A/V PRIJÍMAČE

7.2-kanálový AV prijímač domáceho kina | STR-DN1060

STR-DN1060
Obrázok – 7.2-kanálový AV prijímač domáceho kina | STR-DN1060

MOC

720,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – 7.2-kanálový AV prijímač domáceho kina | STR-DN1060
Obrázky – 7.2-kanálový AV prijímač domáceho kina | STR-DN1060
Obrázky – 7.2-kanálový AV prijímač domáceho kina | STR-DN1060
Hudba podľa predstáv umelca

Vychutnajte si detaily zvuku štúdiovej kvality vo vysokom rozlíšení cez rozhranie Wi-Fi®. Všetky súčasti od signálu až po reproduktor spája vášeň pre hudbu a vyspelé technológie, napríklad digitálne zvýšenie rozlíšenia, prinášajú jedinečný zážitok.

Prebuďte zmysly novou zábavou

7.2-kanálový AV prijímač domáceho kina

Pozdvihnite svoj zážitok z domácej zábavy na očarujúco novú úroveň vďaka systému STR-DN1060. Pohlcujúci zážitok zo sledovania ihneď po pripojení vďaka podpore technológií HDCP 2.2 a MHL 3.0 na sledovanie obsahu vysielanie v rozlíšení 4K, ako aj prostredníctvom pripojenia smartfónu. Umožňuje aj zvýšenie kvality zdrojov vo vysokom rozlíšení na kvalitu 4K a vďaka zvuku vo vysokom rozlíšení môžete zažiť hudbu naživo priamo v obývačke.

Zvukový výstup

Ponorte sa do zvuku, ktorý naplní celú miestnosť, vďaka 7 priestorovým kanálom a 2 hlbokotónovým reproduktorom, ktoré vytvárajú efektívny výkon (RMS) 165 W na jeden kanál.

Zdokonalený obraz

Obraz je jedinečne detailný vďaka zvýšeniu rozlíšenia obrazu na podporovaný formát 4K a 6 vstupom a 2 výstupom HDMI, ktoré umožňujú pripojenie obrazových a zvukových zariadení.

Pripojenie s káblom aj bez kábla

Prenášajte hudbu a videá do prijímača bezdrôtovo pomocou technológií NFC jedným dotykom, Bluetooth® a Wi-Fi® alebo pripojte zariadenie USB a prehrávajte hudbu.

Ponorte sa do novej reality s rozlíšením 4K

S modelom STR-DN1060 s technológiami HDCP 2.2 pre prenosové služby v rozlíšení 4K a MHL 3.0 na sledovanie obrazového obsahu v kvalite 4K zo smartfónu na televízore jednoducho prenesiete domácu zábavu do sveta 4K.

Vzrušujúce realistické detaily s rozlíšením 4K Ultra HD

Model STR-DN1060 podporuje obraz v rozlíšení 4K Ultra HD, ktorý je štyrikrát detailnejší ako v rozlíšení Full HD. Po pripojení k televízoru s rozlíšením 4K pokročilá technológia spracovania obrazu zdokonalí aj nižšie rozlíšenie obrazu na kvalitu 4K Ultra HD.

HDCP 2.2

Či sú to filmy alebo hudba, technológia HDCP 2.2 s pokročilou ochranou proti kopírovaniu vás pripraví na novú generáciu prémiového obsahu v rozlíšení 4K.

MHL 3.0

Pripojte zariadenie Xperia™ alebo iný pokročilý smartfón priamo k prednému panelu a zrkadlite obrazovku s fotografiami a videami na pripojenom televízore s rozlíšením 4K. Umožňuje aj nabíjanie smartfónu.

7.2 kanálov pre podmanivý priestorový zvuk

7.2-kanálový AV prijímač zabezpečuje skutočne dynamický priestorový zvuk a technológia Digital Cinema Automatic Calibration (DCAC) optimalizuje zvukový výkon, takže zvuk bude stále dobre vyvážený.

44,1 KHZ/16 BITOV [CD]
96 KHZ/24 BITOV [VYSOKÉ ROZLÍŠENIE]
Ako funguje zvuk vo vysokom rozlíšení

Formát zvuku vo vysokom rozlíšení konvertuje analógový zvuk na digitálny pri vyššej rýchlosti a presnejšie ako CD. Vzorkovacia frekvencia môže byť vyššia ako 24 bitov/96 kHz, vďaka čomu zachytí viac detailov a vytvorí maximálne realistickú hudbu.

Obnovte všetky komprimované súbory

Technológia DSEE HX zvyšuje kvalitu komprimovaných digitálnych súborov (MP3, ACC, ATRAC a WMA) tým, že obnovuje vysoké frekvencie stratené pri kompresii súborov a reprodukuje digitálne hudobné súbory s bohatým a prirodzeným zvukom.

Vychutnajte si disky Blu-ray Disc™ s filmovou hudbou vo vysokom rozlíšení

Disky Blu-ray Disc™ majú až desaťkrát väčšiu kapacitu než disky DVD, takže môžu obsahovať oveľa viac zvukových informácií. Zabudované dekodéry Dolby® True HD a DTS-HD Master Audio umožňujú vychutnať si mohutnú a pohlcujúcu filmovú hudbu v priestorovej kvalite s vysokým rozlíšením na diskoch Blu-ray Disc™.

Dokonalejší filmový zvuk

Zažite bohatý, viackanálový zvuk vďaka technológii Dolby® True HD vytvorenej na dosiahnutie 100-percentného zvuku filmov a hudby bez strát.

Vnímajte zvuk akciu všade okolo

Kodek DTS-HD Master Audio vytvára široký priestorový zvuk domáceho kina reprodukovaný bez strát v štúdiovej kvalite

Pripojenie všetkých zariadení

6 vstupov a 2 výstupy HDMI, predný port USB a optické digitálne a analógové AV pripojenia umožňujú dynamickú konfiguráciu domácej zábavy. Môžete tak rýchlo a jednoducho pripojiť televízor, prehrávač diskov Blu-ray Disc™, smartfón a ďalšie zariadenia.

6 vstupov a 2 výstupy HDMI

So 6 vstupmi a 2 výstupmi HDMI - vrátane 1 vyhradeného výstupu HDMI druhej zóny – je dostatok priestoru pre vaše súčasné zariadenia aj miesto na rozšírenie.

Prehrávanie formátu DSD cez port USB

Predný port USB podporuje formát DSD a zvuk s vysokou bitovou rýchlosťou 24 bitov/192 kHz, takže môžete pripojiť zariadenie USB a vychutnať si prehrávanie so zvukom vo vysokom rozlíšení.

Počúvajte aj v ďalších miestnostiach

Vďaka funkcii počúvania v troch zónach môžete k prijímaču STR-DN1060 pripojiť až tri súpravy reproduktorov a vychutnať si ten istý zvukový výstup až v troch miestnostiach. Prijímač môže súčasne ovládať vstupy z dvoch rôznych zdrojov, takže môžete pozerať disk DVD v obývačke, pričom iní počúvajú disk CD v pracovni alebo na terase.

Špičková konštrukcia. Optimálny zvuk.

Prijímač domáceho kina STR-DN1060 využíva komponenty a dizajn najvyššej kvality vrátane presných kryštálových oscilátorov a zosilneného rámu a nosnej konštrukcie s cieľom dosiahnuť optimálny zvuk a obraz.

Nový integrovaný obvod hlasitosti predzosilňovača

Integrovaný obvod predzosilňovača presahuje bežné hranice svojej triedy a obsahuje samostatné uzemnenie, ktoré obmedzuje rušenie a vytvára čistejší zvuk s nižším skreslením.

Výkonový zosilňovač

Sklenená epoxidová doska plošných spojov zlepšuje stabilitu konštrukcie a zabezpečuje lepší výstupný výkon zosilňovača.

Presný kryštálový oscilátor

Vákuovo izolované oscilátory kvalitu signálov zo zdroja HDMI a redukujú externé vibrácie, vďaka čomu vytvárajú čistý zvuk.

Obvod na elimináciu šumu

Kombinácia dôkladne vyladených analógových a digitálnych obvodov redukuje šum a zabezpečuje presné spracovanie zvuku v reálnom čase.

Lokalizované analógové napájanie

Každé digitálne zariadenie má vlastný analógový regulátor napätia, ktorý chráni analógový signál pred rušením šumom vysokých frekvencií.

Komponenty pre vysokú čistotu zvuku

Kondenzátor a rezistory určené pre vysokú čistotu zvuku sú menej náchylné na rušenie, vďaka čomu vytvárajú zvuk najvyššej kvality.

Dizajn rámu

Posilnený rám a nosná konštrukcia znižujú vonkajší tlak zvuku reproduktora a vytvárajú presnejší, mohutnejší zvuk.

Veľkokapacitný transformátor

Vákuové lakovanie, medený prstenec a oceľový protirezonančný pás zabraňujú prenikaniu šumu a pomáhajú vytvoriť sýte detailné basy.

Dizajn s chladením

Nový dizajn rebier maximalizuje prísun vzduchu do zosilňovača a umožňuje zvládnuť akustický tlak a zabezpečiť potrebné chladenie.

Doska digitálnych obvodov

Kovový rám chráni dosku plošných spojov pred akustickým tlakom reproduktora a bráni prenikaniu digitálneho šumu do analógových obvodov, vďaka čomu vzniká čistejší zvuk.

Pájka ES druhej generácie

Ekologická zliatinová spájka na báze vysoko čistého cínu zabezpečuje plynulý zvuk s rýchlou odozvou.

Presne vylaďte každý tón

Napodobnite akustiku najznámejších koncertných sál sveta priamo u vás doma

Naše technológie zvukového poľa umožňujú napodobniť akustiku sály Cary Grant Theatre alebo ďalších troch renomovaných svetových koncertných sál - Philharmoniker v Berlíne, Concertgebouw v Amsterdame a Musikverein vo Viedni.

Bezdrôtový prenos zvuku vo vysokej kvalite

LDAC je nová zvuková technológia od spoločnosti Sony, ktorá poskytuje pôžitok zo zvuku vysokej kvality prenášaného bezdrôtovo cez rozhranie Bluetooth®. Technológia LDAC prenáša trikrát viac údajov a vytvára dokonalejší zážitok z bezdrôtového počúvania.

Počúvajte hudbu v ďalšej miestnosti

Nechajte sa sprevádzať úžasnou hudbou po dome vďaka možnosti počúvania vo viacerých miestnostiach s ovládaním pomocou aplikácie SongPal (verzia 3.0). Použite aplikáciu SongPal Link na vytvorenie skupiny vybratých reproduktorových panelov a reproduktorov od spoločnosti Sony a potom prenášajte hudbu z rôznych hudobných služieb, smartfónu, počítača alebo zo siete DLNA do viacerých miestností v dome.

Jednoduchý prístup k hudbe

Technológie Chromecast built-in (predtým Google Cast™) a Spotify Connect umožňujú jednoduchý prístup k množstvu hudby a iným formám zábavy.

Chromecast built-in
Chromecast built-in

Prenášajte hudbu, online rádio a podcasty zo smartfónu, tabletu alebo prenosného počítača do zvukového zariadenia. Stačí stlačiť tlačidlo prenosu.

Spotify
Služba Spotify Connect

Prehrávajte skladby zo služby Spotify cez zvukové zariadenie a jej aplikáciu použite ako diaľkové ovládanie.

Prenášajte obsah prostredníctvom technológie Chromecast built-in

Prenášajte hudbu, podcasty a rádio z viac než 100 zvukových aplikácií vrátane služby YouTube Music a ďalších.

Media Object


Pozrite si to v akcii

Zjednoťte svoju hudbu

Jednoduché ovládanie prenosu vďaka novej aplikácii SongPal

Aplikácia SongPal umožňuje jednoduché a intuitívne ovládanie zvukových zážitkov. Stačí nainštalovať aplikáciu SongPal do vybratých smartfónov a ovládať pomocou jednej aplikácie prehrávanie hudby, nastavenie zariadenia a ďalšie funkcie.

Dotknite sa, pripojte sa a prehrávajte

Vychutnajte si jednoduché bezdrôtové počúvanie a zrkadlenie obrazovky smartfónu vďaka technológii NFC jedným dotykom. Stačí priložiť kompatibilný smartfón k prijímaču a prenášať zvuk cez rozhranie Bluetooth® alebo zrkadliť obrazovku pomocou technológie Miracast.

Zvuk technológie AirPlay
Zvuk technológie AirPlay

Vychutnajte si hudbu zo zariadení s podporou technológie AirPlay.

Technológie NFC™ jedným dotykom a Bluetooth®
Technológie NFC™ jedným dotykom a Bluetooth®

Kompatibilné zariadenie spárujete pomocou technológie NFC jednoduchým dotykom. Pripojte sa pomocou technológie Bluetooth® a prenášajte obsah bezdrôtovo.

Pripojenie cez rozhranie Wi-Fi®
Pripojenie cez rozhranie Wi-Fi®

Prehrávajte hudbu z domáceho počítača a servera.

Špecifikácie a funkcie

Pozdvihnite svoj zážitok z domácej zábavy na očarujúco novú úroveň vďaka systému STR-DN1060. Stačí sa len pripojiť a vychutnať si strhujúci zážitok zo sledovania vďaka podpore formátov HDCP 2.2 aj MHL 3.0 pri pozeraní obsahu z vysielania v rozlíšení 4K, ako aj zo smartfónov. Zdroje vo vysokom rozlíšení sa pritom prevádzajú na rozlíšenie 4K a vytvára sa bezkonkurenčný zvuk vo vysokom rozlíšení.
  • Kompatibilita so zvukom vo vysokom rozlíšení

  • Technológia DSEE HX vylepšuje kvalitu hudby na úroveň vysokého rozlíšenia

  • Jednoduché pripojenie pomocou technológií Bluetooth® a NFC jedným dotykom

  • Technológie Wi-Fi, AirPlay a Chromecast built-in na prenos hudby

  • Prenášajte a ovládajte priamo zo smartfónu pomocou aplikácie SongPal

Počet kanálov zosilňovača
7 kan.
Vstupné a výstupné konektory
Obrazový vstup/výstup HDMI (6/2);HDCP2.2 zadný (1); komponentný obrazový vstup (1); kompozitný obrazový vstup 2; kompozitný výstup monitora (1); zvukový vstup (2); koax. zvukový vstup (1); analógový zvukový vstup (4); výstup pre slúchadlá; výstup predzosilňovača pre hlbokotónový reproduktor (2); USB (1 predný/1 zadný); port siete Ethernet; MHL predný/zadný (1/1)
Hmotnosť (kg)
10,3 kg
Chromecast built-in
ÁNO
Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí

Recenzie

Používatelia hovoria