CAS-1

Strhujúce akustické prostredie

Zvukový systém CAS-1 so zvukom vo vysokom rozlíšení so zabudovanými duálnymi zosilňovačmi presne reprodukuje pôvodné zvukové polia pomocou stereofónnych reproduktorov alebo slúchadiel.

VŠETKY BEZDRÔTOVÉ REPRODUKTORY

Systém so zvukom vo vysokom rozlíšení a zosilňovačom pre slúchadlá

CAS-1
Obrázok – Systém so zvukom vo vysokom rozlíšení a zosilňovačom pre slúchadlá

MOC

886,98 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Kvalita skutočne podľa predstáv autora

Vychutnajte si najjemnejšie tóny v štúdiovej kvalite so zvukom vo vysokom rozlíšení kvalitnejšom ako na disku CD. Všetky súčasti od signálu až po reproduktor spája vášeň pre hudbu a vyspelé technológie, takže sa budete cítiť ako na koncerte.

Znovu objavte obľúbenú hudbu

Zvukový systém CAS-1 s duálnymi zosilňovačmi a samostatnými reproduktormi presne obnovuje zvukové pole pôvodnej nahrávky a vytvára strhujúci zážitok zo zvuku vo vysokom rozlíšení z reproduktorov alebo slúchadiel. Zachytíte aj najjemnejšie tóny obľúbenej skladby, ktoré vyplnia priestor aj pri nízkej úrovni hlasitosti. Môžete využiť aj jednoduchý prenos zvuku vo vysokej kvalite zo zariadení prostredníctvom technológie Bluetooth®.

Obrázok reproduktorov
Počúvanie v blízkosti zvukového zdroja

Zažite výnimočne bohaté zvukové pole vytvorené samostatnými reproduktormi vo vzdialenosti 75 až 200 cm.

Obrázok slúchadiel
Počúvanie prostredníctvom slúchadiel

Samostatný vysoko kvalitný prevodník DAC a zosilňovač slúchadiel vytvárajú zvuk vo vysokom rozlíšení pri počúvaní prostredníctvom slúchadiel.

Vychutnajte strhujúcu kvalitu zvuku

Zvuk vo vysokom rozlíšení reprodukuje každý nádych, úder bicích alebo tón a plne digitálny zosilňovač S-Master HX™ znižuje skreslenie, vďaka čomu máte aj doma pri stole zážitok ako z nahrávacieho štúdia.

6,5x viac prenesených údajov pri zvuku vo vysokom rozlíšení
Existujúce skladby vo vyššej kvalite

Technológia DSEE HX™ zvyšuje kvalitu existujúcich hudobných zdrojov takmer na kvalitu zvuku vo vysokom rozlíšení, vďaka čomu sa cítite ako v nahrávacom štúdiu alebo na koncerte.

Duálny zosilňovač pre dva zážitky

Nezávislé systémy zosilnenia ponúkajú vynikajúce zážitky so zvukom vo vysokom rozlíšení vzhľadom na odlišné požiadavky na zosilňovanie zvuku slúchadiel a reproduktorov.

Dva zážitky so zvukom vo vysokom rozlíšení

Zvuk vo vysokom rozlíšení zo samostatných reproduktorov alebo slúchadiel

Samostatný reproduktor a zosilňovač pre slúchadlá vytvárajú zvuk vo vysokom rozlíšení z oddelených reproduktorov alebo slúchadiel.

Muž počúvajúci prostredníctvom reproduktorov
Počúvanie prostredníctvom reproduktora
Muž počúvajúci so slúchadlami
Počúvanie prostredníctvom slúchadiel
Vychutnajte si každý tón vo výnimočnej čistote

Zvuk vo vysokom rozlíšení z reproduktorov alebo slúchadiel

Nezávislé zosilňovače eliminujú dodatočný odpor a umožňujú dosiahnutie takmer originálnej kvality zvuku cez slúchadlá aj reproduktory.

Realistický zvuk, aký ste ešte nepočuli

Technológia plne digitálneho zosilňovača S-Master HX™, jedinečne vyvinutá pre zvuk vo vysokom rozlíšení, znižuje skreslenie a šum v širokom frekvenčnom rozsahu a vytvára sýty a plný zvuk.

Konvertory digitálneho signálu na analógový
Vyvážený, mohutný a presný zvuk

Samostatný zosilňovač pre slúchadlá a špičkový konvertor digitálneho signálu na analógový (DAC) vytvárajú mohutný zvuk v slúchadlách.

