Vychutnajte si, spájajte a tvorte.

Nezáleží na tom, či si vymieňate tweety, zdieľate fotografie alebo nahrávate skladbu, aplikácie VAIO zmenia váš počítač na výkonný nástroj vašej tvorivosti.

Predstavte si to a urobte to

Softvér Imagination Studio™ VAIO Edition motivuje k novému projektu.

Myslite vo veľkom so štyrmi výkonnými aplikáciami VAIO. Tvorte originálnu hudbu. Zaznamenajte profesionálne zvukové nahrávky. Vytvárajte úchvatné disky DVD. A naviac si všetko uľahčite pomocou rýchlych návodov a komplexného centra pomoci.

Vychutnajte si a vylepšite fotografie a videá

V počítači môžete mať mnoho špičkových fotografií a videí, ktoré sa ťažko vyhľadávajú. Softvér PlayMemories Home od spoločnosti Sony v nich udrží poriadok a dokonca ich umožňuje vylepšiť pomocou zábavnej mapovej aplikácie.

Služba PlayMemories Home s počítačom Sony
Rýchlo nájdite obľúbené zábery

Fotografie a videá sú usporiadané podľa dátumu a času snímania, takže ich môžete rýchlo nájsť a zobraziť.

Zobrazenie mapy v službe PlayMemories Home
Sledujte svoju cestu pomocou zobrazenia mapy

Obohaťte príbehy o informácie o polohe fotografií a videí nasnímaných s kompatibilnými fotoaparátmi Sony.

Zverejnite svoje spomienky s aplikáciou Album

Odosielanie záberov po jednom zaberá veľa času. Táto aplikácia VAIO umožňuje okamžite verejne alebo súkromne zdieľať fotografie alebo videá alebo ich prenášať priamo na lokality sociálnych sietí.

Stretávajte sa s priateľmi v sieti Socialife

Jednoduchšie na viacerých miestach

Dokázať sa vyznať v rôznych blogoch, statusoch, tweetoch, príspevkoch, novinkách a zábavných videách je najväčšia výzva sociálnych médií – riešením je prepracovaná aplikácia Socialife spoločnosti Sony.

Aplikácia Socialife s tabletom Sony Tablet
Dotykové vyhľadávanie v zariadeniach VAIO

Okamžité a intuitívne

Plynulo vyhľadávajte bez prerušenia. Stačí vyhľadať slová na obrazovke a zobraziť jednoduchý panel s výsledkami z webu a zobrazením aplikácií, súborov a priečinkov.

Inteligentnejší sprievodca pre televízor

Aplikácia TV SideView zmení tablet, prenosný počítač alebo smartfón na špičkové diaľkové ovládanie. Prehľadávajte internet, predveďte najnovšie relácie priateľom a vyberajte zo stoviek kanálov dotykom prsta – alebo iba jednoduchým hlasovým príkazom.

Získajte to pravé vďaka službe Sony Select

Zabudnite na nezaujímavé marketingové správy. Vďaka službe Sony Select môžete nájsť špeciálne ponuky, aplikácie a iný obsah týkajúci sa len vášho modelu počítača VAIO.

Logo VAIO Care
Udržiavajte počítače VAIO v špičkovej forme

Komplexná služba VAIO Care poskytuje automatické vyhodnocovanie výkonu, odstraňovanie problémov a jednoduché diagnostické nástroje a mnoho ďalších funkcií, vďaka čomu je o váš počítač VAIO postarané.