Veľkosť a hmotnosť

Veľkosť
φ 100 x 12,3 (V) mm
Hmotnosť
74 g

Všeobecné funkcie

Farba
Biela
Materiál tela
Plast
Výstup
5 W

Funkcie

Obrázok – Podložka na bezdrôtové nabíjanie s technológiou QI™

Kompatibilné so zariadeniami podporujúcimi technológiu Qi

Model CP-WP1 má certifikáciu na technológiu bezdrôtového nabíjania Qi a podporuje širokú škálu zariadení vrátane zariadení iPhone, Galaxy či smartfónov radu Xperia. Okrem toho môžete nabíjať aj bezdrôtové slúchadlá, smarthodinky a iné zariadenia s certifikáciou na technológiu Qi. 

Obrázok – Podložka na bezdrôtové nabíjanie s technológiou QI™

Štýlový a pohodlný dizajn

Protišmyková podložka na nabíjanie a jej základňa zabezpečujú, že sa váš smartfón počas nabíjania nezošmykne. Zaoblený okraj je nielen elegantný, ale zdvihnutie zariadenia je vďaka nemu rýchle a jednoduché.

Obrázok – Podložka na bezdrôtové nabíjanie s technológiou QI™

Kompaktný a elegantný dizajn

Malé rozmery a štíhle prevedenie zabezpečujú, že na stole zaberá málo miesta, a vďaka elegantnému dizajnu sa hodí do každej domácnosti či kancelárie.

Výrazná modrá dióda LED na indikáciu stavu 

Keď sa modrá dióda LED rozsvieti, vaše zariadenie sa nabíja optimálne. Vďaka tejto indikácii môžete svoj telefón vždy ideálne umiestniť, aby bolo nabíjanie čo najefektívnejšie.

Jednoduché bezdrôtové nabíjanie

Jednoducho položte svoj telefón na stred bezdrôtovej podložky a okamžite nabíjajte – nepotrebujete pripájať ani odpájať káble

Obrázok – Podložka na bezdrôtové nabíjanie s technológiou QI™

Bezpečné nabíjanie od spoločnosti Sony

Dlhoročné skúsenosti spoločnosti Sony v oblasti nabíjania zariadení zaručujú bezpečnú a spoľahlivú prevádzku. Prevedenie odolné proti teplu a exkluzívny inteligentný regulátor výkonu zabezpečujú rovnaký výkon nabíjania aj pri opakovanom používaní. Funkcia FOD (funkcia zisťovania cudzích predmetov) chráni zariadenie pred vysokými teplotami a preťažením pri umiestnení kovových predmetov, ako napríklad mincí či kľúčov, na podložku alebo blízko nej.