REPRODUKTOR ZO SKLA LSPX-S3

Krištáľovo čistý zvuk

Vychutnajte si dokonalý krištáľovo čistý zvuk vychádzajúci z organického skla. Navoďte tú správnu atmosféru vďaka prispôsobiteľnému osvetleniu vrátane upokojujúceho efektu sviečky.

Vytvorte oddychovú atmosféru pomocou zvuku a osvetlenia

Tento štýlový a sofistikovaný reproduktor zapadne do každej miestnosti, takže je len na vás, či ho použijete ako budík v spálni, alebo si ním osvetlíte obývačku. 

Reproduktor zo skla LSPX-S3 od spoločnosti Sony položený na stole vedľa pracujúcej osoby.
Reproduktor zo skla LSPX-S3 od spoločnosti Sony položený na kuchynskom stole hrá hudbu dvom večerajúcim ľuďom.
Krištáľovo čistý zvuk vďaka organickému sklu

Technológia Advanced Vertical Drive reproduktora LSPX-S3 využíva tri motorčeky na rozvibrovanie hornej časti trubice z organického skla, vďaka čomu šíri zvuk do všetkých smerov.

Záber zboku na reproduktor zo skla LSPX-S3 od spoločnosti Sony, pričom je vidno jeho interný reproduktor, ktorý zvýrazňuje basy.
Silnejšie basy s režimom zvýraznenia basov

Ak máte chuť na silnejšie basy, v aplikácii Music Center môžete vybrať režim zvýraznenia basov, ktorý zvýrazní nízke frekvencie.

Záber zboku na reproduktor zo skla LSPX-S3 od spoločnosti Sony, pričom je vidno jeho výškový reproduktor, ktorý vysiela zvuk do celej miestnosti.
Čisté vysoké tóny na rozľahlý zvuk

Bez ohľadu na to, aký žáner počúvate najradšej, výškový reproduktor z organickej sklenenej trubice zaplní každú miestnosť čistými vysokými tónmi a kvalitným zvukom.

Rozľahlý zvuk

Položte reproduktor zo skla kdekoľvek v miestnosti. Celá trubica z organického skla vibruje a vytvára tak výnimočne čistý zvuk, ktorý sa šíri do všetkých strán, takže si ho môžete vychutnať všade bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.

Reproduktor zo skla LSPX-S3 od spoločnosti Sony položený na konferenčnom stolíku medzi dvomi ľuďmi, ktorí sa rozprávajú.
LSPXS3_L_RoomFilling
Rozžiarte svoju noc

Osvetlenie v režime sviečky bliká presne ako skutočná sviečka a navyše si podľa situácie môžete vybrať medzi dvomi typmi osvetlenia – výrazným, ktoré sa hodí na bežné používanie, a jemným, s ktorým sa večer hravo uvoľníte.

Reproduktor zo skla LSPX-S3 od spoločnosti Sony položený na stole vedľa osoby čítajúcej pri príjemnom svetle.
Vytvorte dokonale príjemnú atmosféru

Reproduktor LSPX-S3 s jemným svetlom, ktoré bliká ako skutočná sviečka, sa skvele hodí na vytvorenie uvoľňujúcej alebo romantickej atmosféry. Svetlo môžete dokonca synchronizovať s hudbou, takže bude blikať do rytmu.

Štíhly a elegantný dizajn 

Tento štýlový reproduktor s nenápadným dizajnom hravo zapadne do vašej domácnosti. Minerálová strieborná povrchová úprava dodáva reproduktoru kovový nádych a nádherný minerálový efekt.

Štyri zábery na reproduktor zo skla LSPX-S3 od spoločnosti Sony zachytávajúce reproduktor z rôznych uhlov.
Mladá žena drží reproduktor LSPX-S3 od spoločnosti Sony, čím predvádza jeho prenosnosť.
Vezmite si ho kdekoľvek

Reproduktor zo skla sa ľahko prenáša, takže ho môžete vziať so sebou všade a ozvláštniť každú miestnosť osvetlením, hudbou a príjemnou atmosférou. 

Spárujte ďalší reproduktor a získajte stereofónny zvuk

Po prepojení dvoch reproduktorov zo skla si môžete bezdrôtovo vychutnať jasne oddelený stereofónny zvuk. Stereofónny režim umožňuje reproduktorom správať sa ako ľavý alebo pravý kanál.

Dva reproduktory zo skla LSPX-S3 od spoločnosti Sony spolupracujú a predvádzajú tak režim viacerých miestností.
Obrázok smartfónu a reproduktora zo skla LSPX-S3 od spoločnosti Sony znázorňujúci, ako sa aplikácia dá ovládať cez aplikáciu.
Rozšírte svoje možnosti s aplikáciou Sony l Music Center

Prevezmite aplikáciu Sony l Music Center pre iOS alebo Android, aby ste mohli diaľkovo ovládať jas a hudbu, prípadne nastaviť časovač automatického vypnutia.

Pozrite sa, ako to funguje
Záber zhora na tri misky s rôznymi materiálmi: drevené a rastlinné vlákna, kúsky číreho skla a čiastočky farebného plastu
Myslíme na udržateľnosť

Naše produkty sú navrhnuté tak, aby boli nielen štýlové, ale aj ohľaduplné k životnému prostrediu. Plasty tvoria menej ako 5 % baliaceho materiálu zariadenia LSPX-S3, čo odráža záväzok spoločnosti Sony znížiť vplyv svojich produktov a procesov na životné prostredie.

Špecifikácie a funkcie

Skvelý zvuk, nádherné atmosferické osvetlenie a množstvo ďalších funkcií, vďaka ktorým je lampa LSPX-S3 dokonalým spoločníkom do domácnosti. Či už sa zabávate v obývačke, alebo sa chcete uvoľniť pred spaním, môžete nastaviť jeden z rôznych typov atmosferického osvetlenia vrátane efektu sviečky. A vďaka zvuku vychádzajúcemu z organického skla si môžete vychutnať svoju obľúbenú hudbu, nech ste kdekoľvek.
  • Výškový reproduktor z organickej sklenenej trubice zabezpečuje jasné a vysoké tóny a 360° zvukovú scénu

  • Zabudovaný 46 mm reproduktor prinášajúci vyvážené stredné frekvencie

  • Pasívny vyžarovač vytvára čisté hlboké tóny

  • 32 úrovní jasu a 2 režimy slabého osvetlenia, ktoré bliká ako skutočná sviečka

Typ reproduktora
Výškový reproduktor: valcovitý typ z organického skla
Veľkosť reproduktora
Priemer reproduktora (basový reproduktor): približne 46 mm
Výdrž batérie
Približne 8 h
Frekvenčný rozsah prenosu
Áno
Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí

Recenzie

Používatelia hovoria