Náš najlepší zvukový zážitok do auta

Naše najnovšie produkty navrhnuté najlepšími odborníkmi prinášajú hudbu najvyššej kvality a skladby plné života a silných zážitkov.

Kvalita skutočne podľa predstáv autora

Vychutnajte si najjemnejšie tóny v štúdiovej kvalite so zvukom vo vysokom rozlíšení kvalitnejšom ako na disku CD. Všetky súčasti od signálu až po reproduktor spája vášeň pre hudbu a vyspelé technológie, takže sa budete cítiť ako na koncerte.

Objavte naše jedinečné zostavy

Skombinujte naše prémiové komponenty a vytvorte bezkonkurenčnú akustiku

Nová séria zvukových produktov GS pre rok 2015 prekonáva akustické výzvy spojené s počúvaním v aute, pričom jednotlivé komponenty navzájom spolupracujú a prinášajú špičkový zvukový zážitok. Odporúčané zostavy sú uvedené nižšie.

Pozrite si video o zvuku vo vysokom rozlíšení

Pozrite si naše video o technických inováciách a prémiových komponentoch, ktoré využívajú zvuk vo vysokom rozlíšení.

Akusticky jedinečný dizajn

Špičkový zvuk vďaka špičkovým komponentom

Od prvého mediálneho prijímača s bezstratovým prehrávaním zvuku vo formáte DSD až k našim revolučným reproduktorom pre veľmi vysoké frekvencie so širokým rozptylom - každá časť našich najnovších produktov do auta vytvára zvuk s mimoriadnou presnosťou. Ďalšie informácie o jednotlivých produktoch sú uvedené nižšie.

Mediálny prijímač RSX-GS9

Nový model RSX-GS9 okrem vynikajúceho zvuku ponúka aj nádherný dizajn a skutočne osviežujúci zvukový zážitok v aute

Zažite prehrávanie v tej najvyššej kvalite

Najvyššia kvalita obľúbenej hudby vďaka prijímaču RSX-GS9

Prijímač RSX-GS9 spája špičkové komponenty s vynikajúcimi zvukovými technológiami vrátane prvého integrovaného prehrávania vo formáte DSD na svete, takže si môžete vychutnať jedinečný zvuk v aute.

4-kanálový zosilňovač XM-GS4

Oživte svoje obľúbené skladby vďaka nášmu najnovšiemu štvorkanálovému stereofónnemu zosilňovaču XM-GS4.

Vysoký výkon pri každej skladbe

Oživte obľúbené skladby vďaka modelu XM-GS4

Získajte kvalitnejší zvuk v aute vďaka zosilňovaču XM-GS4 od spoločnosti Sony. Jeho veľmi široký frekvenčný rozsah až do 100 kHz je vhodný pre akýkoľvek hudobný zdroj vrátane súborov so zvukom vo vysokom rozlíšení.

Reproduktory XS-GS1 pre veľmi vysoké frekvencie

Vďaka revolučnému spôsobu upevnenia na palubnú dosku vyplnia naše úžasné nové reproduktory pre veľmi vysoké frekvencie XS-GS1 celé auto zvukom vynikajúcej kvality.

Jeden úžasný zážitok

Naplňte zvukom vo vysokom rozlíšení všetky časti vášho života

Teraz si po prvýkrát môžete vychutnať rovnako úžasnú kvalitu zvuku v každej sfére života. Či ste v aute, na cestách alebo odpočívate v pohodlí domova, vždy si môžete vychutnať hudbu v originálnej kvalite.