Preskočiť na obsah

Televízor Android Smart TV

Ešte inteligentnejší televízor: obľúbené funkcie smartfónu alebo tabletu si teraz môžete vychutnať vo väčšom formáte a lepšie než kedykoľvek predtým na televízoroch BRAVIA® so systémom Android TV.

Dvojica používa aplikácie Android TV na televízore Android Smart TV

Okamžitý prístup

Vychutnajte si novú generáciu televízorov, v ktorých sú tradičné televízne kanály, skvelý internetový obsah a zábavné aplikácie Android TV dokonale integrované do jedného jednoduchého rozhrania. V našom rade Android Smart TV sa budete môcť v tomto obsahu bez problémov orientovať, takže si zábavu vychutná celá rodina.

Využite hlasové vyhľadávanie a povedzte, čo chcete vidieť

Televízor BRAVIA® Android TV má rýchle a pohotové ovládanie. Pomocou hlasového vyhľadávania sa skôr dostanete k obsahu a strávite menej času hľadaním a viac času sledovaním. Televízor Android TV môžete požiadať aj o odporúčanie: vyslovte žáner a televízor Android Smart TV zobrazí zoznam zodpovedajúcich programov a filmov. 

Dvojica vyhľadáva zábavný obsah na televízore Android Smart TV hlasovým vyhľadávaním
Inteligentné zariadenie používa funkciu Google Cast na pripojenie k televízoru Android Smart TV

Rozšírte možnosti zábavy s funkciou Google Cast

Nový rad BRAVIA® Android Smart TV podporuje Google Cast™. Pripojte svoje osobné zariadenia so systémom Android a iOS, ako aj prenosné počítače k televízoru Android TV a pozerajte obsah, počúvajte hudbu alebo spúšťajte aplikácie.  

Svet obsahu a aplikácií

Najnovší rad BRAVIA® prináša aplikácie Android TV do vašej obývačky. Pomocou služby Google Play™ ľahko nájdete filmy, televízne relácie, najnovšie trendové videá, zahráte si hry a mnoho iného. Ponuka aplikácií sa neustále rozširuje, takže si budete môcť vychutnať stále nové zážitky s televízorom Android Smart TV.

Rozhranie Smart TV zobrazuje televízne aplikácie, hlasové vyhľadávanie a možnosti zábavy
Ľudia zdieľajú fotografie zo smartfónov s priateľmi na televízore Android TV

Podeľte sa o spomienky za pár okamihov

Funkcia Photo Sharing Plus na televízorov Android Smart TV od Sony umožňuje až desiatim ľuďom zdieľať fotografie a videá medzi ich smartfónmi a televízorom. Nie je potrebné internetové pripojenie ani smerovač Wi-Fi®, takže nepotrebujete ďalšie zariadenia ani zavadzajúce káble.