Počúvanie v blízkosti zdroja zvuku
Preneste sa do stredu pódia

Dynamická akustika vytvára bohaté zvukové pole

Zažite hudbu ako na živom vystúpení vďaka stereofónnej reprodukcii zvuku, ktorá obnovuje originálne zvukové pole. Samostatné reproduktory vytvárajú presný zvuk a vylepšujú jeho smerovanie, čím dosahujú jedinečný zážitok z počúvania aj v malých priestoroch.

Jednoducho získajte najlepšie miesto na počúvanie

Bez námahy umiestnite reproduktory do najlepšieho bodu pre počúvanie

Umiestnite samostatné reproduktory vo vzdialenosti 75 až 200 cm a získajte optimálnu vzdialenosť na počúvanie. Dodané mosadzné nôžky umožňujú nastaviť uhol reproduktora a základňa reproduktorov zabezpečuje stabilnú akustiku na akomkoľvek povrchu.

Perspektíva basreflexného otvoru
Mohutné, rozšírené basy

Prispôsobený basreflexný otvor umožňuje reprodukciu hlbokých basov cez kompaktný reproduktor.

Bočný pohľad na reproduktor
Výborne vyvážený zvukový výstup

Mosadzné nôžky nadvihnú reproduktor, čím tlmia vysoké frekvencie a odstraňujú nesúlad medzi basovým a výškovým reproduktorom.

Pôsobivé zvukové pole pri každej hlasitosti

Hlavná jednotka zvukového systému CAS-1 a samostatné reproduktory obnovujú pôvodný zvukový priestor, vďaka čomu umožňujú počúvanie v blízkosti stolových reproduktorov aj pri nízkej úrovni hlasitosti.

Režim nízkej úrovne hlasitosti zapnutý
Režim nízkej úrovne hlasitosti vypnutý
Režim nízkej úrovne hlasitosti zapnutý
Režim nízkej úrovne hlasitosti vypnutý
Bohatý zvuk bez kompromisov pri akejkoľvek hlasitosti

Funkcie ako úprava amplitúdy pri zmene hlasitosti a režim nízkej hlasitosti zabezpečujú dynamickú zvukovú odozvu aj pri nízkej úrovni hlasitosti, s ktorou si iné digitálne zosilňovače neporadia.

Počúvanie prostredníctvom slúchadiel
Zdokonalené počúvanie prostredníctvom slúchadiel

Vychutnajte si vyššiu kvalitu počúvania s rôznymi typmi slúchadiel

Špičkový zosilňovač vytvára zvuk pre slúchadlá do uší aj na uši. Špecializovaný zosilňovač zvukového systému CAS-1 a samostatný špičkový konvertor DAC upravujú výstup a lepšie izolujú zvuk slúchadiel pri počúvaní. Použite špecializované tlačidlo na prepínanie zisku podľa impedancie príslušného typu slúchadiel a dosiahnite lepší hudobný zážitok so slúchadlami s rôznou impedanciou.

Obrázok prepínača zisku
Prepínač regulácie zisku

Možnosť prispôsobenia zisku umožňuje používať obľúbené slúchadlá. Vyberte nastavenie HI (Vysoká) alebo LOW (Nízka) v závislosti od impedancie jednotlivých typov slúchadiel.

Obrázok konektora slúchadiel
Robustný konektor slúchadiel

Kvalitné kovové komponenty na stabilné pripojenie a potlačenie skreslenia. Minikonektor poskytuje širokú kompatibilitu.

Bezdrôtový prenos
Jednoduché pripojenie pre bezdrôtový prenos

Pripojte mobilné zariadenie k samostatným reproduktorom bezdrôtovo a pohodlne si vychutnajte lepší zvuk. Prenášajte detailnú a čistú hudbu cez rozhranie Bluetooth® vďaka špičkovým zvukovým kodekom LDAC.

Bezdrôtový prenos zvuku vo vysokej kvalite

LDAC je nová zvuková technológia od spoločnosti Sony, ktorá poskytuje pôžitok zo zvuku vysokej kvality prenášaného bezdrôtovo cez rozhranie Bluetooth®. Technológia LDAC prenáša trikrát viac údajov, vďaka čomu vytvára dokonalejší zážitok z bezdrôtového počúvania.

Logo Bluetooth®
Bezdrôtový prenos s technológiou Bluetooth®

Prenášajte hudbu bezdrôtovo zo smartfónu, tabletu alebo prenosného počítača cez rozhranie Bluetooth®.

Logo NFC
Okamžité pripojenie jedným dotykom

Použite technológiu NFC na okamžité spárovanie zvukového systému CAS-1 so smartfónmi s technológiou NFC jedným dotykom.

Navrhnuté pre jedinečný zvuk
Navrhnuté pre váš priestor

Štýlový a kompaktný dizajn samostatných reproduktorov na počúvanie v blízkosti zvukového zdroja umožňuje vychutnať si vysokú kvalitu zvuku aj v malých priestoroch, pričom zostane dostatok miesta na prácu, štúdium a hry. Jednoducho umiestnite výkonné kompaktné reproduktory a vychutnajte si zážitok z počúvania.

Vysoko kvalitné obvody

Pevný rám a nosná konštrukcia ukrýva dve samostatné dosky plošných spojov pre samostatný zosilňovač S-Master HX a pre konvertor DAC a zosilňovač pre slúchadlá.

Rám, konštrukcia a dosky plošných spojov
Stvorený pre čistotu zvuku

Kompaktné samostatné reproduktory na počúvanie v blízkosti zvukového zdroja. Samostatné reproduktory zvukového systému CAS-1 s kvalitnými skriňami so špeciálnym náterom vytvárajú ideálne zvukové pole priamo na vašom stole.

Perspektíva reproduktora
Možnosti pripojenia a ovládanie
Pripojte hudobné zariadenia

Prehrávajte hudbu jednoducho z akéhokoľvek zdroja.

Pripojte počítač, prehrávač Walkman®, smartfón alebo tablet Xperia™ prostredníctvom portu USB a vychutnajte si zvuk vo vysokom rozlíšení. Jednoducho pripojte hudobné zariadenia jediným dotykom a bezdrôtovo prenášajte čistú a detailnú hudbu prostredníctvom technológií NFC, Bluetooth® a LDAC. Nová zvuková technológia od spoločnosti Sony ponúka vysoko kvalitný bezdrôtový zvuk prostredníctvom rozhrania Bluetooth® a vďaka kodeku LDAC si môžete vychutnať výnimočný zážitok z počúvania.

Ovládajte hudbu a počúvajte vo viacerých miestnostiach pomocou aplikácie SongPal
Zjednoťte svoju hudbu

Jednoduché ovládanie prenosu vďaka aplikácii SongPal

Aplikácia SongPal umožňuje jednoduché a intuitívne ovládanie zvukových zážitkov. Stačí nainštalovať aplikáciu SongPal do smartfónov a ovládať prehrávanie hudby a nastavenie zariadenia pomocou jednej aplikácie

Ocenený dizajn

OCENENIE iF DESIGN AWARD 2016

Systém CAS-1 získal pri udeľovaní cien iF DESIGN AWARD 2016 svetoznáme ocenenie kvality dizajnu od poroty zloženej zo 60 odborníkov.

Špecifikácie a funkcie

Stolový systém CAS-1 kompatibilný so zvukom vo vysokom rozlíšení s dvoma zabudovanými zosilňovačmi obnovuje pôvodné zvukové pole pomocou samostatných reproduktorov alebo slúchadiel a vytvára pôsobivý zážitok ako pri živom vystúpení.
  • Kompatibilita so zvukom vo vysokom rozlíšení

  • Technológia DSEE HX vylepšuje kvalitu hudby takmer na úroveň vysokého rozlíšenia

  • Digitálny zosilňovač S-Master HX pre čistú kvalitu zvuku

  • Špeciálny zosilňovač a prevodník DAC zabezpečujú vysoký a presný výkon slúchadiel

  • Jednoduché pripojenie pomocou technológií Bluetooth® a NFC jedným dotykom

TYP REPRODUKTORA
2-pásmový reproduktorový systém s 2 budiacimi jednotkami, basreflexný
VEĽKOSŤ REPRODUKTOROV
Basový reproduktor: 62 mm, kužeľový typ, Výškový reproduktor: 14 mm, typ s mäkkou kupolou
VSTUPY A VÝSTUPY
Konektor USB B, USB A, Výstup pre slúchadlá, Výstup reproduktora
Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí

Ocenenia

Ocenenia