíšení označuje súbor digitálnych procesov umožňujúcich kódovanie a prehrávanie hudby pomocou vyššej vzorkovacej frekvencie než v prípade diskov CD.

44,1 KHZ/16 BITOV [CD]
96 KHZ/24 BITOV [VYSOKÉ ROZLÍŠENIE]
Stvorený pre výnimočný zvuk

Dva reproduktory pre veľmi vysoké frekvencie, dva strednopásmové reproduktory a hlbokotónový reproduktor vyrobené z kvalitných materiálov navzájom spolupracujú podporované celkovo piatimi zosilňovačmi s vysokým výkonom a vytvárajú zvuk, ktorý lahodí uchu.

S-Master™ HX

Technológia digitálneho zosilňovača S-Master HX™ vyvinutá pre zvuk vo vysokom rozlíšení znižuje skreslenie a šum v širokom rozsahu frekvencií a vytvára sýty a plný zvuk.

Bohatšia hudba

Technológia DSEE HX™ zvyšuje rozlíšenie existujúcich skladieb takmer na kvalitu zvuku vo vysokom rozlíšení, takže máte pocit, akoby ste boli skutočne pri tom v nahrávacom štúdiu alebo na koncerte.

ClearAudio+

Technológia ClearAudio+ optimalizuje zvuk, takže budete počuť všetky skladby zreteľnejšie a vo vyššej kvalite.

Vychutnajte si každý tón

Tradičné zosilňovače vyžadujú viacero konverzií digitálneho signálu na analógový, pričom každá má vplyv na kvalitu. Zosilňovač S-Master je 100 % digitálny a ponúka vyšší výkon bez skreslenia, lepšiu účinnosť a menšie rozmery. Digitálny zosilňovač S-Master HX redukuje šum a dosahuje presnosť pri vysokých frekvenciách (nad 40 kHz).

Obnovte všetky komprimované súbory

Technológia Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX) zvyšuje kvalitu komprimovaných digitálnych súborov (MP3, ACC, ATRAC a WMA) a približuje ich kvalite zvuku vo vysokom rozlíšení. Technológia DSEE HX obnovuje vysoké frekvencie stratené pri kompresii súborov a reprodukuje digitálne hudobné súbory s bohatým a prirodzeným zvukom v kvalite blízkej originálu.

LDAC: bezdrôtové počúvanie vysokej kvality

LDAC je nová zvuková technológia od spoločnosti Sony, ktorá poskytuje pôžitok zo zvuku vysokej kvality prenášaného bezdrôtovo cez rozhranie Bluetooth®. Technológia LDAC prenáša trikrát viac údajov a vytvára dokonalejší zážitok z bezdrôtového počúvania.

Zvuk technológie AirPlay
Zvuk technológie AirPlay

Vychutnajte si hudbu zo zariadení s podporou technológie AirPlay.

Technológie NFC™ jedným dotykom a Bluetooth®
Technológie NFC™ jedným dotykom a Bluetooth®

Kompatibilné zariadenie spárujete pomocou technológie NFC jednoduchým dotykom. Pripojte sa pomocou technológie Bluetooth® a prenášajte obsah bezdrôtovo.

Pripojenie cez rozhranie Wi-Fi®
Pripojenie DLNA

Prehrávajte hudbu z domáceho počítača a servera.

Počúvajte hudbu v ďalšej miestnosti

Nechajte sa po dome sprevádzať úžasnou hudbou. Umožní vám to počúvanie vo viacerých miestnostiach s ovládaním pomocou aplikácie Sony | Music Center. Zoskupte vybraté reproduktorové panely a reproduktory od spoločnosti Sony použitím funkcie Sony | Music Center Link a prenášajte hudbu z rôznych hudobných služieb, smartfónu, počítača alebo zo siete DLNA do viacerých miestností v dome.

Jednoduchý prístup k hudbe

Technológie Chromecast built-in (predtým Google Cast™) a Spotify Connect umožňujú jednoduchý prístup k množstvu hudby a iným formám zábavy.

Chromecast built-in
Chromecast built-in

Prenášajte hudbu, online rádio a podcasty zo smartfónu, tabletu alebo prenosného počítača do zvukového zariadenia. Stačí stlačiť tlačidlo prenosu.

Spotify
Služba Spotify Connect

Prehrávajte skladby zo služby Spotify cez zvukové zariadenie a jej aplikáciu použite ako diaľkové ovládanie.

Prenášajte obsah prostredníctvom technológie Chromecast built-in

Prenášajte hudbu, podcasty a rádio z viac než 100 zvukových aplikácií vrátane služby YouTube Music a ďalších.

Zjednoťte svoju hudbu

Jednoduché ovládanie prenosu obsahu vďaka aplikácii Sony | Music Center

Aplikácia Sony l Music Center umožňuje jednoduché a intuitívne ovládanie poslucháčskeho zážitku. Stačí ju len nainštalovať do vybratých smartfónov a umožní vám ovládať prehrávanie hudby, nastavenia zariadenia a ďalšie funkcie.

Skvelé možnosti pripojenia

Vždy majte po ruke svoju hudbu. Vychutnajte si bezdrôtový prístup jedným dotykom, využite pripojenie cez port USB na prehrávanie vo vysokom rozlíšení alebo znovu objavte staré hity vo vyššej kvalite vďaka analógovému pripojeniu. 

Vaša hudba, vaše možnosti

Získajte viac možností pri počúvaní so širokou podporou kodekov

Model SRS-X88, ktorý v sebe spája klasický zážitok z počúvania a digitálne pohodlie, je kompatibilný s množstvom bežne používaných kodekov, či už s komprimáciou zvuku alebo bez nej, pre platformu Mac alebo PC.

Dizajn, ktorý hovorí sám za seba

Dizajn Definitive Outline

Pôsobivo navrhnutý reproduktor SRS-X88 v sebe spája štýl a funkčnosť. Zvýraznený obvod je znakom dizajnu Definitive Outline, vďaka ktorému tento štíhly systém jedinečne ladí s vaším interiérom.

Pôsobivý štýl, jedinečný zvuk

Model SRS-X88, ktorý v sebe spája kompaktnú eleganciu a minimalistický dizajn, dokazuje, že mohutný zvuk neznamená vždy mohutné reproduktory.

Umiestnite ho kdekoľvek

Či ste v kuchyni, v obývačke alebo spálni, štýlový elegantný dizajn modelu SRS-X88 sa hodí do každej miestnosti.

Špecifikácie a funkcie

Jednoducho zvýšte kvalitu hudby pomocou kompaktných bezdrôtových reproduktorov SRS-X88 určených pre zvuk vo vysokom rozlíšení. Vychutnajte si svoju hudobnú knižnicu v smartfóne, počítači alebo v hudobnej službe. Dva reproduktory pre veľmi vysoké frekvencie, dve strednopásmové budiace jednotky, hlbokotónový reproduktor a dva pasívne vyžarovače vytvárajú sýty strhujúci zvuk.
  • Kompatibilita so zvukom vo vysokom rozlíšení

  • Technológia DSEE HX vylepšuje kvalitu hudby takmer na úroveň zvuku vo vysokom rozlíšení

  • Digitálny zosilňovač S-Master HX pre čistú kvalitu zvuku

  • 5 reproduktorov (2 reproduktory Magnetic Fluid), 5 zosilňovačov

  • Jednoduché pripojenie pomocou technológií Bluetooth® a NFC jedným dotykom

Typ reproduktora
2.1 kan.
Veľkosť reproduktora
Reproduktor pre veľmi vysoké frekvencie (predný): Priemer približne 20 mm x 2/Strednopásmový reproduktor: Priemer približne 40 mm x 2/Hlbokotónový reproduktor Priemer približne 69 mm x 1
Výstupný výkon
90 W
Vstupné a výstupné konektory
Konektor USB B, Sieť Ethernet, Stereofónny vstupný minikonektor, USB A
Frekvenčný rozsah prenosu
20 Hz – 20 000 Hz (so vzorkovaním 44,1 kHz)
Wi-Fi®
Áno
AirPlay
Áno
Chromecast built-in
Áno
Spotify Connect
Áno

Čo sa nachádza v balení

Diaľkové ovládanie (RMT-CX9), Sieťový napájací adaptér, Batérie veľkosti AAA pre diaľkové ovládanie, Nástroj na demontáž mriežky reproduktora, Úvodná príručka k rozhraniu Wi-Fi®, Prevádzkové pokyny, Záručný list

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí