VŠETKY BEZDRÔTOVÉ REPRODUKTORY

Bezdrôtový reproduktor za krk SRS-NB10

SRS-NB10
Tretinový záber na bezdrôtový reproduktor za krk SRS-NB10 čiernej farby

whitegray

MOC

148,80 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Žena používajúca bezdrôtový reproduktor za krk SRS-NB10 čiernej farby
Tretinový záber na bezdrôtový reproduktor za krk SRS-NB10 čiernej farby
Tretinový záber na bezdrôtový reproduktor za krk SRS-NB10 bielej farby
Záber spredu na bezdrôtový reproduktor za krk SRS-NB10 čiernej farby
Záber zhora na bezdrôtový reproduktor za krk SRS-NB10 čiernej farby
Spríjemnite si prácu z domu

Prijímajte konferenčné hovory. Počúvajte hudbu. Cíťte sa maximálne pohodlne. S bezdrôtovým reproduktorom za krk SRS-NB10 je práca z domu oveľa príjemnejšia.

Čistý zvuk počas celého dňa

Vďaka širokopásmovému reproduktoru naklonenému nahor, z ktorého vychádza zvuk optimalizovaný pre vaše uši, budete zreteľne počuť každé slovo bez toho, aby ste rušili ostatných. Pasívny vyžarovač v zadnej časti zvýrazňuje basy, aby bol zvuk vyvážený a každá schôdza tak prebehla plynule a bez problémov.

Záber zhora na bezdrôtový reproduktor za krk SRS-NB10 s detailom zobrazujúcim umiestnenie širokopásmového reproduktora
Tretinový záber na bezdrôtový reproduktor za krk SRS-NB10 s detailom zobrazujúcim umiestnenie mikrofónov
Bude vás počuť aj v rušnom prostredí

Nech už sa okolo vás deje čokoľvek, váš hlas bude stále zreteľne počuť vďaka technológii precízneho rozpoznávania hlasu. Spojenie dvoch vysokokvalitných lúčových mikrofónov a pokročilej technológie na spracovanie zvukových signálov umožňuje reproduktoru SRS-NB10 minimalizovať spätnú väzbu a ozvenu a zároveň poskytovať krištáľovo čistú kvalitu hlasu osobám na opačnom konci súkromného či konferenčného hovoru.

Ťuknite a hovorte, ťuknite a počúvajte

Niekedy rozprávate, inokedy počúvate a občas sa chcete stlmiť, aby vás osoby na druhej strane telefonátu nepočuli. Ovládajte svoj mikrofón počas telefonátov cez komunikačné aplikácie jednoduchým stlačením tlačidla MIC Mute (Stlmenie mikrofónu).

Záber zblízka na tlačidlo MIC Mute (Stlmenie mikrofónu) na bezdrôtovom reproduktore za krk SRS-NB10
Záber zblízka na tlačidlo na zmenu hlasitosti na bezdrôtovom reproduktore za krk SRS-NB10
Hlasitosť podľa vašich predstáv

Telefonáty sú plné rôznych výšok a tónov, takže miestami sú hlučné, inokedy zas tiché. Nastavte hlasitosť na úroveň, ktorá vám vyhovuje. Stačí sa dotknúť tlačidla na ovládanie hlasitosti na bočnej strane tohto reproduktora za krk od spoločnosti Sony. Okrem toho môžete spustiť a pozastaviť prehrávanie hudby.

Celodenná práca, celodenné nosenie

Ľahký a pohodlný bezdrôtový reproduktor za krk je navrhnutý tak, aby vydržal celý deň od prvej schôdze po posledný telefonát. Pohodlne a bezpečne drží na pleciach, takže ho môžete používať aj po práci – skvele sa hodí na počúvanie hudby pri varení či upratovaní.

Záber spredu na bezdrôtový reproduktor za krk SRS-NB10 bielej farby
Uvoľnite sa

Taký ľahký až zabudnete, že ho máte. Flexibilný pás za krk v zadnej časti vám pomôže nájsť tú správnu veľkosť.

Žena používajúca bezdrôtový reproduktor za krk SRS-NB10 bielej farby
Vnímajte okolie

Vďaka otvorenej konštrukcii môžete telefonovať a vnímať okolie zároveň.

Výkonný a praktický

Ani vorkoholici si nemusia robiť starosti s výdržou batérie. Tento bezdrôtový reproduktor za krk je pripravený zvládnuť celý deň plný pracovných telefonátov, hudby, seriálov a mnohého ďalšieho.

Ikona 20-hodinovej výdrže batérie
Výdrž na celý deň

Vďaka výdrži batérie až 20 hodín budete mať dosť energie na všetky tie virtuálne schôdze, na ktorých sa musíte zúčastniť.

Ikony znázorňujúce, že 10-minútové rýchle nabíjanie môže poskytnúť až 60 minút používania
Energia navyše vždy, keď ju potrebujete

Ak vám náhodou dôjde šťava, 10-minútovým rýchlym nabíjaním cez USB Type-C získate až hodinu práce či prehrávania navyše.

Pustite sa do práce. Vypnite pri hudbe.

Pripojte naraz dve zariadenia, ako napríklad prenosné PC a smartfón. A ak vám pri počúvaní hudby cez smartfón niekto zavolá na PC, stlačením tlačidla Play/Call (Prehrať/telefonovať) na ľavej strane reproduktora za krk môžete hovor prijať. Po skončení telefonátu sa môžete pokojne vrátiť k svojmu obľúbenému zoznamu skladieb – nepotrebujete sa znova pripájať.

Ilustrácia znázorňujúca, ako sa bezdrôtový reproduktor za krk SRS-NB10 pripája k smartfónu a prenosnému počítaču naraz
Odolnosť proti postriekaniu vodou. Nulové starosti.

Vďaka vyhotoveniu s odolnosťou na úrovni hodnotenia IPX4 môžete počúvať hudbu aj pri domácich prácach celkom bez obáv.

Nechajte si hudbu aj filmy iba pre seba

Tento reproduktor za krk prináša čistý zvuk, a to aj pri nízkej hlasitosti. Pripojte ho k televízoru, smartfónu či prehrávaču hudby prostredníctvom technológie Bluetooth® a vychutnajte si svoje obľúbené filmy, seriály či zoznamy skladieb bez toho, aby ste rušili susedov, spolubývajúcich či členov rodiny.

Nádherne jednoduchý

Tento ľahký reproduktor pokrytý látkou s elegantným a jednoduchým dizajnom je radosť vlastniť.

Záber zhora na bezdrôtový reproduktor za krk SRS-NB10 čiernej farby
Doprajte si kvalitu

Reproduktory sú zakryté látkou, výsledkom čoho je špičkový vzhľad a príjemný pocit pri nosení.

Tretinový záber na dva bezdrôtové reproduktory za krk SRS-NB10, pričom jeden je čiernej farby a druhý bielej
Vyberte si farbu

Tento nositeľný reproduktor je k dispozícii v tmavosivej a bielej farbe, takže hravo zapadne do každej domácej kancelárie.

Pozrite sa na model SRS-NB10 zblízka
360-stupňový záber na produkt SRS-NB10360-stupňový záber na produkt SRS-NB10360-stupňový záber na produkt SRS-NB10360-stupňový záber na produkt SRS-NB10360-stupňový záber na produkt SRS-NB10360-stupňový záber na produkt SRS-NB10360-stupňový záber na produkt SRS-NB10360-stupňový záber na produkt SRS-NB10360-stupňový záber na produkt SRS-NB10360-stupňový záber na produkt SRS-NB10360-stupňový záber na produkt SRS-NB10360-stupňový záber na produkt SRS-NB10360-stupňový záber na produkt SRS-NB10360-stupňový záber na produkt SRS-NB10360-stupňový záber na produkt SRS-NB10360-stupňový záber na produkt SRS-NB10360-stupňový záber na produkt SRS-NB10360-stupňový záber na produkt SRS-NB10360-stupňový záber na produkt SRS-NB10360-stupňový záber na produkt SRS-NB10360-stupňový záber na produkt SRS-NB10360-stupňový záber na produkt SRS-NB10360-stupňový záber na produkt SRS-NB10360-stupňový záber na produkt SRS-NB10360-stupňový záber na produkt SRS-NB10360-stupňový záber na produkt SRS-NB10360-stupňový záber na produkt SRS-NB10360-stupňový záber na produkt SRS-NB10360-stupňový záber na produkt SRS-NB10360-stupňový záber na produkt SRS-NB10
Záber zhora na tri misky s rôznymi materiálmi: drevené a rastlinné vlákna, kúsky číreho skla a čiastočky farebného plastu
Myslíme na udržateľnosť

Naše produkty sú navrhnuté tak, aby boli štýlové, a tiež aby chránili životné prostredie. Plasty tvoria menej ako 10 percent baliaceho materiálu reproduktora SRS-NB10, čo odráža záväzok spoločnosti Sony znížiť vplyv svojich produktov a procesov na životné prostredie.

Špecifikácie a funkcie

Spríjemnite si prácu z domu s bezdrôtovým reproduktorom za krk, ktorý vám leží na pleciach. Navrhnutý na prijímanie konferenčných hovorov a počúvanie hudby.
  • S technológiou precízneho rozpoznávania hlasu budete vždy znieť zreteľne

  • Širokopásmový reproduktor prináša zvuk vo vysokej kvalite

  • Ľahký a pohodlný dizajn stvorený na celodenné nosenie

  • Výdrž batérie až 20 hodín, 10-minútové rýchle nabíjanie zabezpečujúce hodinu prehrávania

  • Vyhotovenie odolné proti postriekaniu vodou na úrovni hodnotenia IPX4

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí