GTK-PG10

Dokonalý zvuk na párty vonku

Vďaka režimu pre outdoorovú párty, ktorý zvuk šíri ďalej, je systém GTK-PG10 prispôsobený na vonkajšie používanie. Má aj horný panel odolný proti postriekaniu vodou, na ktorý možno odkladať nápoje. 

VŠETKY BEZDRÔTOVÉ REPRODUKTORY

Vonkajší bezdrôtový reproduktor GTK-PG10

GTK-PG10
Obrázok – Vonkajší bezdrôtový reproduktor GTK-PG10

MOC

269,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Vonku či vnútri, rozhodnutie je na vás

Bezdrôtový, prenosný a s dlhou výdržou batérie – systém GTK-PG10 je ideálny na prehrávanie hudby vonku, či už ide o párty, piknik alebo stanovačku. Horný panel tiež možno zložiť. Prinesiete tak dnu mohutný zvuk a vďaka kompaktným rozmerom parket ostane voľný.

Lifestylový obrázok systému GTK-PG10 vo vonkajšom prostredí
VONKU
Lifestylový obrázok systému GTK-PG10 vo vnútornom prostredí
VNÚTRI
Systém GTK-PG10 so zavretými hornými panelmi
Hlasno a čisto

Vonku či vnútri, systém GTK-PG10 prináša silný a výkonný zvuk, ktorý nestráca na čistote. Digitálne spracovanie signálu (DSP) sa automaticky prispôsobí nastaveniam zvuku, aby sa výkon optimalizoval a zladil s prostredím.

Systém GTK-PG10 so zavretými hornými panelmi vytvárajúcimi zvuk smerovaný dopredu
Zvuk smerovaný dopredu

Ak sú horné panely zavreté a horné výškové reproduktory sú otočené smerom dopredu, zvukový systém GTK-PG10 šíri zvuk dopredu, aby sa zabezpečila ideálna hlasitosť a čistota.

Systém GTK-PG10 s otvorenými hornými panelmi v režime pre outdoorovú párty
Režim outdoorovej párty

Ak sú horné panely otvorené a vstavané výškové reproduktory sú otočené smerom nahor a von, zvuk sa na outdoorovej párty šíri do väčšieho uhla. 

Ikona batérie s výdržou 13 hodín
Výkon pre párty na každom mieste

Chcete párty, no nie je tam elektrina? Nevadí. Vstavaná nabíjateľná batéria poskytuje výkon umožňujúci užívať si párty až 13 hodín pri hlasitosti na úrovni 25. Dokonca aj pri plnej hlasitosti vám batéria vydrží až 5 hodín.

Logo Bluetooth®
Pripojenie Bluetooth® pre bezproblémové prehrávanie hudby

Technológia Bluetooth® vám umožňuje prenášať všetky obľúbené skladby či zoznamy skladieb zo smartfónu do zvukového systému.

Ikona USB
Port USB umožňuje jednoduché pripojenie, prehrávanie a nabíjanie

Pripojte pamäťové zariadenie USB, smartfón alebo tablet a prehrajte všetky digitálne súbory. Kompatibilita s formátmi MP3, WMA, AAC a WAV udrží vašu párty v pohybe so zoznamami obľúbených skladieb – a zároveň si budete môcť svoje zariadenie nabiť.

Ikona tunera FM
Rozhlasový tuner FM pre vaše obľúbené rozhlasové relácie

Máte chuť počúvať svojich obľúbených dídžejov, priame športové prenosy alebo rozhlasové relácie? Jednoducho sa nalaďte pomocou rozhlasového tuneru FM a vyberte si z ponúkaných možností.

Horný panel odolný proti postriekaniu vodou

Otvorený horný panel je ideálnym miestom na odkladanie nápojov a jedál. Ich rozliatie či rozsypanie nepredstavuje pre horný panel žiadny problém, pretože má hlboké vstavané držiaky na nápoje, je odolný proti postriekaniu a jednoducho sa čistí.

Prenášanie systému GTK-PG10
Jednoduché prenášanie 

Zoberte ho so sebou a rozbehnite párty kdekoľvek. Či už ste s priateľmi doma alebo si užívate párty vonku, zvukový systém GTK-PG10 prináša kompaktný dizajn v tvare kocky so zabudovanými rukoväťami, ktoré sú zárukou prenosnosti a pohodlia.

Systém GTK-PG10 na statíve
Kompatibilita so statívom 

Vďaka zabudovanému montážnemu otvoru sa môže systém GTK-PG10 umiestniť na reproduktorový statív, čím získa vyvýšenú pozíciu.

Logo aplikácie Sony | Music Center
Prispôsobte si nastavenia pomocou aplikácie Sony | Music Center

Ovládajte nastavenia pomocou aplikácie Sony | Music Center. Stačí ju prevziať do smartfónu a môžete si vychutnávať bezdrôtové ovládanie hudby. Môžete upraviť nastavenie zvuku, vybrať obľúbené zoznamy skladieb z telefónu alebo USB kľúča a pridať do radu ďalšiu skladbu aj bez priameho použitia zvukového systému.

Zábavné a jednoduché ovládanie s aplikáciou Fiestable

Ovládajte prehrávanie hudby smartfónom pomocou aplikácie Fiestable, ku ktorej získate prístup výlučne po prevzatí aplikácie Sony | Music Center. Meňte skladby alebo upravujte hlasitosť vyslovením hlasovým príkazov do smartfónu. Stačí vybrať ovládanie hlasom v aplikácii Fiestable a povedať ho.

Smartfón pripájajúci sa k systému GTK-PG10 prostredníctvom aplikácie Fiestable
Logo Google Play
Sony | Music Center pre systém Android
Logo App Store
Sony | Music Center pre systém iOS
Fiestable pre systém Android
Fiestable pre systém iOS
Obrázok prepojenia viacerých zariadení
Prepojenie viacerých zariadení

S priateľmi môžete pomocou technológie Bluetooth® spárovať naraz až tri smartfóny alebo tablety. Budete si tak môcť prehrávať skladby zo svojich hudobných knižníc, čím sa ich výber ešte viac rozšíri.

Ikona mikrofónu
Objavte v sebe skrytú popovú hviezdu

Či už chcete spievať v sprievode svojej obľúbenej hudby alebo sa stať hlavným zabávačom na párty, stačí pripojiť mikrofón. Zvukový systém GTK-PG10 pridá váš hlas priamo do skladby. 

Špecifikácie a funkcie

Prenosný, bezdrôtový a nabíjateľný – zvukový systém GTK-PG10 je ideálny na používanie vonku. Navyše disponuje špeciálnym režimom pre párty pod holým nebom, vďaka ktorému sa zvuk šíri ďalej, a horným panelom odolným proti postriekaniu vodou, na ktorý možno odkladať nápoje. Vďaka svojim kompaktným rozmerom a čistému zvuku sa skvele hodí aj dovnútra.
  • Vďaka režimu outdoorovej párty sa zvuk šíri ešte ďalej

  • Horný panel odolný proti postriekaniu vodou so vstavanými držiakmi na nápoje

  • Nabíjateľná batéria ponúka až 13 hodín prehrávania

  • Pripojenie cez Bluetooth® na bezdrôtový prenos hudby

  • Vychutnajte si svoje obľúbené rozhlasové programy vďaka tuneru FM

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí