A/V PRIJÍMAČE

7.2-kanálový AV prijímač domáceho kina | STR-DH750

STR-DH750
Obrázok – 7.2-kanálový AV prijímač domáceho kina | STR-DH750

MOC

419,04 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – 7.2-kanálový AV prijímač domáceho kina | STR-DH750
Obrázky – 7.2-kanálový AV prijímač domáceho kina | STR-DH750
Obrázky – 7.2-kanálový AV prijímač domáceho kina | STR-DH750

Funkcie

Bezdrôtový prenos s technológiou Bluetooth®

Prenášajte zvuk obľúbených skladieb a aplikácií bezdrôtovo prostredníctvom technológie Bluetooth®. Po spárovaní s takmer každým smartfónom alebo tabletom si môžete vychutnať hudbu a ovládať zoznamy skladieb a hlasitosť priamo zo svojho zariadenia.

Technológia NFC jedným dotykom na okamžité pripojenie

Vďaka technológií Near Field Communication (NFC) je komplikované nastavovanie už minulosťou. Stačí sa zariadením s technológiou NFC dotknúť značky N, nadviazať tak rýchle a bezproblémové spojenie a môžete prenášať obsah cez rozhranie Bluetooth®. Nemáte zariadenie s technológiou NFC? Žiadny problém. Stále sa môžete pripojiť manuálne prostredníctvom technológie Bluetooth® pomocou ponuky nastavení zariadenia.

7.2-kanálový prijímač, ktorý vytvára strhujúci priestorový zvuk

Užite si skutočnú zábavu vďaka 7.2-kanálovému priestorovému zvuku, ktorý vyplní celú miestnosť. Vyhradený kanál umožňuje pripojiť dva aktívne hlbokotónové reproduktory, ktoré rovnomerne šíria basy do celej miestnosti. Spoznáte novú úroveň zábavy, či už pozeráte filmy, hráte hry alebo počúvate obľúbené skladby.

Všetka hudba na jednom mieste pomocou aplikácie SongPal

Preberte si do smartfónu alebo tabletu aplikáciu SongPal a získajte kontrolu nad svojou hudobnou zbierkou. Stačí jednoduché pripojenie pomocou technológie Bluetooth® alebo Wi-Fi® a máte neobmedzený prístup k všetkým obľúbeným skladbám uloženým v počítači, na serveri alebo prostredníctvom vybratej hudobnej služby online. Prostredníctvom tejto aplikácie môžete tiež upravovať nastavenia tak, aby ste dosiahli skvelý a vyvážený zvuk.

Presnosť originálnej štúdiovej nahrávky vďaka technológii DTS-HD™

Vychutnajte si presný a detailný zvuk aj v domácom prostredí. Vďaka technológii DTS®-HD Master Audio si vychutnáte pôvodný, nekomprimovaný filmový zvuk obľúbených diskov Blu-ray Disc™ a prenesených filmov presne podľa predstáv režiséra. Formát DTS®-HD High-Resolution Audio tiež ponúka veľmi detailnú reprodukciu hudobných vystúpení, vďaka čomu každý tón znie v takmer štúdiovej kvalite.

Technológia Dolby® TrueHD, ktorá vytvára zvuk presne podľa predstáv režiséra

Vychutnajte si bezkonkurenčnú kvalitu zvuku vďaka technológii Dolby® TrueHD, vďaka ktorej je zvuk vo filmoch aj v hudbe bez strát. Reprodukuje zvuk identický s originálnou štúdiovou nahrávkou a ponúka jedinečnú kvalitu zvuku z diskov Blu-ray Disc™, DVD aj obsahu stiahnutého z webu.

Zrkadlenie obrazovky pomocou kábla MHL

Obsah smartfónu vo veľkom zobrazení vďaka zrkadleniu pomocou kábla MHL. Je to jednoduché: Pripojte smartfón k televízoru pomocou portu HDMI s podporou rozhrania MHL a zobrazte obrazovku mobilného zariadenia na televízore. Pomocou telefónu prechádzajte obsahom, zväčšite ho, presúvajte a vyberajte, takže si ho každý môže vychutnať na veľkej obrazovke. Smartfón sa pri pripojení aj nabíja, takže nikdy nezostanete bez energie.

Prenos signálu 4K pre obsah v rozlíšení 4K

Zachovajte kvalitu formátu 4K od zdroja po obrazovku. Prenos signálu 4K umožňuje prenos údajov v rozlíšení 4K a ich zobrazenie na televízore alebo projektore s rozlíšením 4K bez zníženia kvality obrazu. Vďaka tomu je tento AV prijímač dokonalým partnerom pre televízory a prehrávače kompatibilné s rozlíšením 4K a ponúka štyrikrát detailnejší obraz než pri vysokom rozlíšení Full HD – teraz i v budúcnosti.

Systém automatickej kalibrácie reproduktorov optimalizuje zvuk

Systém automatickej kalibrácie reproduktorov (DCAC) automaticky optimalizuje zvuk podľa toho, kde sedíte vzhľadom na reproduktory, čím zabezpečuje tú najlepšiu kvalitu zo systému domáceho kina. Stačí vykonať akustické merania reproduktorovej zostavy pomocou dodaného mikrofónu a potom nechať systém, aby podľa nich vyladil zvuk.

Technológia HD Digital Cinema Sound® prináša zvuk pre veľké obrazovky

Preneste si akustiku známej sály k sebe domov. Technológia HD Digital Cinema Sound® vyvinutá v spolupráci so spoločnosťou Sony Pictures Entertainment vychádza z psychoakustických meraní vykonaných v známej sále Cary Grant Theatre využívanej na spracovanie zvuku v najznámejších filmoch. Simulovanie umiestnenia reproduktorov a akustiky sály dodá každému filmu hollywoodsku kvalitu.

Široké možnosti pripojenia pomocou celého radu portov

Tento prijímač slúži ako jedinečné zvukové a obrazové centrum so 4 vstupmi HDMI s prenosom signálu 3D a 4K a 1 výstupom HDMI, ako aj portom USB a možnosťou optického a koaxiálneho digitálneho pripojenia SPDIF a bežného analógového AV pripojenia, takže vždy máte dostatok možností na pripojenie prehrávača diskov Blu-ray Disc™ a DVD, televízora, hernej konzoly, CD prehrávača a ďalších zariadení.

Technické údaje

  • Jednoduché pripojenie pomocou technológií Bluetooth® a NFC jedným dotykom

  • Prenášajte a ovládajte obsah priamo zo smartfónu pomocou aplikácie SongPal

  • Bohatý priestorový zvuk vďaka technológiám DTS-HD a Dolby® TrueHD

  • Sledujte a nabíjajte smartfón pomocou rozhrania MHL

  • Pripojenie USB na prehrávanie hudby

Počet kanálov zosilňovača
7 kan.
Vstupné a výstupné konektory
Vstup a výstup HDMI® (4/1), kompozitný obrazový vstup (2), kompozitný výstup monitora (1), opt. zvukový vstup (2), koax. zvukový vstup (1), analóg. zvukový vstup (4), výstup pre slúchadlá, USB (1 predný: iPhone/WM), MHL (1 zadný)
Hmotnosť (kg)
8,1 kg
Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí