A/V PRIJÍMAČE

7.2-kanálový AV prijímač domáceho kina | STR-DN1070

STR-DN1070
Obrázok – 7.2-kanálový AV prijímač domáceho kina | STR-DN1070

MOC

723,36 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – 7.2-kanálový AV prijímač domáceho kina | STR-DN1070
Obrázky – 7.2-kanálový AV prijímač domáceho kina | STR-DN1070
Obrázky – 7.2-kanálový AV prijímač domáceho kina | STR-DN1070
Obrázky – 7.2-kanálový AV prijímač domáceho kina | STR-DN1070
Kvalita vysokého rozlíšenia s priamym prehrávaním pomocou technológie DSD

7.2-kanálový AV prijímač domáceho kina

Vychutnajte si realistickejší, strhujúcejší zážitok z domáceho kina vďaka prijímaču STR-DN1070. Podporuje priame prehrávanie pomocou technológie DSD v bezstratovej kvalite a technológiu HDR, ktorá zvyšuje dynamický rozsah obrazu. Rozlíšenie 4K zabezpečuje výrazný a jasný obraz a formát HDCP 2.2 umožňuje vychutnať si obsah satelitných vysielaní a diskov UHD Blu-ray Disc™ v špičkovom rozlíšení 4K. Zosilňovač okrem toho podporuje zvuk vo vysokom rozlíšení, takže môžete počúvať zvuk vo vysokej kvalite, a to aj bezdrôtovo vo viacerých miestnostiach.

Kvalita skutočne podľa predstáv autora

Pokročilé digitálne technológie obnovujú analógovú realitu

Logo zvuku vo vysokom rozlíšení

Najjemnejšie tóny v štúdiovej kvalite so zvukom vo vysokom rozlíšení kvalitnejšom ako na disku CD. Všetky súčasti od signálu až po reproduktor spája vášeň pre hudbu a vyspelé technológie, takže sa budete cítiť ako na koncerte.

Prehrávanie pomocou kodeku DSD

Podporuje až 5.1 kanálov

Vychutnajte si vysokú kvalitu priestorového zvuku. Prijímač STR-DN1070 podporuje natívne prehrávanie DSD (Direct Stream Digital), takže nedochádza ku konverzii a obsah si zachováva pôvodnú čistotu. Získajte aj 5.1-kanálový priestorový zvuk vo formáte DSD 5,6 MHz. 

Formáty súborov so zvukom vo vysokom rozlíšení

Prijímač STR-DN1070 podporuje širokú škálu formátov so zvukom vo vysokom rozlíšení vrátane DSD a Linear PCM. Okrem toho umožňuje prehrávanie cez port USB a sieť DLNA a viackanálové prehrávanie, čím vytvára zvuk vysokej kvality v rámci jedinečného priestorového systému.

formát súborov
Logo technológie DSEE HX
Bohatšia hudba

Technológia DSEE HX™ zvyšuje rozlíšenie existujúcich skladieb takmer na kvalitu zvuku vo vysokom rozlíšení, takže máte pocit, akoby ste boli skutočne pri tom v nahrávacom štúdiu alebo na koncerte.

Priestorový zvuk ako v kine u vás doma

Filmová noc bude skutočne nezabudnuteľná vďaka realistickému priestorovému zvuku

Presne vylaďte každý tón

Napodobnite akustiku najznámejších koncertných sál sveta priamo u vás doma

Technológie zvukového poľa od spoločnosti Sony umožňujú napodobniť akustiku známej hollywoodskej sály využívanej spoločnosťou Sony Pictures, Cary Grant Theatre, alebo ďalších troch renomovaných svetových koncertných sál.

7.2 kanálov pre priestorový zvuk

7.2-kanálový AV prijímač vytvára dynamický priestorový zvuk a technológia DCAC (Digital Cinema Automatic Calibration) od Sony umožňuje dosiahnuť optimálny zvukový výkon jednoduchým umiestnením dodaného mikrofónu a spustením kalibrácie.

Obrázok 7.2-kanálového systému
Maximálne využite kvalitu diskov Blu-ray Disc™ so skladbami vo vysokom rozlíšení

Disky Blu-ray Disc™ majú až desaťkrát väčšiu kapacitu než disky DVD, takže môžu obsahovať oveľa viac zvukových informácií. Zabudované dekodéry Dolby® True HD a DTS-HD Master Audio umožňujú vychutnať si mohutnú a pohlcujúcu filmovú hudbu v priestorovej kvalite s vysokým rozlíšením na diskoch Blu-ray Disc™.

Logo Dolby® True HD
Dokonalejší filmový zvuk

Zažite bohatý, viackanálový zvuk vďaka technológii Dolby® True HD vytvorenej na dosiahnutie 100-percentného zvuku filmov a hudby bez strát

Logo DTS-HD Master Audio
Vnímajte zvuk akciu všade okolo

Kodek DTS-HD Master Audio vytvára široký priestorový zvuk domáceho kina reprodukovaný bez strát v štúdiovej kvalite

Prispôsobte si zvukové pokrytie s flexibilným nastavením reproduktorov

Či hľadáte jednoduchú 2-kanálovú zostavu alebo kompletný 7.2-kanálový systém, káblový alebo bezdrôtový, prijímač STR-DN1070 sa hodí ku všetkým a vytvorí zvuk, ktorý vás pohltí.

Jedinečný vizuálny zážitok v rozlíšení 4K

Vychutnajte si pôsobivý obsah v rozlíšení 4K s podporou videa s vysokým dynamickým rozsahom

Logo 4K HDR
Rozlíšenie 4K vo formáte HDCP2.2

Vychutnajte si rozlíšenie 4K – HDMI 2.0a s 5 vstupmi/2 výstupmi je rozhranie s plnou rýchlosťou HDMI 2.0a s podporou obrazu v rozlíšení 4K 60p s čistým vzorkovaním farieb 4:4:4. Podporuje aj signály HDR a kompatibilita s HDCP2.2 na ochranu obsahu znamená, že podporuje všetky najnovšie prehrávacie zariadenia.

Vysoký dynamický rozsah (HDR)

Vďaka podpore prenosu signálu s vysokým dynamickým rozsahom (HDR) si môžete vychutnať neuveriteľný rozdiel v kontraste a jase obrazu a v lepších detailoch v tmavých a svetlých oblastiach, čím sa zvyšuje detailnosť a farebnosť výsledného obrazu.

Obraz s HDR
VYSOKÝ DYNAMICKÝ ROZSAH
Bežný obraz
KONVENČNÉ
Obrázok s porovnaním formátu 4:4:4 a 4:2:0
S podporou všetkých parametrov obrazu v kvalite 4K

S podporou obrazových formátov najvyššej kvality vrátane formátov 4K/60p/4:4:4/24 bitov, 4K/60p/4:2:0/30 bitov a 4K/60p/4:2:2/36 bitov si vychutnáte zábavu v kvalite 4K. Obraz s frekvenciou 60 sn/s spolu s plynulým vykreslením farebnej gradácie vytvárajú dokonalé výsledky. Stačí pripojiť kompatibilný televízor so vstupom 4K/60p a dokonale tak zvýrazniť vizuálny potenciál obsahu v kvalite 4K.

Viac detailov v rozlíšení 4K

Rozlíšenie 2K si môžete vychutnať vo vyššej kvalite a s detailnejším zobrazením vďaka konverzii. 

Logo konverzie na formát 4K
Obľúbená hudba, aj bez káblov

Bezdrôtové technológie priblížia kvalitu hudby zvuku vo vysokom rozlíšení a uľahčia počúvanie

Obrázok LDAC
LDAC™: na prenos obsahu so zvukom vo vysokom rozlíšení

Technológia LDAC prenáša približne trikrát viac údajov (max. prenosová rýchlosť 990 kb/s) než konvenčná technológia Bluetooth® Audio, takže si môžete vychutnať obsah so zvukom vo vysokom rozlíšení vo výnimočnej kvalite blízkej tomuto formátu.

Dotknite sa, pripojte sa a prehrávajte

Vychutnajte si jednoduché bezdrôtové počúvanie a zrkadlenie obrazovky smartfónu vďaka technológii NFC jedným dotykom. Stačí priložiť kompatibilný smartfón k prijímaču a prenášať zvuk cez rozhranie Bluetooth® alebo zrkadliť obrazovku pomocou technológie Miracast.

Logá technológií NFC a Bluetooth®
Logo AirPlay
Zvuk technológie AirPlay

Vychutnajte si hudbu zo zariadení s podporou technológie AirPlay.

Logo Wi-Fi®
Pripojenie cez rozhranie Wi-Fi®

Prehrávajte hudbu z domáceho počítača a servera

Počúvajte hudbu v ďalšej miestnosti

Vďaka bezdrôtovému počúvaniu vo viacerých miestnostiach hudba nikdy nekončí

Počúvajte hudbu vo viacerých miestnostiach s ovládaním pomocou aplikácie SongPal. Použite aplikáciu SongPal Link na vytvorenie skupiny vybratých reproduktorových panelov a reproduktorov od Sony a potom prenášajte hudbu z rôznych hudobných služieb, smartfónu, počítača alebo z DLNA do viacerých miestností.

Obrázok bezdrôtového počúvania vo viacerých miestnostiach
Jednoduchý prístup k hudbe

Technológie Chromecast built-in (predtým Google Cast™) a Spotify Connect umožňujú jednoduchý prístup k množstvu hudby a iným formám zábavy.

Chromecast built-in
Chromecast built-in

Prenášajte hudbu, online rádio a podcasty zo smartfónu, tabletu alebo prenosného počítača do zvukového zariadenia. Stačí stlačiť tlačidlo prenosu.

Spotify
Služba Spotify Connect

Prehrávajte skladby zo služby Spotify cez zvukové zariadenie a jej aplikáciu použite ako diaľkové ovládanie.

Prenášajte obsah prostredníctvom technológie Chromecast built-in

Prenášajte hudbu, podcasty a rádio z viac než 100 zvukových aplikácií vrátane služby YouTube Music a ďalších.

Media Object


Pozrite si to v akcii

Záleží na pripojeniach

Praktické možnosti pripojenia maximalizujú potenciál systému

Všetko, čo potrebujete, v kvalite, ktorú vyžadujete

6 vstupov a 2 výstupy HDMI, predný port USB a optické digitálne a analógové AV pripojenia umožňujú dynamickú konfiguráciu domácej zábavy. Môžete tak rýchlo a jednoducho pripojiť televízor, prehrávač diskov Blu-ray Disc™, smartfón a ďalšie zariadenia.

Logo HDMI
6 vstupov a 2 výstupy HDMI

So 6 vstupmi a 2 výstupmi HDMI - vrátane 1 vyhradeného výstupu HDMI druhej zóny – je dostatok priestoru pre vaše súčasné zariadenia aj miesto na rozšírenie.

Logo USB
Prehrávanie DSD cez sieť DLNA alebo port USB

Prehrávajte formát DSD cez zariadenia pripojené k sieti DLNA alebo do portu USB s vysokou bitovou rýchlosťou 24 bitov/192 kHz na prehrávanie zvuku vo vysokom rozlíšení.

Zábava v troch zónach 

Počúvanie rozdelené na zóny nasmeruje hudbu do správnej miestnosti

Počúvanie rozdelené na tri zóny umožňuje pripojiť k prijímaču STR-DN1070 až tri zostavy reproduktorov a vychutnať ten istý zvukový výstup v troch miestnostiach. Prijímač dokáže ovládať aj vstupy z dvoch rôznych zdrojov súčasne. Vyberte, ktorý signál sa má odoslať do každej zo zón počúvania, a môžete v obývačke sledovať disk DVD s využitím 5.2 kanálov, kým iní počúvajú disk CD v pracovni s využitím 2 kanálov. Alebo si jednoducho vychutnajte 7.2-kanálový pohlcujúci priestorový zvuk v obývačke.

Pre kvalitu vo všetkých aspektoch

Každý komponent je dôležitý pri vytváraní jedinečného zvuku

Špecifikácie a funkcie

Pozdvihnite domácu zábavu na vyššiu úroveň pomocou prijímača STR-DN1070. Prijímač kompatibilný s rozlíšením 4K, formátom HDR a HDMI podporuje najnovšie obrazové normy vrátane HDCP 2.2 na ochranu obsahu pre obsah v rozlíšení 4K z vysielania, internetu a diskov UHD Blu-ray Disc™. Zvuk vo vysokom rozlíšení prináša strhujúci zážitok a bezdrôtové pripojenie vo viacerých miestnostiach a priestorový zvuk technológie Front Surround umožňujú flexibilné vytváranie zvukového prostredia.
  • Kompatibilita so zvukom vo vysokom rozlíšení

  • Bezstratový priestorový zvuk vďaka technológiám DTS-HD a Dolby® TrueHD

  • 6 vstupov/2 výstupy HDMI s prenosom signálu 4K/60p (4:4:4) a podporou HDCP 2.2 a HDR

  • Jednoduché pripojenie pomocou technológií Bluetooth® a NFC jedným dotykom

  • Technológie Wi-Fi, AirPlay a Chromecast built-in na prenos hudby

Počet kanálov zosilňovača
7 kan.
Vstupné a výstupné konektory
Obrazový vstup/výstup HDMI (6/2); vstup/výstup HDCP 2.2 (6/2); kompozitný výstup monitora (1); vstup HDMI pre zvuk (2); koax. zvukový vstup (1); analógový zvukový vstup (4); opt. zvukový vstup (1); výstup pre slúchadlá (1); výstup predzosilňovača pre hlbokotónový reproduktor (2); USB (1 predný); port siete Ethernet (1)
Hmotnosť (kg)
10,5 kg
Chromecast built-in
Áno
Spotify Connect
ÁNO
Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí

Recenzie

Používatelia hovoria